Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Oo, no to dorobiłem:) Ten olej, to zrobiłem nieopatrznie, kiedy robiłem na upiory, myślałem, że się teraz przyda:/
Bo widzisz, nie kupiłem książki, w której byłoby napisane coś o Trupojadach, a i eliksiru nie znałem, więc myślałem, że się przyda. A tak to na ogół to czytam opisy (No, w końcu to RPG - tu nie da się przeklikać większości rzeczy, bo źle się na tym wyjdzie;). Wtedy jeszcze, to nie robiłem nawet jaskółek, a teraz, z waszymi poradami, udało mi się zrobić, i już rozumiem:)
To teraz będę jeszcze większą wagę do alchemii przykładał(Już wtedy była duża, ale teraz będzie większa, bo widzę, że za mało na nią patrzałem;)).
PS Mam Edycję rozszerzoną - tam niby wszystko jest, ale tylko poradnik do głównych misji(Niektórych misji nie ma opisanych, które robiłem sprawdzałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 15:24, Ostrowiak napisał:

Kupuj każdą książkę i pyskuj alchemikom. Dobrze na tym wyjdziesz.

Pyskować alchemikom?
Co do książek, to kupuję każdą, ale akurat teraz wykonuję zadanie dla Kalksteina, a ono mnie już całkiem z pieniędzy grabi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 16:45, Ash napisał:

Pieniądze? Z tego co pamiętam kościany poker był ich kopalnią...

No właśnie, kościany poker. Rozegrałem już partie z Vaską, Zoltanem, Carmen, i chcę przejść na poziom zawodowiec, a nie znam kogoś jeszcze, z kim mógłbym grać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:07, Ezio napisał:

Rozegrałem już partie z Vaską, Zoltanem, Carmen, i chcę przejść na poziom zawodowiec, a nie znam kogoś jeszcze, z kim mógłbym grać..

Poradnik jest Twoim przyjacielem i ucieszy się, gdy do niego zajrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 17:26, Lfdracon napisał:

> Rozegrałem już partie z Vaską, Zoltanem, Carmen, i chcę przejść na poziom zawodowiec,
a nie znam kogoś jeszcze, z kim mógłbym grać..
Poradnik jest Twoim przyjacielem i ucieszy się, gdy do niego zajrzysz.

Dokładnie bo już denerwuję się w duchu jak można pytać się o WSZYSTKO, co jest w poradniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graj z Talarem. Na nim zbiłem małą fortunę i nie miałem problemu z kasą do końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 15:26, Ezio napisał:

Pyskować alchemikom?


W akcie 3 jest alchemik zdolny dac ci bodajże 3 książki, jeżeli wykażesz się znajomością pracy Kalksteina o golemach. Opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 19:07, Ostrowiak napisał:

> Pyskować alchemikom?

W akcie 3 jest alchemik zdolny dac ci bodajże 3 książki, jeżeli wykażesz się znajomością
pracy Kalksteina o golemach. Opłaca się.

fff daje chyba 1 i to o petardach więc w ogóle się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope, jednak dwie - za meteor da Zerrikańskich Miszczów, za wiedzę o książce bodaj Samum. Opłacalność to drugorzędna sprawa, bo ten dialog pwni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 20:37, Ostrowiak napisał:

Nope, jednak dwie - za meteor da Zerrikańskich Miszczów, za wiedzę o książce bodaj Samum.
Opłacalność to drugorzędna sprawa, bo ten dialog pwni :)

Dialog z Talarem bez patcha to dopiero było coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ludzie się tym jarają a mnie niezbyt zaskoczył. Może się więcej spodziewałem. Za to najlepszy dialog imo to wieczór kawalerski Geralta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:56, Witcher1990 napisał:

Dialog z Talarem bez patcha to dopiero było coś:)

Bez patcha? To jakiś patch zmienia coś w dialogach? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 12:22, Ostrowiak napisał:

Nowinka - Wiedźmin 2 będzie krótszy na rzecz spójności fabularnej.

Cholera już się napaliłem na kilka tygodni zabawy:) Mam nadzieję, że będziemy mogli dokonać dużej ilości wyborów (patrz. Mass Effect 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam.
Postanowiłem wrócić do Wiedźmina po długiej przerwie (znaczy już kiedyś przeszedłem wersje podstawową) i zagrać w Edycję Rozszerzoną.
Wszystko co trzeba pościągałem. Zainstalowałem (jakby kto pytał na Win7) Wiedźmina i zabierałem się do instalacji patcha, a tu klops. Gra chce sprawdzić czy mam zarejestrowaną grę. Nie to żebym nie miał jej zarejestrowanej, po prostu w domu jeszcze się internetu nie dorobiłem :/.
I teraz pytanie. Czy te sprawdzanie będzie dużo z tego internetu korzystać (czy np. nie postanowi sobie dociągnąć jakichś większych plików?). Bo myślałem, żeby na chwilę połączyć się z netem za pośrednictwem komórki, tylko nie chce zbankrutować, jak mi zacznie ściągać jakieś duże pliki.
Ewentualnie czy istnieje możliwość inaczej zainstalować edycję rozszerzoną (np. zainstalować na innym komputerze, z dostępem do internetu, a potem jakieś pliki poprzenosić czy coś).
Będę wdzięczny za każdą radę.
Tak sobie pomyślałem (a może wyczytałem), że W2 wykorzysta sava z części 1 i chciałem sobie jakiegoś fajnego przygotować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprościej ściągnąć patch na czysto z jakiegoś hosta na innym kompie i ewentualnie przenieść go na swój. Rejestracja nie jest obowiązkowa i szczerze, nie daje niczego konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 14:25, Ostrowiak napisał:

Najprościej ściągnąć patch na czysto z jakiegoś hosta na innym kompie i ewentualnie przenieść
go na swój. Rejestracja nie jest obowiązkowa i szczerze, nie daje niczego konkretnego.


No to ja też pobrałem z tego źródła:
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16805.0
Wszystko co się dało

Ale jak daje instaluj, to patch chce sprawdzić czy mam zarejestrowaną grę i nie chce dalej iść bez tego.

A co do rejestracji to jest przydatna jak się gra w Versusa (dodatkowe 10% orenów za wygrane walki to nie takie nic :) )

A żeby nie było, na tamtym forum też pytałem w odpowiednim dziale ale, chyba mało kto tam zagląda, bo nikt nie odpowiedział od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować