Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Oh, jeszcze jedno, istnieje jakiś sposób by sprawdzić aktualną wersję gry? Nie chcę sciągać patchy w ciemno, by raptem okazało się, że już takowy posiadam. Mam Wiedźmina z plantynowej kolekcji, zakupiony wraz z Wiedźminem drugim, o ile to coś zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:08, Bezi_113 napisał:

Nie wiem, zobacz w opcjach czy jest coś takiego jak "chód".
Kiedy ja chcę się pocieszyć widokiem to po prostu staję i podziwiam :P

Opcje właśnie świecą pustkami pod tym względem, nic, trudno, przerzucę się na inny tryb, chód ważniejszy od wygody. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:10, PrimitiveHuman napisał:

Opcje właśnie świecą pustkami pod tym względem, nic, trudno, przerzucę się na inny tryb,
chód ważniejszy od wygody. : D


W rzucie izometrycznym wystarczyło trzymać wciśnięty lewy przycisk myszy tuż przed Geraltem i wtedy szedł we wskazane miejsce. W innym trybie kiedy poruszasz się przy pomocy WSADu zdaje się SHIFT sprawiał że nasz wiedźmin chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 22:50, Piciambeer napisał:

Coś mi się po udacie sterników od grafy skopała grafika. Reinstal pomoże?

Grafika się skopała? Ta gra tak wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 23:09, Bezi_113 napisał:

Jeśli to edycja rozszerzona, to wersja startowa to 1.4.5 czy tam 1.5 więc żadnych patchy
Ci nie potrzeba.

Skopała skopała, może kiepskiego screena dalem. Chodzi o to, że pojawiły się takie poziome kreski na postaciach oraz tekstury brzydko się zmechaciły. No i przy wyłączeniu gry wywala elegancki błąd :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 23:25, Piciambeer napisał:

Skopała skopała, może kiepskiego screena dalem. Chodzi o to, że pojawiły się takie poziome
kreski na postaciach oraz tekstury brzydko się zmechaciły. No i przy wyłączeniu gry wywala
elegancki błąd :s


Wyłącz AA i v-sync może pomoże. Jak nie to wyłącz opcje specjalne dla producenta grafy. Ewentualnie sprawdź jeszcze rozmycie w opcjach gry. Problem znany tylko nie pamiętam dokładnie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 12:45, Karol44 napisał:

Zmniejsz ustawienia światła do minimum powinno pomoc;-D

Serdecznie dzięki, pomogło.

Inna rzecz, że nadal lubi się wykrzaczać :/ Bez reinsala się nie obejdzie chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Duch Kolekcjonera Kości z IV rozdziału mi się jeszcze do czegoś przyda oprócz gry w kości? Czy jednak mogę go spokojnie ubić, bez obaw, że będzie związany z jakimś zadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 01:28, Szynkars napisał:

Czy Duch Kolekcjonera Kości z IV rozdziału mi się jeszcze do czegoś przyda oprócz gry
w kości? Czy jednak mogę go spokojnie ubić, bez obaw, że będzie związany z jakimś zadaniem?

Będzie, jeszcze go nie zabijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji CDP zapowiedziano Wiedźmina Edycję Rozszerzoną na Maci.

EDIT:
Już jest na Steamie. I tylko tam.

EDIT2:
Posiadacze wersji PCtowej ze Steama już mają wersję na komputery Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w V rozdziale można gdzieś jeszcze spotkać zjadarki? Z tego co udało mi się znaleźć w tym temacie, do Jaskra, który przechowuje nasze przedmioty na grobli wrócić się już nie da, a właśnie u niego miałem zapas zębów zjadarek potrzebnych do zadania z dentystą. Od biedy mógłbym się jeszcze wrócić do początku rozdziału, kiedy to można mieć wgląd w schowek przedmiotów u Jaskra, ale jakąś godzinę już w Starej Wyzimie spędziłem i o ile to możliwe, nie chciałbym tego tracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 04:02, Szynkars napisał:

Czy w V rozdziale można gdzieś jeszcze spotkać zjadarki?

Niestety nie. Ze zjadarkami spotykamy się tylko w IV akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 11:33, raven91 napisał:

Czego trzeba użyć , żeby wydostać się z krypty św.Grzegorza?

Dobrze kojarzę, że to sidequest od zbroi Kruka po stronie Zakonu? Jeśli tak, to musisz użyć kombinacji Znaków Aard i Igni na Kamieniu Drogi - nie jestem w stanie powiedzieć Ci, jakiej dokładnie kombinacji trzeba użyć - może jest to gdzieś w dzienniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 17:02, Lfdracon napisał:

> Czego trzeba użyć , żeby wydostać się z krypty św.Grzegorza?
Dobrze kojarzę, że to sidequest od zbroi Kruka po stronie Zakonu? Jeśli tak, to musisz
użyć kombinacji Znaków Aard i Igni na Kamieniu Drogi - nie jestem w stanie powiedzieć
Ci, jakiej dokładnie kombinacji trzeba użyć - może jest to gdzieś w dzienniku.

Musi użyć kombinacji Aard Aard Igni.
Instrukcja :
Zleceniodawca: Zakonny płatnerz, kuźnia w Starej Wyzimie (UWAGA! Zadanie jest dostępne tylko, jeśli stoisz po stronie Zakonu!)
Cel: zdobycie litanii św. Grzegorza
Nagroda: Zakonna zbroja Kruka

W celu zdobycia litanii św. Grzegorza, musisz udać się do krypty strzygi i tam odnaleźć kamień teleportacyjny. Kombinacja Znaków Aard, Aard, Igni rzucona na kamień, przeniesie cię do grobowca św. Grzegorza (C na powyższej mapie). Zabierz ze skrzyni (4 na powyższej mapie) litanię, po drodze zabijając wszystko, co stanie ci na drodze. Wróć do kamienia i użyj tej samej kombinacji Znaków, dzięki czemu powrócisz do krypty strzygi. Wszystkie składniki oddaj płatnerzowi Zakonu, który po jednym, pełnym dniu pracy, odda w twoje ręce wspaniałą Zbroję Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować