Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy w V akcie po przedostaniu się na bagna można skorzystać z przechowalni ekwipunku? W aktach I-IV tę rolę pełnili karczmarze, w V i w epilogu Jaskier. Ale brama ze Starej Wyzimy na groblę jest zamknięta... nie ma już możliwości tam wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:43, Lfdracon napisał:

Czy w V akcie po przedostaniu się na bagna można skorzystać z przechowalni ekwipunku?
W aktach I-IV tę rolę pełnili karczmarze, w V i w epilogu Jaskier. Ale brama ze Starej
Wyzimy na groblę jest zamknięta... nie ma już możliwości tam wrócić?


Nie, nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo zakończenia:

Spoiler

czy wiadomo coś o tym, kim jest koleś, który próbuje zabić Foltesta w ostatniej sekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 01:31, Belegdil napisał:

Apropo zakończenia:

Spoiler

czy wiadomo coś o tym, kim jest koleś, który próbuje zabić Foltesta w ostatniej sekwencji?



Nie. Stąd właśnie druga część Wiedźmina, w której powinno się okazać kto to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałam pograć w Wiedźka, jednak okazało się, że mam problem z uruchomieniem. Po instalacji i próbie otworzenia wyskakuje, że potrzebne są prawa administratora. Mam windowsa 7. Na lapku mojej siostry gra działała bez zarzutu i nic takiego nie wyskakiwało (też ma windowsa 7, wcześniej na viście też nie było problemu). Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

1. Twoje konto ma w ogóle ''status'' konta administratora?

2.Jeśli ma, to:
Panel sterowania -> konta użytkowników -> Zmień ustawienia funkcji Kontrola funkcji użytkownika -> bierzesz suwak na sam dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:35, xmarqinaxnellx napisał:

Mam problem. Chciałam pograć w Wiedźka, jednak okazało się, że mam problem z uruchomieniem.
Po instalacji i próbie otworzenia wyskakuje, że potrzebne są prawa administratora. Mam
windowsa 7. Na lapku mojej siostry gra działała bez zarzutu i nic takiego nie wyskakiwało
(też ma windowsa 7, wcześniej na viście też nie było problemu). Jakieś pomysły?


Prawym na ikonę -> uruchom jako administrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Br
Mam wiedźmina zaktualizowanego do wersji 1.4.5.1304 i nie wiem czemu strasznie mi muli. Czasami obraz się zawiesza na jakiś czas ale gra dalej działa, lub robi się czarny. Gra się crashuje. Nigdy przed tem jak grałem w Wiedźmina to tak nie miałem. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:32, Harrolfo napisał:

Spróbuj najnowszym patchem (który nawet umożliwia grę bez płyty w napędzie).
Link jest w przypiętym poście, ale tu też go wkleję => http://www.sciagnij.pl/programy/p/Gry-Narzedzia_i_dodatki-Patche-The_Witcher_Patch/8902

Już próbowałem. Keidy włączam, wybieram język a potem next wyskakuje ze nie może wykryć gdzie jest zlokalizowana gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o save do rozdziału trzeciego na największym poziomie trudności.
Sam doszedłem do tego momentu i miałem crash systemu.
Będę zobowiązany, mój mail asg.fotograf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam Wiedźmina, trzeba było po prostu ręcznie ściągnąć sterowniki tages, potem nie pytał o administratora. Ale trochę nie jestem zadowolona z działania gry - jak kolega wyżej, a patcha nie ściągnę, bo mam net ograniczony transferem (na którym zresztą rok by się to ściągało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zainstalować path 1.4 ale nie mogę się zalogować na konto(brak połączenia z serwerem) nowego też nie idzie utworzyć(strona nie istnieje).
Z tego co czytałem w necie po uruchomieniu serwerów do wiedźmina 2 część pierwsza powinna też działać.
Wiadomo kiedy ten cyrk się skończy albo czy da się zainstalować jakoś path bez logowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zapis, ale jest on z praktycznie samego końca aktu - zadania poboczne zrobione, wątek główny na etapie

Spoiler

spotkaj się z Triss w karczmie, żeby dostać się do bazy Salamandry.


Stronnictwo:
Spoiler

w banku wsparłem Zakon


Zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 15:47, falcon33 napisał:

Próbuję zainstalować path 1.4 ale nie mogę się zalogować na konto(brak połączenia z serwerem)
nowego też nie idzie utworzyć(strona nie istnieje).
Z tego co czytałem w necie po uruchomieniu serwerów do wiedźmina 2 część pierwsza powinna
też działać.
Wiadomo kiedy ten cyrk się skończy albo czy da się zainstalować jakoś path bez logowania?


zobacz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=30880 i post następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 10:19, Lfdracon napisał:

Mam taki zapis, ale jest on z praktycznie samego końca aktu - zadania poboczne zrobione,
wątek główny na etapie

Spoiler

spotkaj się z Triss w karczmie, żeby dostać się do bazy Salamandry.


Stronnictwo:
Spoiler

w banku wsparłem Zakon


Zainteresowany?


Jak najbardziej jestem bardzo zainteresowany, mój mail to: asg.fotograf@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę zagram dopiero za kilka miesięcy, wiec w tym czasie odświeżę sobie jedynkę. Macie jakieś mody do polecenia? Już ściągam Full Battle Rebalancing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 14:03, Asthariel napisał:

W dwójkę zagram dopiero za kilka miesięcy, wiec w tym czasie odświeżę sobie jedynkę.
Macie jakieś mody do polecenia? Już ściągam Full Battle Rebalancing.


Ja proponuje przejść oryginał, aby zapewnić sobie save''y postaci do dwójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować