Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Zadanie to nwzywa się Brzemię przeszłości.

I ma ktoś jakieś rozwiązanie problemu z wydajnością ? W większości cały czas mam fps`y poniżej 60 : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 10:13, Crew_900 napisał:

Zadanie to nwzywa się Brzemię przeszłości.

Zleca je Leuvaarden, siedzi w wioskowej karczmie przy stole razem z Zoltanem.

Dnia 24.02.2012 o 10:13, Crew_900 napisał:

I ma ktoś jakieś rozwiązanie problemu z wydajnością ? W większości cały czas mam fps`y
poniżej 60 : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 15:26, Crew_900 napisał:

No właśnie go coś tam nie ma, a zoltan stoi w karczmie : /

Siedzi tam od południa do wieczora zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 akt

Spoiler

w 2 akcie można było zdobyć jakoś pierścień proroka Lebiody czy coś w tym stylu...
dzięki niemu babcia wynajmująca pokój Shani dawała nam spokój
- zapomniałem skąd ten pierścień się brało - może ktoś przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 22:23, moonman napisał:

2 akt

Spoiler

w 2 akcie można było zdobyć jakoś pierścień proroka Lebiody czy coś w tym stylu...
dzięki niemu babcia wynajmująca pokój Shani dawała nam spokój
- zapomniałem skąd ten pierścień się brało - może ktoś przypomnieć


O pierścieniu nic nie wiem i chętnie się dowiem, ale babcia również da Ci spokój jeśli jednorazowo zapłacisz jej 50 orenów na "jedzonko dla kici" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniałem sobie

Spoiler

pierścień dostaniemy od pucybuta, jeśli damy mu książkę o tajnych służbach - książka chyba do zdobycia u Talara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak mogę odczarować w rozdziale IV Celinę która zamieniła się w Północnicę ? Niby mam ten wianek czytałem, że trza z nią zagadać bo odczarowaniu Aliny ale nie ma żadnej interakcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to północnica pojawiła się zaraz po odczarowaniu Aliny i wtedy należało dać jej ten wianek.
Jednak na wersji ER dalej był bug w tym zadaniu i w dzienniku pojawiał się wpis, że Geralt nie mógł pomóc siostrze. Być może jest to na tyle duży błąd, że nie pojawiła się kiedy powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 17:26, Karol44 napisał:

A na pewno masz ten wianek od pustelnika?Pamiętam że był jeszcze jeden wianek Aliny i
może to ten jej dajesz;-d


Mi Celina pojawia się gdy wychodzę z lokacji i jeszcze raz wchodzę. Powinna czekać przy drogowskazie zaraz po zniknięciu ekranu ładowania, włącza się animacja i Geralt daje jej wianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja z kolei mam następujące pytanie - czy jeśli w zadaniu "Rozpoznanie bojem" pomożemy Elfom, będzie potem możliwość przyłączenia się do Zakonu / pozostania neutralnym, czy też skazani będziemy na współpracę z Elfami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chaiałem dzisiaj zainstalować Wiedźmina i przypomnieć go sobie ale nie mogę go zainstalować.
Podstawowa edycja instaluje się bez problemu ale kiedy po jej zakończeniu do napędu wrzucam płytę z updatem to nic się nie dzieje. Słyszę, że płyta jest odczytywana ale żaden instalator sie nie uruchamia.
Ściągałem edycje rozszerzoną i tutaj zaczyna się instalacja ale po paru kliknięciach "dalej" wywala komunikat o koniecznym zarejestrowaniu gry, co zrobiłem wcześniej. Nie mam już pomysłów co z tym zrobić, jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 00:43, Szynkars napisał:

Witam, ja z kolei mam następujące pytanie - czy jeśli w zadaniu "Rozpoznanie bojem" pomożemy
Elfom, będzie potem możliwość przyłączenia się do Zakonu / pozostania neutralnym, czy
też skazani będziemy na współpracę z Elfami?


Jeśli jest to quest kończący III akt (nie mam teraz możliwości sprawdzenia nazw zadan) to nie można już dalej popierać Zakonu, zostaje tylko bycie neutralnym/elfem.
Jeśli kończy to IV akt to wybór strony powoduje ostateczny wybór strony i zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować