Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2012 o 11:59, Hoplita napisał:

Niestety nie. Ze zjadarkami spotykamy się tylko w IV akcie.


To szkoda. Kiepskie rozwiązanie twórców, że tylko na samym początku rozdziału możemy mieć wgląd w swój składzik. Najwyżej się wrócę do tego momentu w grze, ale mimo wszystko można to było rozwiązać lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

Kupiłem wersję na Steamie (mój pierwszy zakup drogą cyfrową na steam), ściągnąłem w męczarniach z niewiadomych mi przyczyn aż 15GB danych i chcę sobie zagrać, a tu od wczoraj do teraz komunikat - Nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy - żart jakiś? Jest wolny dzień, chciałem sobie odpalić kupioną grę i nie mogę tego zrobić. Czytałem, że to wina twórców, którzy kluczy nie dostarczyli czy jakoś tak. Coś powinienem z tym zrobić, zaczekać czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:28, Damianuss1 napisał:

Mam mały problem.

Kupiłem wersję na Steamie (mój pierwszy zakup drogą cyfrową na steam), ściągnąłem w męczarniach
z niewiadomych mi przyczyn aż 15GB danych i chcę sobie zagrać, a tu od wczoraj do teraz
komunikat - Nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy - żart jakiś? Jest wolny
dzień, chciałem sobie odpalić kupioną grę i nie mogę tego zrobić. Czytałem, że to wina
twórców, którzy kluczy nie dostarczyli czy jakoś tak. Coś powinienem z tym zrobić, zaczekać
czy jak?

Sprawdz czy coś z netem masz nie tak.Jeśli kupiłeś z n.p allegro to skonsultuj ten problem z gościem od którego kupiłeś tego steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już działa jak należy, dziwne, że trzeba było tyle czekać. Przy okazji kiedyś miałem problem z zagraniem na laptopie z niewspieraną kartą jaką jest intel HD. Gra nie chciała mnie przepuścić i wywalało komunikat o niespełnionych minimalnych wymaganiach. Jest to też główny problem gry na laptopach nawet z kartami Nvidii. Rozwiązanie jest proste. Wystarczy uruchomić grę z parametrem -dontForceMinReqs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pilne pytanie do książki: Z jakiego rozdziału Ostatniego życzenia pochodzi ten cytat? "Wie pan panie Wiedźmin każdy potwór symbolizuje jakiś grzech... ot choćby zjadarka- obżarstwo, wampir- pijaństwo.
A Skalependomorf?
..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:15, Lfdracon napisał:

Ten cytat akurat pochodzi z gry...

To dlatego nie umiałem tego znaleźć, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, wlasnie przez przypadek skasowalem swojego save''a, a byl to moj jedyny wiec musialbym zaczac od poczatku.. -.-
Ma ktos z was moze save''a poczatku drugiego aktu ? czy moze da sie to jeszcze jakos uratowac ?

z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 21:11, Bezi_113 napisał:

Ja znalazłem coś u siebie, podaj mail, wyślę Ci i zobaczymy czy to to o co Ci chodzi
i czy działa ;)


mike_maciejewski@yahoo.de

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście może taki błąd, że podczas medytacji już po zaakceptowaniu robi się czarny ekran i czasami pójdzie dalej, ale zazwyczaj siada i tylko alt+ctrl+delete pomaga, ale trzeba grać od ostatniego sava wtedy. Wiecie może co trzeba zrobić, tak przy okazji wcześniej mi się to nierobiło, dopiero teraz po dłuższej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:09, FIX_EN napisał:

Mieliście może taki błąd, że podczas medytacji już po zaakceptowaniu robi się czarny
ekran i czasami pójdzie dalej, ale zazwyczaj siada [...]


Mnie się tak robiło głównie na bagnach gdy expiłem na kuroliszkach. Jedyny sposób, to zrobić sobie save''a przed medytacją i jak się zawiesi to wczytać od nowa :) Nie znalazłem na to sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:09, FIX_EN napisał:

Mieliście może taki błąd, że podczas medytacji już po zaakceptowaniu robi się czarny
ekran i czasami pójdzie dalej, ale zazwyczaj siada i tylko alt+ctrl+delete pomaga, ale
trzeba grać od ostatniego sava wtedy. Wiecie może co trzeba zrobić, tak przy okazji wcześniej
mi się to nierobiło, dopiero teraz po dłuższej przerwie.

Ja mam tak że gdy gram w Wieśka to po jakichś 20-30minutach mi zcina się i musze zrestartować kompa albo zmienia się obraz i muszę dać ctrl+alt+del (wtedy minimalizuje mi się Wiesiek) i gdy go puszczam działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 13:07, Pietro87 napisał:

Czy wersja z goga która każdy posiadacz pudełkowej dostał za friko ma polonizacje ?

Akurat jeszcze nie miałem okazji ściągać jedynki przez GOGa, ale sugerując się info na stronie produktu:
Audio: English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Hungarian, Polish, Russian. Text: Chinese
wychodzi na to, że polonizacja jest zawarta w instalatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za potwierdzenie :)
Czyli można zasysać i instalować [coś mnie naszło na odświeżenie sobie jedyneczki, ale nie chce mi się tasować płytami od mojej pudełkowej Er, a że dwójkę ma aktualnie instalowaną w wersji z GOGa to i jedynkę dorzucę do kompletu w tej samej formie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować