Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Chciałem się zapytać, czy pójdzie mi gra?

Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT 256 DDR, 160GB Samsung SATA

Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:51, Achilleus napisał:

Chciałem się zapytać, czy pójdzie mi gra?

Athlon 64 3200+ 939, Gigabyte K8VT 890-9, 1024 DDR 400 Mhz Kingstone, GeForce 6600GT
256 DDR, 160GB Samsung SATA

Proszę o odpowiedź!

Na minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie wersje są praktycznie takie same, różnią się m.in pudełkiem:P
ja posiadam Edycję Rozszerzoną i jestem bardzo zadowolony, świetnie prezentuje się na półce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 17:35, Achilleus napisał:

Jaką wersję gry Wiedźmin zalecacie mi kupić? Wersje rozszerzoną czy wersję rozszerzoną
z platynowej kolekcji?

rozszerzoną z platynowej kolekcji bo ta z platynowej ma patch 1.5 a normalna 1.4(więc byś musiał 1.5 sciagać potem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam taki problem nie wiem czy to jest błąd w grze lub w moich ustawieniach lub sterownikach sprawa dotyczy nowego 1.5, w którym jest dodana między innymi przygoda "Upiory w Cichej Wólce" czy coś podobnego, błąd - problem, polega na tym, że podczas rozmowy nie ma głosu - dialogu itp wyświetla się tylko tekst inne dźwięki w tej lokacji są tak zwane odgłosy środowiskowe. Nie wiem czy też tak mieliście ??? Powiem szczerze, że jakoś tak dziwnie to wygląda przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jeśli nie masz głosu w dodatkowych przygodach (np. w "Upiory w Cichej Wólce" czy "Weselu") to jest to normalne, gdyż te przygody nie mają nagranych głosów.
Pozdrawiam,
MacFlay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:50, MacFlay napisał:

Witam,
Jeśli nie masz głosu w dodatkowych przygodach (np. w "Upiory w Cichej Wólce" czy "Weselu")
to jest to normalne, gdyż te przygody nie mają nagranych głosów.
Pozdrawiam,
MacFlay



Dzięki za odpowiedź.. już myślałem, że to błąd jakiś jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie Wyzimy Klasztornej i bagien, brakuje mi wpisu o alghulach i echinopsach, można kupić książki ale to 2 po 500. Wolałbym uniknąć. Może ktoś pamieta/wie jak te wpisy zdobyć inaczej? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mi jakoś sie nie podoba Platyna, zwłaszcza to nowe wydanie. A Wiedźmin w Platynie wygląda nie dość, że brzydko, to jeszcze jak wersja okrojona ( choć pewnie jest okrojona, nie wnikam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy doszedł już ktoś do IVaktu na wersji 1.5? Chodzi mi o to czy bug, przez który powodował po jednym zebraniu włókna han z krzaków tejże roślinki pojawianie się na niej owoców berberki, został już zlikwidowany? A poza tym warto ściągać tego patcha? Dodatkowe przygody jakoś mnie nie wciągają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:37, Witcher1990 napisał:

Czy doszedł już ktoś do IVaktu na wersji 1.5?

Jestem w końcówce III, jeśli ci zależy bardzo, daj znać, to w parę godzin będę w IV :P

Dnia 20.07.2009 o 19:37, Witcher1990 napisał:

A poza tym warto ściągać tego patcha?

Jeśli nie zależy ci na niewymaganiu przez grę płyty, a hotfix z rozmyciem/dźwiękiem przestrzennym masz już zainstalowany - nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 21:13, szypek26 napisał:

Jestem w końcówce III, jeśli ci zależy bardzo, daj znać, to w parę godzin będę w IV :P

Zależy zależy:) daj znać jak już tam będziesz:) Bug działał tak masz roślinki Han od 1-10 zbierasz włókno han z roślinek od 1-5, wychodzisz z obszaru, wracasz znowu zbierasz owoce od 6-10 będzie to włókno han, a od 1-5 owoce berberki. Więc jeśli możesz sprawdź i daj znać czy nadal to występuje.

Dnia 20.07.2009 o 21:13, szypek26 napisał:

Jeśli nie zależy ci na niewymaganiu przez grę płyty, a hotfix z rozmyciem/dźwiękiem przestrzennym
masz już zainstalowany - nie warto

Płyty już nie muszę mieć bo mam update do er. Hotfixa nie mam, zresztą jeśli tyczy się on również grafy to na minimalnych i tak nie poczuję różnicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba zalamie... moja plytka wiedzmina przestala dzialac... przy wgrywaniu plikow datacab5 i datacab6 pojawia sie blad crc... jest moze jakis program ktory pozwolil by na pomyslne skopiowanie tych plikow? :( taka mam chec na zagranie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:23, diablolod napisał:

Ja sie chyba zalamie... moja plytka wiedzmina przestala dzialac... przy wgrywaniu plikow
datacab5 i datacab6 pojawia sie blad crc... jest moze jakis program ktory pozwolil by
na pomyslne skopiowanie tych plikow? :( taka mam chec na zagranie... :(


Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk i stamtąd zainstalować.Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2009 o 14:24, NecroVisioneR napisał:

Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk i stamtąd zainstalować.Powinno pomóc


problem w tym ze sie nie da...probowalem obrazy plyt, probowalem zwykle kopiowanie... teraz proboje skopiowac plyte programem ktory kopioje pliki mimo bledow crc... ale sie mi lekko zwiesza podczas kopiowania tych plikow :/

Juz trace nadzieje na odzyskanie gry... przez mysli przechodzi mi juz tylko albo wyslanie gry na wymiane... ale niedosc ze zabule za wysylke to jeszcze bede musial dlugo czekac...

Prawdopodobnie poprostu sciagne sobie gre z neta do instalacji... jako ze orginalke mam to mysle ze nie powinno byc z tym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować