Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 20:02, st63 napisał:

O no i dzięki za szybką pomoc :D Szkoda by było kasę wtopić .. a tak .. może Diablo 2
albo NWN 1 (2?) ale to już inny temat :)



NWN 2 odradzam mi się zacinało na najmniejszych detalach na takim kompie: intel pentium 4 3ghz, 2 gb ramu, radeon 9600pro a wiesiek na niskich chodził bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 20:02, st63 napisał:

O no i dzięki za szybką pomoc :D Szkoda by było kasę wtopić .. a tak .. może Diablo 2
albo NWN 1 (2?) ale to już inny temat :)


Co do Diablo II powinno pójść Ci bez żadnych problemów. Sam mam D II zainstalowane na ... Asusie Eee ! (i to z Celeronem 900 a nie Atomem),śmiga,aż miło i grafa miodzio, bo piksele po oczach nie kłują. Dzięki Blizzardowi za udostępnienie graczom, którzy wcześniej kupili pudełkową wersję gry, wersji bez płyty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fabułą naprawdę jest mocną stroną gry

Spoiler

najpierw Javed podszywający się za Raymonda, poźniej Adda fałszująca edykty a teraz Beranger, który współpracuje z Salamandrą

, spodziewam się mocnego zakończenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 15:48, BoloMaster napisał:

fabułą naprawdę jest mocną stroną gry

Spoiler

najpierw Javed podszywający się za Raymonda, poźniej Adda fałszująca edykty a teraz
Beranger, który współpracuje z Salamandrą

, spodziewam się mocnego zakończenia:P

Spoiler

może zakończenie nie powala ale ten filmik końcowy miodzio(można po prostu było się takiego zakończenia spodziewać)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dobre - masz rację.

Spoiler

Ja się sam skapnąłem, że Raymond to nie Raymond bo medalion wibrował. :) A co do Berengara - u mnie gryzie ziemię. I zabrałem mu z 800 orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 15:51, darth 16 napisał:

Heh, dobre - masz rację.

Spoiler

Ja się sam skapnąłem, że Raymond to nie Raymond bo medalion
wibrował. :) A co do Berengara - u mnie gryzie ziemię. I zabrałem mu z 800 orenów.


Cóż,

Spoiler

ja też się zorientowałem po medalionie. Zapisałem grę i poprowadziłem kwestię dialogowe tak, że Raymond/Javed zaatakował mnie u siebie w domu. Był nieśmiertelny, więc nei dało się go pokonać, a Salamander ciągle przybywało. Broniłem się aż zrezygnowałem, bo nie mogli mnie pokonać ani ja ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja myślałem, że wibrację to błąd w grze, ale po pewnym czasie zacząłem coś podejrzewać. Nigdy nie udało mi się odkryć tożsamości Raymonda przed znalezieniem ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego trainera muszę ściągnąć do Wiedźmina z Edycji Rozszerzonej żeby działał? Znaczy się , jaka wersja gry jest w Edycji Rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:41, CNCMFE napisał:

Jakiego trainera muszę ściągnąć do Wiedźmina z Edycji Rozszerzonej żeby działał? Znaczy
się , jaka wersja gry jest w Edycji Rozszerzonej?

Są wersje 1.4.5.1303 i 1.4.5.1282, nie wiem, czym się różnią :PP Ale ogólnie Edycja Rozszerzona to 1.4 jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:49, Lukasz924 napisał:

jestem na poczatku aktu I i potrzebuje pochodni zeby wejsc do krypty. gdzie ją znajde??


Zwyczajnie kup ją u kogoś :) Ewentualnie zainwestuj w eliksir Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:49, Lukasz924 napisał:

jestem na poczatku aktu I i potrzebuje pochodni zeby wejsc do krypty. gdzie ją znajde??

Lepiej zrób kota. W plecaku masz recepturę, wystarczy przeczytać. Potem do ogniska, otwierasz panel od alchemii, robisz kota, idziesz pod kryptę, wypijasz kota i na pohybel! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 19:23, BoloMaster napisał:

gdzie w IV rozdziale znajdę bazyliszki



na wyspie gdzie jest Pani Jeziora(za świątynią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx. A jeszcze jedno - ściągnąłem sobie z tamtą wszystkie przygody, ale tylko jedna poszła. Reszta jest w formacie WinRAR i tych gra nie czyta. Czy ktoś wie jak to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować