Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy Witcher 3 będzie wspierać rozdzielczości ultra-wide (21:9, np 2560x1080)? Poprzednicy niezbyt sobie z tym radzili, a jak będzie z nową częścią? Na jednym z gameplayów wydaje się, że gra działa w takiej rozdziałce, ale nie mogę znaleźć oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 18:52, Azvar napisał:

Czy Witcher 3 będzie wspierać rozdzielczości ultra-wide (21:9, np 2560x1080)? Poprzednicy
niezbyt sobie z tym radzili, a jak będzie z nową częścią? Na jednym z gameplayów wydaje
się, że gra działa w takiej rozdziałce, ale nie mogę znaleźć oficjalnego stanowiska w
tej sprawie.

To jest temat poświęcony pierwszemu Wieśkowi. Jako osoba z własnym tytułem powinieneś dać sobie radę ze znalezieniem odpowiedniego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać które dodatkowe przygody posiadają pełny dubbing? I ile mniej więcej zajmuje przejście jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moge zainstalować oba mody, przypięte w poście ? Czy z każdym modem trzeba przechodzić gre osobno ? Jezeli tak to, ktory mod zainstalować ? Raczej nie bede miał ochoty przechodzić 2 razy. //edit pogrzebalem w necie i sam sobie odpowiedziałem na pytanie :) sorki za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 13:26, oskiiq napisał:

Witam, moge zainstalować oba mody, przypięte w poście ? Czy z każdym modem trzeba przechodzić
gre osobno ? Jezeli tak to, ktory mod zainstalować ? Raczej nie bede miał ochoty przechodzić
2 razy. //edit pogrzebalem w necie i sam sobie odpowiedziałem na pytanie :) sorki za
spam


Możesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko.
Chyba zainstalowałem fcr 1.6 zamiast 1.6a, bo potwory mogą wywoływać u mnie efekt krwawienia. Czy po update będę musiał zaczynać grę od nowa ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 08:41, oskiiq napisał:

Jeszcze jedno pytanko.
Chyba zainstalowałem fcr 1.6 zamiast 1.6a, bo potwory mogą wywoływać u mnie efekt krwawienia.
Czy po update będę musiał zaczynać grę od nowa ...?


Niestety tak, a daleko zaszedłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 12:05, Isildur napisał:

> Jeszcze jedno pytanko.
> Chyba zainstalowałem fcr 1.6 zamiast 1.6a, bo potwory mogą wywoływać u mnie efekt
krwawienia.
> Czy po update będę musiał zaczynać grę od nowa ...?

Niestety tak, a daleko zaszedłeś?

wykonałem zadanie dla Abigail i świeczki dla Wielebnego ... Niby nie daleko, ale na najtrudniejszym poziomie za szybko to nie hula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie, czy mając jeden run (otrzymany od Zoltana w rozdziale II) mogę ulepszyć srebrny miecz czy muszę mieć komplet trzech, żeby kowal wykuł nowy miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2015 o 18:04, Bartkula napisał:

Krótkie pytanie, czy mając jeden run (otrzymany od Zoltana w rozdziale II) mogę ulepszyć
srebrny miecz czy muszę mieć komplet trzech, żeby kowal wykuł nowy miecz?


Z tego co pamiętam musisz mieć komplet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Nie mogę pobrać modu ze stronki w linku... zrobiłem darmowe konto, zalogowałem sie, kliknąłem w link w mailu i nic ;/ wywala komunikat, że musze zrobić konto albo się zalogować. Odświeżałem i logowałem sie kilka razy ponownie i nic dalej to samo. Ktoś też tak miał? A i link do FCR też nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kilka spraw, znalazłem dobre linki do modu FCR i do PWB, tylko ,że nie wiem czy wersja moda PWB jest kompatybilna z FCR, niby wszystko śmiga dobrze, tylko jak wspomniał kolega wcześniej, efekt krwawienia działa na Geralta i jest to dość uciążliwe, dodatkowo gdy trzymam ALT to nie podświetlają mi się imiona postaci co jest lekko uciążliwe .. ;/ ktoś ma na to jakąś poradę i może podesłać link do dobrego moda PWB pod FCR ?

Z góry dzięki za pomoc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest problem- na win7 nie działa mi gra, zainstalowałem tages 5.5, przeszło dalej bo najpierw był jakiś błąd- teraz wyskakuje że nie spełniam wymagań (a W2 mi sie uruchamia) wpisałem do elemencie docelowym -dontForceMinReqs i dalej wyskakuje ze za małe wymagania, macie jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za drugi post ale już nie mogę edytować poprzedniego- chce gre zaktualizować to tez nie da rady:/ chyba ze patche 1.4 i 1.5 sa do edycji rozszerzonej bo posiadam ta normalna-pierwszą? jest napisane w 1.4 ze musze ściągnąć z jezykami jakaś paczke a w 1.5 ze nie może znaleźć tej wersji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować