Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 06:44, MarcusBrutus napisał:


> A tak o temacie- w poradniku jest mowa, że elfie zapiski są w krypcie na polach
a ich
> nie ma. W tym musi być jakiś haczyk, albo bug:D

Sprawa jest prosta - wywal poradnik. Będzie Ci się grało przyjemniej ;)

Racja:) PS: Zgubił mi się tydzień temu:D Dobrze! Ale zapominam u jakich osób sie kłesty robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V rozdziale i właśnie zabijam ostatniego potwora, za którego głowę dostaje się więcej pieniędzy. I tu moje pytanie- który miecz lepiej wybrać. Jako srebrny mam ten od Pani Jeziora, a jako stalowy Diabła. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:41, fearlord napisał:

Ale kościeja zabijasz? Jesli tak to użyj srebrnego i bij go cały czas, nie przestając.
Padnie po 20 sekundach.

Nie oto mi chodzi :) Jak się ubije 10 potworów, to od Łowczego dostajesz miecz-albo Księżycowe Ostrze (srebrny) albo Runiczny miecz z Kądśtam (stalowy). I nie wiem, który lepiej wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 17:46, plada napisał:

Nie oto mi chodzi :) Jak się ubije 10 potworów, to od Łowczego dostajesz miecz-albo Księżycowe
Ostrze (srebrny) albo Runiczny miecz z Kądśtam (stalowy). I nie wiem, który lepiej wziąć...


SPOJLER
Bierz Księżycowe ostrze. Ten drugi dostaniesz od dentysty za oddanie mu zęba Mistrza z bagien możesz też zabić Jann Pierra, który ma taki mieczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:51, fearlord napisał:

Racja miecz od dentysty jak dla mnie jest najlepszy w grze.

Jak dla Ciebie? On jest najmocniejszy więc chyba jak dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:41, fearlord napisał:

Ale kościeja zabijasz? Jesli tak to użyj srebrnego i bij go cały czas, nie przestając.
Padnie po 20 sekundach.


I znów ja - maniak flash moda ;p Na Flashu walczyłem z nim dokładnie 4 minuty(eliksiry : Pełnia, Jaskółka, Rosomak, Puszczyk, Wierzba, Wilga, olej na inksektoidy, wymaksowane igni, yrden i silny srebrny styl). :p
Widać różnice między zwykłym wieśkiem na flashem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 17:54, THE WITCHER1990 napisał:

> Racja miecz od dentysty jak dla mnie jest najlepszy w grze.
>
Jak dla Ciebie? On jest najmocniejszy więc chyba jak dla wszystkich:)


Ten miecz nazywa się Sihill - przynajmniej tak mi się zdaje. W książce ma go Zoltan, potem daje Geraltowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam noobskie pytanie. Otoz jak sie gra (ja gralem jakos do bestii u kumpla na poziomie medium) to skad pozyskac mikstury? Bo sie przydaja nieprawdopodnie (znaczy jakółek mam dużo) ale niewiem skad je wziasc

EDIT: To znaczy wiem ze trzeba je zrobic ale jak? talent jakis czy jakies miejsce alchemiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:40, Shadow1994 napisał:

Ja mam noobskie pytanie. Otoz jak sie gra (ja gralem jakos do bestii u kumpla na poziomie
medium) to skad pozyskac mikstury? Bo sie przydaja nieprawdopodnie (znaczy jakółek mam
dużo) ale niewiem skad je wziasc

EDIT: To znaczy wiem ze trzeba je zrobic ale jak? talent jakis czy jakies miejsce alchemiczne?

Talent zielarstwo do zbierania komponentów, do warzenia eliksirów chyba nie ma talentu. Ale trzeba mieć przepis (ew znać go żeby samemu dobrać składniki) i odpowiednio mocny i dobry alkohol. Podstawowe eliksiry zrobisz na zwykłej żytniej ale np jaskółka wymaga już lepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem III akt na 28 lvlu (poziom trudny) - poprzednio przeszedłem Wieśka kończąc na ok. 40 lvl (poziom średni) - tak się zastanawiam czy da się odblokować całe drzewko rozwoju? Udało się to komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:29, moonman napisał:

Udało się to komuś?

Jeśli chodzi o wszystkie skille to od zawsze było mówione, że ich ilość jest ograniczona i nie da się zrobić Wiedź-Maca od wszystkiego. Taką tabelę masz choćby tu - http://www.enklawamagii.pl/wiedzmin/doswiadczenie możesz policzyć na ile starczy :)
U mnie jeszcze kilka lv w krypcie Kruka i idę na Salamandrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:53, Liqid napisał:

> Udało się to komuś?
Jeśli chodzi o wszystkie skille to od zawsze było mówione, że ich ilość jest ograniczona
i nie da się zrobić Wiedź-Maca od wszystkiego. Taką tabelę masz choćby tu - http://www.enklawamagii.pl/wiedzmin/doswiadczenie
możesz policzyć na ile starczy :)
U mnie jeszcze kilka lv w krypcie Kruka i idę na Salamandrę ;)


Ja dobiłem max do 47 (flash mod) I nadal było trochę do rozdania. 50 lvl jak rozumiem, to całkowicie wymaxowany wiedźmin? No cóż. Biorę się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym razem udało się ukończyć "Wiedźmina" na 48 lvl,ale nic w tym szczególnego bo był to poziom łatwy.Na średnim maksymalnie dobiłem do 45-46 lvl.A Wiedźmin ada się chyba do końca "zlevelować",najlepsze do tego miejsce to chyba bagna i jaskinia,tam można choćby nabijać levele na Utopcach(Ja tak nabiłem 1,5 lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:27, Revar napisał:

nabijać levele na Utopcach(Ja tak nabiłem 1,5 lvl).

Taa, 1 punkt doświadczenia za jednego utopca... szał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:58, Lfdracon napisał:

> nabijać levele na Utopcach(Ja tak nabiłem 1,5 lvl).
Taa, 1 punkt doświadczenia za jednego utopca... szał...

No co...zawsze się przyda na początku II aktu ten 1 level,nabity bezstresowo.Choć mi to szybko poszło bo Utopce zbijałem w kupki(uciekam od Utopoca,wyłania się inny,troche uciekam,nei za daleko i znów to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale jak utopce dawały mi 1XP i nie miałem ochoty na zbieranie dropa z nich to kupiłem wstążkę odstraszającą, a doświadczenie wbijałem na nieco większych potworkach i zasobniejszych w XPki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 21:14, szerszeń45 napisał:

Ja tam nie wiem, ale jak utopce dawały mi 1XP i nie miałem ochoty na zbieranie dropa
z nich to kupiłem wstążkę odstraszającą, a doświadczenie wbijałem na nieco większych
potworkach i zasobniejszych w XPki...

Ale tak na początku aktu II zawsze coś z tych Utopców jest,bo postać jest słaba...Mi się najlepiej expiło na Ghulach,Bazyliszkach,Fledrach i Wywernach.Wie ktoś gdzie jest miejsce gdzie te pierwsze się zawze odradzają,w ilościach odpowiednich dla Wiedźmina z aktu III/IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować