Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2012 o 17:12, Robertcik1 napisał:

jest jakaś możliwość dodania pudełkowego Wiedźmina do konta na gog.com, żeby móc go stamtąd
ściągnąć? mam pudełko, instrukcję, poradnik, wszystko, włącznie z porysowaną płytą, z
której nie da się gry zainstalować. nie uśmiecha mi się w tej sytuacji kupowanie gry
po raz drugi...


Na tej stronie: http://www.gog.com/en/witcher2/backup/ musisz tylko wpisać klucz seryjny gry i będzie zarejestrowana na gogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi podać strone z której ściagnę patch 1.4 i paczke jezykowa ? bo przypięte strony mi nei działaja - Service Unavailable: error code = generic . Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden problem. Kompletnie zapomniałem, że aby móc zbierać rośliny muszę wykupić umiejętność zielarstwa. mam juz 6 poziom i żadnych zadań by móc ten poziom jakoś szybko uzyskać(+ gram na modzie FCR). Czy można to jakoś szybciej pominąć czy musze wracać do WCZESNYCH savów i wykupić to od razu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakieś mody albo też fixy które naprawiają jakieś błędy ?
Też szukam moda który powiększa ekwpinek naszego bohatera.

Mam edycję rozszerzoną jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Problem z sefirą z golema. Wiem, że strażnik to golem, ale ni cholery nie wiem co zrobić. Żadnego wpisu w dzienniku o tym, a te golemy nie stoją tam dla picu co jest pewne na 100% dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 21:34, Fimbulvinter napisał:

Spoiler

Problem z sefirą z golema. Wiem, że strażnik to golem, ale ni cholery nie wiem co
zrobić. Żadnego wpisu w dzienniku o tym, a te golemy nie stoją tam dla picu co jest pewne
na 100% dla mnie.


Spoiler

Te golemy stoją tam dla picu;p Ja w każdym razie z nimi nic nie miałem tylko z tym golemem co go miałem zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 22:10, Durzo napisał:

Spoiler

Te golemy stoją tam dla picu;p Ja w każdym razie z nimi nic nie miałem tylko z tym
golemem co go miałem zabić.


Spoiler

No patrz, czytałem w internetach, że trzeba od kowala wziąć coś i wywołać burzę tylko, że u mnie nic nie ma o tym ani w dzienniku ani u kowala ani w dialogach u Kalksteina. Ostatni kamyk został, tak jak mówi głosariusz, strażnik wieży.Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 11:59, Crew_900 napisał:

Polecacie jakieś mody albo też fixy które naprawiają jakieś błędy ?
Też szukam moda który powiększa ekwpinek naszego bohatera.

Mam edycję rozszerzoną jakby co.


A sprawdzałeś już czy czegoś nie ma na nexusie?( http://witcher.nexusmods.com/)
Niestety tak z bani nie pamiętam czy był taki, którego szukasz. Co do poprawek to w najpopularniejszych są mody warte uwagi, już nazw nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 22:36, Fimbulvinter napisał:

>

Spoiler

Te golemy stoją tam dla picu;p Ja w każdym razie z nimi nic nie miałem tylko
z tym
> golemem co go miałem zabić.


Spoiler

No patrz, czytałem w internetach, że trzeba od kowala wziąć coś i wywołać burzę tylko,
że u mnie nic nie ma o tym ani w dzienniku ani u kowala ani w dialogach u Kalksteina.
Ostatni kamyk został, tak jak mówi głosariusz, strażnik wieży.Co mam robić?



Spoiler

Chodzi o gromnik, kowal go Ci wykuje. Chodzi o to, że możesz golema na dwa sposoby złatwić, a i sam gromnik tak czy siak potrzebujesz, aby golema ożywić. Burzę wywołują druidzi.
Najlepiej sprawdź jakie masz sefiry i ich lokalizację w poradniku dołączonego do wieśka lub w Internecie. W ten sposób siędowiesz gdzie ostatnia. Wtedy powinno Ci się coś jeszcze uaktywnić. Pewno to z gromnikiem(piorunochronem ;) )i odwiedzić gaj druidów na bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Najlepiej sprawdź jakie masz sefiry i ich lokalizację w poradniku dołączonego do wieśka

Dnia 09.11.2012 o 22:55, Ichibanboshi-kun napisał:

lub w Internecie. W ten sposób siędowiesz gdzie ostatnia. Wtedy powinno Ci się coś jeszcze
uaktywnić. Pewno to z gromnikiem(piorunochronem ;) )i odwiedzić gaj druidów na bagnie.



Spoiler

Uaktywniłem wszystkie kamienie na bagnach oprócz jednego, o którym wpis od alchemika mówi, że muszę zabić strażnika świątyni. Zaciąłem się i nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Alchemik powinien powiedzieć Ci o odgromniku i potrzebie jego wykucia u któregoś z kowali. Sprawdź jeszcze, czy Vaska nie ma nic do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najpierw to Ty musisz przeczytać księgę o tym kamiennym strażniku, jeśli jej nie przeczytałeś to wpisu w dzienniku nie dostaniesz, sprawdź jakie masz wątki odchodzące od wątku głównego.
A i po burzę nie ma sensu do druidów iść, stracisz tylko niepotrzebnie tysiąc orenów. Obok cmentarza jest ognisko, po prostu medytuj przy nim i czekaj na deszcz, wystarczy nawet malutki, żeby ożywić tego golema. A pokonać go możesz na dwa sposoby: Albo mieczem stalowym (przyjemnie, chociaż długo, polecam kombinację ze znakiem Igni), albo aktywując kamienie na cmentarzu. Jeśli aktywujesz wszystkie, a golem będzie znajdował się w okręgu, to rąbnie piorun, który zabierze mu integralną część jego zdrowia. Nie polecam oczywiście zostawać w tym okręgu razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam bardzo nietypowy problem...Jestem prosto po odczarowaniu Strzygi,zmierzam teraz do Starej Wyzimy by oddać Pltnerzowi Zakonu elementy do zrobienia zbroii Kruka bo już mam wszytskie cztery.Z tym że jak już jestem w Starej Wyzimie i na poczatku jest takie coś że nie mam jak przejść poprostu są przeszkody po lewej i po prawej stronie z kolei naprzeciwko jest palący sie budynek wiec tamtety napewno nie przejde...Nie mam pojęcia jak mam te przeszkody usunąć znak Aard nie pomaga.Jeśli ktoś nie kojarzy miejsca o którym mówie to dodam że po prawej stronie stoi Kapitan Jean Pierrem,nie moge znim nawet pogadac bo przeszkody mi przeszkadzaja.Prosże o pomoc.Z góry dziękuje.
PS.Nie mam ogólnie jak sie stamtąd ruszyć.Jestem poprostu zablokowany w dalszej rozrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować