Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam

Mam problem z grą wiedzmin edycja rozszerzona. A mianowicie wywala mi błąd appcrash. Pytałem się o to na pomocy technicznej i jeden dzień gra działała, na drugi dzień już nie. Czy ktoś spotkał się może z tym błędem? Mam tą grę zainstalowaną razem z patchem 1.5, zainstalowałem nowe stery do grafy i dalej to samo. Ktoś ma jakiś pomysł. Z góry dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Wiedźmaka ER spatchowanego do wersji 1.5. Mam Vistę 32bity oraz zainstalowaną poprawkę KB 940105. Poprawkę zainstalowałem gdyż gra wywalała do windowsa po jakimś czasie gry. Po jej zainstalowaniu... Mogę pograć trochę dłużej. I nadal wywala. Sterowniki do karty graficznej najnowsze. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 18:26, Sipso2008 napisał:

Witam

Posiadam Wiedźmaka ER spatchowanego do wersji 1.5. Mam Vistę 32bity oraz zainstalowaną
poprawkę KB 940105. Poprawkę zainstalowałem gdyż gra wywalała do windowsa po jakimś czasie
gry. Po jej zainstalowaniu... Mogę pograć trochę dłużej. I nadal wywala. Sterowniki do
karty graficznej najnowsze. Co robić?


Poprawka. Gra wywala się tylko podczas autozapisu i normalnego zapisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o jakich porach jest Zoltan w Misiu Kudłaczu? O jakiej porze bym nie próbował nigdy nie mogę tam znaleźć tego krasnoluda a wydaje mi się że rozmowa z nim jest mi potrzebna do ulepszenia srebrnego miecza (bo zdaje się że to o nim ta rozmowa ma być).
Doradzi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 10:06, technic napisał:

Gdzie w trzecim rozdziale znajdę zjadarki? Czy ubił ktoś z miecza królową kikimor? Czy
w ogóle się da? ;)


Zjadarki są

Spoiler

w 4 rozdziale. Zadanie z zębami można ukończyć w 5.



Ubił.
Spoiler

Po wielu próbach i właściwie to dobił, bo większość życia potworka załatwiłem znakiem Yrden (ulepszonym na maksa) i Smoczym Ogniem. Samym mieczem raczej się nie da - ciosy nie robią na niej wrażenia i po trzecim (lub wcześniej) Cię dziabnie. A nawet z powiększoną żywotnością (eliksir Pełnia ... chyba) dwa dziabnięcia i po Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 10:38, technic napisał:

eee... Nie wiem co się stało ale jakieś hieroglify mi w spojlerze wyskoczyły i nadal
nie wiem gdzie te zjadarki są ;D


Podświetl sobie te "hieroglify" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie.

***SPOJLER***
W 4 akcie mam przynieść dla Pani Jeziora przedmioty od Juliana (nie ma problemu) i od kapłana vodianoi tyle że nigdy go nie ma przy pomniku. Sprawdzałem o różnych porach i nigdy go nie ma. Więc gdzie jest?

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w okolicy wrogich ryboludów, to oni

Spoiler

straszą kapłana - wróci jak oni znikną

.

Ewentualnie spytaj Rezolutnej Dziewczynki, ona zawsze wie, czy dziadyga jest w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

W tym sęk że tych złych ryboludów nie ma i dobrej żabki też nie ma ;D Czytałem na innym forum że pojawia się ponownie przy pomniku po misji z tym ślubem. Spróbuje może to coś da?

***KONIEC SPOJLERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do innej lokacji(pola, wioska, wyspa, gdziekolwiek - byleby lokacja się przeładowała), wróć na Brzeg i spytaj Rezolutną dziewczynkę. Wtedy powinien być już z powrotem przy pomniku. Ewentualnie możesz dalej wykonywać zadanie W pełnym słońcu, a do kapłana vodyanoi wrócić później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować