Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam,

Mam problem z misją "Wdzięczność grabarza",otóż muszę dostać się na cmentarz,i wiem że żeby zdobyć klucz otwierający cmentarz muszę spłacić dług grabarza u Talara lub pogadać na ten temat z Vincentem,i tu pojawia się mój problem jak podchodzę do Talara lub Vincenta nie pojawia się żaden nowy dialog w sprawie cmentarza.Odrazu mówię że mam skończoną misje "Podejrzany:Vincent Meis" i "Podejrzany:Talar".Może mi ktoś podpowiedzieć?Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś to wcześniej widział - znalazłem na youtube filmik z powstającą nową grą o Wiedźminie - i wcale nie od CDP. Oznacza to, że jest to robota amatorska, wygląda tragicznie, ale... ciekawe, co z tego będzie. Ciekawi? Gra nazywa się Wiedźmin: klątwa Erengardu.
Info o niej między innymi tutaj - http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=510
A filmik z youtube http://www.youtube.com/watch?v=4KKnlwfwpps&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-8-HM
Co z tego będzie, nie wie nikt ;) W każdym razie grę mają przenieść w 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:15, Liqid napisał:

Nie wiem, czy ktoś to wcześniej widział - znalazłem na youtube filmik z powstającą nową
grą o Wiedźminie - i wcale nie od CDP. Oznacza to, że jest to robota amatorska, wygląda
tragicznie, ale... ciekawe, co z tego będzie. Ciekawi? Gra nazywa się Wiedźmin: klątwa
Erengardu
.
Info o niej między innymi tutaj - http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=510
A filmik z youtube http://www.youtube.com/watch?v=4KKnlwfwpps&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-8-HM
Co z tego będzie, nie wie nikt ;) W każdym razie grę mają przenieść w 3D

Przypomina mi to trochę pierwsze prince of persia i inne gry z lat 90;] Nie ma się czym podniecać że tak powiem. To już lepiej pobrać dodatkowe przygody do wieśka albo poszukać opowiadań w internecie o Wiedźminach. No ale grę można ściągnąć bo nie wierzę żeby była płatna. Pewnie wrzucą na kurnik czy coś podobnego... Chyba że to wiedźmin mobile bo do tego też jest podobne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dość dziwny problem. Gram sobie radośnie w Wiedźmina Edycję Rozszerzoną i powoli kończę akt II. Jestem teraz dokładnie w miejscu w którym demaskujemy Javeda w domu Rayomnda (już raz przeszedłem tę grę tuż po premierze) i tutaj pojawia się ów problem. Otóż po zabiciu kilku zabójców salamandry którzy przybywają Javedowi z odsieczą włącza się filmik podczas którego Javed zmienia się z Raymonda w swą normalną postać. Pada tekst, że Wiedźmin nigdy nie był tak naprawdę zagrożeniem po czym czarownik rzuca w Geralta jakimś ognistym czarem który go przewraca. Gdy filmik się kończy...moja postać jest martwa... Mimo, że przed włączeniem się filmiku miałem połowę punktów życia...

Czy mógłby mi ktoś napisać o co tu chodzi? To jest błąd czy może coś robię źle? Nie miałem tego problemu gdy pierwszy raz przechodziłem grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
SPOJLER

Musisz iść pogadać z Kalkstainem. Dostaniesz od niego zadanie znalezienia 10sefir gdy już będziesz miał 9idziesz do Raymonda i gadasz z nim o tym. Udajesz się nie wieżę na bagnach gdzie toczysz z nim walkę. To tak w skrócie.
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja odnośnie zakończenia. :)

Spoiler

A mianowicie: Geralt przy ciele Jakuba de Aldersberga znajduje taki medalion, który był bardzo podobny do tego, który wręczył Alwinowi w Odmętach. Jak myślicie: czy i jak jest to związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:14, Elminster napisał:

Witam. Ja odnośnie zakończenia. :)

Spoiler

A mianowicie: Geralt przy ciele Jakuba de Aldersberga znajduje taki medalion, który
był bardzo podobny do tego, który wręczył Alwinowi w Odmętach. Jak myślicie: czy i jak
jest to związane?



Heh. to już było w tym temacie bardzo dawno temu wałkowane chodzi o to, że:

Spoiler

Pamiętasz jak wtedy Alvin, ni z tego, ni z owego zniknął w jakimś portalu? To został przeniesiony w czasie do tyłu i w tym wcieleniu założył zakon Czerwonej Róży ( lub jakoś tak ) jako Jakub de Aldersberg. Na pewno pamiętasz jak czasami Alvin szedł z Geraltem i od czasu, do czasu o coś się pytał. I te treści można również usłyszeć w epilogu jak Aldersberg mówi do Geralta


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość graczy zorientowała się bez żadnych wyjaśnień.

Spoiler

Alvin jest Wielkim Mistrzem - gdy zniknął w Odmętach, cofnął się w czasie, zdążył dorosnąć i zostać Wielkim Mistrzem. Jego poglądy, które wygłasza w epilogu pokrywają się z tymi, które wpoił mu Geralt w Odmętach, gdy Alvin zadawał jakieś pytania. Jest to chyba opisane dokładniej na końcu poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrbov & Lfdracon
Dzięki za udzielone odpowiedzi. Co prawda tak na samym początku myślałem, ale potem dziwnym zbiegiem okoliczności zmieniłem swoje zdanie na ten temat. :)
Lfdracon: Może jest. Nie wiem. Do poradnika raczej często nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:16, Karol44 napisał:

Wiesz to przypuszczenia ludzi nikt nie wie tego na pewno ale to najbardziej prawdopodobna
teoria .

Zwłaszcza, że z książkową Ciri było podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomocy!!!!!!!! ZAINSTALOWALEM WIEDZMINA EDYCJE ROZSZERZONĄ i po pogrzebie Leo jak zaczyna sie ladowac lokacja "obrzeza Wizimy" to mi sie laduje i laduje i laduje i nie zaladuje macie na to jakas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 16:13, Karol44 napisał:

pierwsze podstawowe pytanie gra oryginalna ? podaj konfiguracje komputera

oryginalna
2,2 Ghz dwurdzeniowy
2,5 GB ram
karta ati 3650hd 512
jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować