Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

A spatchowana gra do najnowszej wersji? Z tego co pamiętam to jest bug, który właśnie uniemożliwiał usunięcie barykady ardem i dopiero patch eliminował problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem Wiedźmina z GOGa, chcę go zarejestrować, ale nie wiem skąd wziąć klucz gry. Wie ktoś, gdzie mogę go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 10:41, MetaL2 napisał:

Ściągnąłem Wiedźmina z GOGa, chcę go zarejestrować, ale nie wiem skąd wziąć klucz gry.
Wie ktoś, gdzie mogę go znaleźć?


Gdzie chcesz zarejestrować? Ściągasz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 10:41, MetaL2 napisał:

Ściągnąłem Wiedźmina z GOGa, chcę go zarejestrować, ale nie wiem skąd wziąć klucz gry.
Wie ktoś, gdzie mogę go znaleźć?

Pirat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 06:26, Durzo napisał:

> Ściągnąłem Wiedźmina z GOGa, chcę go zarejestrować, ale nie wiem skąd wziąć klucz
gry.
> Wie ktoś, gdzie mogę go znaleźć?
Pirat?:)

Kurde, jak to może być pirat, skoro ściągnąłem z GOGa:P? Chodzi mi o to, że gdy uruchamiam grę, to w launcherze jest opcja Register Game czy coś takiego. Zakładam konto na stronie CDPR i dalej muszę podać klucz produktu, a nigdzie go nie ma. O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 09:28, MetaL2 napisał:

Kurde, jak to może być pirat, skoro ściągnąłem z GOGa:P? Chodzi mi o to, że gdy uruchamiam
grę, to w launcherze jest opcja Register Game czy coś takiego. Zakładam konto na stronie
CDPR i dalej muszę podać klucz produktu, a nigdzie go nie ma. O to mi chodzi.


"Publisher of The Witcher (CD Projekt) decided that, since our games are
DRM free, there is no need to include a CD-key in our version of the
game and did not provide us with any keys. Registration does not bring
any benefits so you are not losing anything. Happy gaming :) "

Odpowiedź z jednego z forów. tl;dr nie dostaniesz klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 12:33, Rzygthul napisał:

jak odpalić wieśka na windzie 7?


Coś więcej? Mnie edycja rozszerzona działała bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 12:33, Rzygthul napisał:

jak odpalić wieśka na windzie 7?


Normalnie instalujesz i później ze skrótu na pulpicie uruchamiasz, jeśli nie działa spróbuj jako administrator. Mógłbyś chociaż podać coś więcej niż system operacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, mam genialny pomysł na trzecią część wiedźmina!
Oczywiście, opierałaby się dalej na walce z wszelakimi monstrami, a także na lawirowaniu w polityce wielkich rodów. Tym razem jednak główny nacisk byłby postawiony na zabijanie trolli i unikanie oskarżeń o dyskryminację. Żeby było ciekawiej, wspomniane trolle ukrywałyby się pośród zwykłych obywateli, to by mocno utrudniło grę - błędne pozbycie się nieszkodliwego obywatela szybko kończyłoby się falą wywrotowców protestujących przeciwko takim zagrywkom.
Poza tym można jeszcze wprowadzić zadania poboczne, wspierające edukację (możliwe, że gra byłaby dzięki temu wspierana przez ministerstwo!!!) - główny bohater karałby też linijką tych obywateli, którzy notorycznie popełniają błędy ortograficzne...

Co o tym myślicie?

Tylko trzeba by pewnie zmienić nazwę z "The Witcher", na "The Wojman"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpada mi w łapki pierwszy Wiedźmin, którego nie miałem okazji wcześniej ograć. Gra już parę lat ma, więc zastanawiam się, co trzeba do niej ściągnąć.
Znajomy pożycza mi grę, zakładam, że w Edycji Rozszerzonej (jak nie, widzę, że mogę dociągnąć za friko ten pakiet). Czy są jakieś mody poprawiające rozgrywkę, grafikę itd? Fanowskie mody na przygody (ale tylko te najlepszej jakości) również chętnie zainstaluję. Macie jakieś sugestie, w co powinienem się zaopatrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 16:28, Daelor napisał:

Właśnie wpada mi w łapki pierwszy Wiedźmin, którego nie miałem okazji wcześniej ograć.
Gra już parę lat ma, więc zastanawiam się, co trzeba do niej ściągnąć.
Znajomy pożycza mi grę, zakładam, że w Edycji Rozszerzonej (jak nie, widzę, że mogę dociągnąć
za friko ten pakiet). Czy są jakieś mody poprawiające rozgrywkę, grafikę itd? Fanowskie
mody na przygody (ale tylko te najlepszej jakości) również chętnie zainstaluję. Macie
jakieś sugestie, w co powinienem się zaopatrzyć?


Moim zdaniem szkoda psuć Wiedźmina modami, nawet tymi najlepszej jakości. Jest rewelacyjny taki jaki jest. Ale jak już to możesz dodać: Scabbard Mod (pochwy na miecze), ew. poprawki typu Full Combat Rebalance, no może jeszcze poprawkę dialogu o Celinie

Tutaj lista: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/17444-lista-modow-aktualizowana-26122011/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z Twoją sugestią zaopatrzyłem się tylko w kosmetyczne poprawki: hi-res tekstury dla postaci i otoczenia, pochwy mieczy i fix dialogu. Widzę, że ludzie przechodzili Wiedźmina -naście razy, więc na poprawki walki i inne będzie jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po instalacji wiedzmina 1 (najprawdopodobniej) pojawia mi sie informacja, iz sterownik zostal zablokowany spowodu niezgodnosci systemu czy cos takiego. chodzi konkretnie o TAGES. to jakis system zabezpieczajacy z tego co patrzylem na necie. nie moglem go znalezc zeby usunac w dodaj/usun programy, wiec odinstalowalem witchera, ale informacja dalej sie pojawia.

mam windowsa 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment, nie rozumiem o co Ci chodzi. Po kolei.
1) Wiedźmina w końcu masz na dysku, czy nie?
2) Ściągnąłeś sterownik?

Jak może pojawiać się komunikat po instalacji Wiedźmina (a więc rozumiem, że jest jakby częścią instalatora), skoro Wiesława nie masz na dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem teraz ciebie. wiedzmina mialem zainstalowanego. i od tamtej pory pojawia sie komunikat przy wlaczaniu komputera. nic nie sciagalem, byl zainstalowany razem z gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować