Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 15:03, Bartkula napisał:

> Na wilcze skóry jest zlecenie które możesz znaleźć na tablicy ogłoszeń.
No tak, to wykonałem już, ale mam nadmiar, ale za bardzo nie wiem komu to sprzedać

Fortuny to ty za to nie dostaniesz... Możesz spróbować sprzedać je u Vaski albo u druidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem gra sie wyłancza najczęściej podczas wczytywania lub zapisywania obszaru, wcześniej niebyło żadnych problemów dopiero jak dotałem do trzeciego rozdżiału, czasami nawet śie wyłączy podczas biegu wiedżmina. System automatycznie nie umie znależc rozwiązania, wyczytałem w raporcie że jest to zdarzenie problemu "APPCRASH" . co to znaczy?. Zainstalowałem patha i zmieniałem rozdżielczośc grafiki ale nic niepomoglo. PROSZE O POMOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich fanów "Wiedźmina" serdecznie zapraszam do zagrania w dodatkową przygodę autorstwa polskiej grupy modderskiej Ifrit, którą pewnie już w większości znacie z "Wesela".

http://ifrit.pl/wiedzminkolaj-wydany/?lang=pl

Temat na oficjalnym forum wiedźmina:

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=23374.0

Zachęcam do zasysania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy istnieje kod na nieśmiertelnośc? bo niemoge se poradżic z takim wielkim pająkiem w jaskini , niemam żadnego eliksiru na odzyskanie żywotności a niechciałbym cofac sie daleko do tyłu, i zaczynac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 14:34, dark_mesiah napisał:

mam pytanie czy istnieje kod na nieśmiertelnośc? bo niemoge se poradżic z takim wielkim
pająkiem w jaskini , niemam żadnego eliksiru na odzyskanie żywotności a niechciałbym
cofac sie daleko do tyłu, i zaczynac od nowa.


nie ma kodów do Wiedźmina. O kogo ci chodzi? Tego w 3 rozdziale po tym jak

Spoiler

zabijasz Magistra

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 14:47, Ecko09 napisał:

> mam pytanie czy istnieje kod na nieśmiertelnośc? bo niemoge se poradżic z takim
wielkim
> pająkiem w jaskini , niemam żadnego eliksiru na odzyskanie żywotności a niechciałbym

> cofac sie daleko do tyłu, i zaczynac od nowa.

nie ma kodów do Wiedźmina. O kogo ci chodzi? Tego w 3 rozdziale po tym jak

Spoiler

zabijasz
Magistra

?


tak po tym jak zabijam magistra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2009 o 17:53, dark_mesiah napisał:


tak po tym jak zabijam magistra

Jeśli masz postać wyekspioną na maxa (naprawdę mocną) to możesz się bawić i spróbować zabić królową kikimor kombinacją znaków yarden i ignii plus ewentualnie styl silny (ale w takim wypadku hit lub dwa i jesteś trupem). Jeśli nie chcesz się bawić to uciekaj w korytarz i zawal przejście aardem. Później biegnij przed siebie (nie zabijaj małych kikimor bo dopadnie cię królowa, chyba że robisz to przed dużą salą wtedy musisz patrzeć gdzie bestia obecnie się znajduje) Gdy dotrzesz do dużej sali gdzie jest pełno potworków biegnij przed siebie do wyjścia (Geralt powinien robić salta nad potworami ułatwia to przedzieranie przez całe hordy). Gdy już staniesz w korytarzu odwróć się i walnij aardem w podpory jaskini. Strop się zawali i zabije królową i robota z głowy. Później zabierz z niej listy itp i wyjdź...
***
Odnośnie tej jaskini z Królową Kikimor- ja mam taki błąd, że po zawaleniu stropu i zabraniu dokumentów głazy lecą pod sufit i znowu spadają... Tak jakby puścić film od tyłu lol czy wy też się z tym spotkaliście? Oczywiście zgłaszałem toto na forum wieśka ale zignorowali to a patchu ER jak i masę innych rzeczy (choćby kwiaty berberki na Hanie;|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 21:19, ellasar napisał:

Jeśli jeszcze nie dotarła do Was radosna nowina, informuję, że można już sobie zagrać
w naszą nową przygodę - Wiedźminkołaja. Wprawdzie śnieg już stopniał, ale jeśli chcecie
cofnąć się o te parę miesięcy i poczuć klimat świąt, okazja jest.
Zapraszam:
http://ifrit.pl/wiedzminkolaj-wydany/?lang=pl


Pozdro Ell
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=28203
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poradżiłem sobie grota sie zawaliła i uciekłem królowa została przywalona głazami ,
ja niemiałem takiego buga jak mówiłeś że skały opadają i lecą do góry, w tej grze niespotkałem sie jeszcze z żadnym bugiem.
dla mnie ta gra to jest wielkie mistrzostwo w perfekcyjnym wykonaniu jedna z najlepszych na świecie!
kłaniam śię nisko dla wykonawców tej gry , wykonali pożądną robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:47, dark_mesiah napisał:

poradżiłem sobie grota sie zawaliła i uciekłem królowa została przywalona głazami ,

ja niemiałem takiego buga jak mówiłeś że skały opadają i lecą do góry, w tej grze niespotkałem
sie jeszcze z żadnym bugiem.
dla mnie ta gra to jest wielkie mistrzostwo w perfekcyjnym wykonaniu jedna z najlepszych
na świecie!
kłaniam śię nisko dla wykonawców tej gry , wykonali pożądną robote.

A masz ER czy podstawową wersję gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 13:43, dark_mesiah napisał:

Niewiem co znaczy ER , ale chyba podstawową.

ER = Edycja Rozszerzona - czyli de facto gra w wersji 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 11:47, dark_mesiah napisał:

poradżiłem sobie grota sie zawaliła i uciekłem królowa została przywalona głazami ,

ja niemiałem takiego buga jak mówiłeś że skały opadają i lecą do góry, w tej grze niespotkałem
sie jeszcze z żadnym bugiem.
dla mnie ta gra to jest wielkie mistrzostwo w perfekcyjnym wykonaniu jedna z najlepszych
na świecie!
kłaniam śię nisko dla wykonawców tej gry , wykonali pożądną robote.

Przesadzasz, a jeśli nie grasz w ER to już gruba przesada:) Wiedźmin ma cholernie dużo bugów, a przynajmniej miał bo kolejne patche sporo ich usunęły jednak nadal jest ich dużo. Dla przykładu- w wersji 1.0 w dzielnicy klasztornej gdy biegłeś od strony cmentarza na schody do slumsów Geralt tak jakby nie mieścił się w nie i biegł obok...
Teraz są bugi z owocami berberki na Hanie w IVakcie
Różne inne typu dziwne gubienie broni
Machanie mieczem 5m od przeciwnika zadaje mu obrażenia (tak w ER też się to trafia)
wiszenie przedmiotów w powietrzu (zawiesza się gdzieś)
Wspomniany bug ze stropem
To jak Geralt zaczyna chodzić:/
Patrz obrazki- ceglarze nie powinni tam stać bo blokują przejście i nie można otworzyć drzwi, wywerna po walce nie wróciła z druidem lol. Wszystkie screeny pochodzą z ER

20090414162432

20090414162547

20090414162636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować