Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 20:24, Tibor napisał:

Oficjalna premiera planowana jest obecnie na wiosnę 2007 :)


O ilę się nie mylę gra miała wyjśc na jesień - zimę 2006... Czyli mozemy się jej spodziewać w okolicach targów E3... CZyli to już bedzie 3 bodajże raz na targach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:25, Dark Demon napisał:

> Oficjalna premiera planowana jest obecnie na wiosnę 2007 :)

O ilę się nie mylę gra miała wyjśc na jesień - zimę 2006... Czyli mozemy się jej spodziewać
w okolicach targów E3... CZyli to już bedzie 3 bodajże raz na targach...


Nie. Ponieważ targi E3 zostały przesunięte. Twórcy, owszem, planowali jeszcze raz przed premierą pokazać grę na targach E3, ale w takim wypadku prezentacja będzie miała miejsce już po premierze gry. A data wydania gry to nadale - niezmiennie - wiosna 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:31, Tibor napisał:

> > Oficjalna premiera planowana jest obecnie na wiosnę 2007 :)
>
> O ilę się nie mylę gra miała wyjśc na jesień - zimę 2006... Czyli mozemy się jej spodziewać

> w okolicach targów E3... CZyli to już bedzie 3 bodajże raz na targach...

Nie. Ponieważ targi E3 zostały przesunięte. Twórcy, owszem, planowali jeszcze raz przed premierą
pokazać grę na targach E3, ale w takim wypadku prezentacja będzie miała miejsce już po premierze
gry. A data wydania gry to nadale - niezmiennie - wiosna 2007 :)
No to mamy pecha... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, prezentuje się nie źle. Ale czy to pójdzie na moim kompie? Wiąże z tą grą spore nadzieje. Wielki jak Oblivion nie będzie, ale może na drobi klimatem. Najlepiej, aby jednak to było coś innowacyjnego, nie chciałbym kolejnego klona Gothica czy TESa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:34, Kacper Czernik napisał:

> No to mamy pecha... :-(


Niby dlaczego mamy pecha? Gierka daje kopa niezłego, co widać po opiniach zagranicznych dziennikarzy, którzy są podjarani po obejrzeniu prezentacji gry na targach. Sam, z autopsji, również potwierdzam, że gra zapowiada się znakomicie...a gra się naprawdę przyjemnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:31, Tibor napisał:

A data wydania gry to nadale - niezmiennie - wiosna 2007 :)


Nie chcę być wrednym, ale na klawiaturę ciśnie mi się... "do czasu" ;) . Z utęsknieniem czekam na tą grę, i ciągle jej nie ma, i ciągle jest przekładana na później :( . No ale mam tylko nadzieję, że ta "data" pozostanie już niezmieniona :P . Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:35, el-coyote napisał:

Cóż, prezentuje się nie źle. Ale czy to pójdzie na moim kompie? Wiąże z tą grą spore nadzieje.
Wielki jak Oblivion nie będzie, ale może na drobi klimatem. Najlepiej, aby jednak to było coś
innowacyjnego, nie chciałbym kolejnego klona Gothica czy TESa :).

Cóż miejmy nadzieję, ale zawsze treba byc przygotowanym na najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:36, Tibor napisał:

> > No to mamy pecha... :-(

Niby dlaczego mamy pecha? Gierka daje kopa niezłego, co widać po opiniach zagranicznych dziennikarzy,
którzy są podjarani po obejrzeniu prezentacji gry na targach. Sam, z autopsji, również potwierdzam,
że gra zapowiada się znakomicie...a gra się naprawdę przyjemnie :))

Dlatego że po pierwsze jak znam życie znów przełożą znowu premire, a po drugie znając życie twórcy mają nadal duże szanse wszysto zepsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:44, Kacper Czernik napisał:

> > > No to mamy pecha... :-(
>
> Niby dlaczego mamy pecha? Gierka daje kopa niezłego, co widać po opiniach zagranicznych
dziennikarzy,
> którzy są podjarani po obejrzeniu prezentacji gry na targach. Sam, z autopsji, również
potwierdzam,
> że gra zapowiada się znakomicie...a gra się naprawdę przyjemnie :))
Dlatego że po pierwsze jak znam życie znów przełożą znowu premire, a po drugie znając życie
twórcy mają nadal duże szanse wszysto zepsuc.

Tak jak było w przypadku Soldiers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:44, Kacper Czernik napisał:

Dlatego że po pierwsze jak znam życie znów przełożą znowu premire, a po drugie znając życie
twórcy mają nadal duże szanse wszysto zepsuc.


Stary, skąd u Ciebie tyle pesymizmu? Trzeba być dobrej myśli, a gra jest już prawie (tak wiem, "prawie" i te sprawy ;) ) ukończona i raczej nic nie wskazuje na to, aby premiera znowu miała być przekładana, czy aby gra nie miała być wielkim hitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:48, Tibor napisał:

> Dlatego że po pierwsze jak znam życie znów przełożą znowu premire, a po drugie znając
życie
> twórcy mają nadal duże szanse wszysto zepsuc.

Stary, skąd u Ciebie tyle pesymizmu? Trzeba być dobrej myśli, a gra jest już prawie (tak wiem,
"prawie" i te sprawy ;) ) ukończona i raczej nic nie wskazuje na to, aby premiera znowu miała
być przekładana, czy aby gra nie miała być wielkim hitem :)

Zawsze jest jakiś procent szans że ta gra się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:48, Tibor napisał:

> Dlatego że po pierwsze jak znam życie znów przełożą znowu premire, a po drugie znając
życie
> twórcy mają nadal duże szanse wszysto zepsuc.

Stary, skąd u Ciebie tyle pesymizmu? Trzeba być dobrej myśli, a gra jest już prawie (tak wiem,
"prawie" i te sprawy ;) ) ukończona i raczej nic nie wskazuje na to, aby premiera znowu miała
być przekładana, czy aby gra nie miała być wielkim hitem :)

i nie będzi wielkim HTEM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 20:36, Tibor napisał:

... Sam, z autopsji, również potwierdzam,
że gra zapowiada się znakomicie...a gra się naprawdę przyjemnie :))


Szukałem na stronie wiedźmina i na wiedźminowskim forum ogólnych wymagań sprzętowych. Niczego nie znalazłem a więc czy mógłbyś je podać. Opisy postaci, bestiariusz, mechanika gry itd są dobrze opisane ale takiego szczegółu jak wymagania nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:23, jadam napisał:

> ... Sam, z autopsji, również potwierdzam,
> że gra zapowiada się znakomicie...a gra się naprawdę przyjemnie :))
>

Szukałem na stronie wiedźmina i na wiedźminowskim forum ogólnych wymagań sprzętowych. Niczego
nie znalazłem a więc czy mógłbyś je podać. Opisy postaci, bestiariusz, mechanika gry itd są
dobrze opisane ale takiego szczegółu jak wymagania nie znalazłem

wymagania bede na poziomie gothic 3 lub oblivion... wiem ze wczeniej były
MINIMALNE...
2.0 Ghz
768 RAM
128 V RAM
Zalecane
3.0 Ghz
1024 RAM
256 RAM klasy 6800
a jak treaz sie kształtuje to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 23:27, marlin15 napisał:

wymagania bede na poziomie gothic 3 lub oblivion... wiem ze wczeniej były
... a jak treaz sie kształtuje to nie wiem


Dzięki. Niech się nie spieszą zbytnio z wydaniem gry a niech ją dopracują. Ja, niestety aby komfortowo grać muszę wymienić trochę w kompie.
Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak chcesz wiedziec to premiera jest zapowiedziana na pierwszy kwartał 2007... zobaczymy czy dotrzymaja... widziałem juz na wielu filmikcha wiedzimna w akcjii... i prezentuje sie naprawde siwetnie... nie widziałem zadnych błedów... wszytstko dopracowane grafika , AI..... lokacje... itp.. kolejny wielki RPG... byle klimat trzymał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 23:40, marlin15 napisał:

itp.. kolejny wielki RPG... byle klimat trzymał....

Tak :). Najlepiej, aby pobił obecnych gigantów RPGowych i zrobił nagły atak spawacza. Heheh, to było by wielkie uderzenie dla wszystkich rpgowców. I są nawet spore szanse na taki sukces. A wtedy wszelkie Gothicy, TESy oraz zgraja innych psuedo gierek typu TQ poszły by pod piach :). Heheh, brakuje właśnie tego. Odświeżenia. Coś jak legenda cRPGów niepokonana dotąd - Black Isle :). Heheh, się rozmarzyłem ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie cyz ta gra wygreyzie Obliviona,czy Gothica.Nie obchodzi mnie to.I tak ją kupie,bo fabuła,oraz akcja naprawdę świetnie się zapowiadają. I jeszcze te momenty wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 01:50, Darkstar181 napisał:

Nie obchodzi mnie cyz ta gra wygreyzie Obliviona,czy Gothica.Nie obchodzi mnie to.I tak ją
kupie,bo fabuła,oraz akcja naprawdę świetnie się zapowiadają. I jeszcze te momenty wyboru...


Taka uwaga ogólna :) -> Wiedźmin jest troszkę inaczej "skonstuowany" niż na przykład Oblivion. Mamy tutaj inny silnik graficzny (przerenderowana Aurora - z oryginału niewiele zostało, a podczas prezentacji Wiedźmina na E3 ludzie z BioWare nie mogli uwierzyć, że Wiedźmin śmiga na ich silniku :} ) i o wiele lepszą optymalizację. Jak zapewnia Żbiku pomiędzy graniem na najniższych detalach, a najwyższych nie będzie jakiejś wielkiej przepaści - oczywiście, pewnie efekty będą niedostępne, ale nie będziemy mieli wrażenia takiego jak w Oblivionie, że porównując grę z najwyższych do najniższych detali będziemy się zastanawiać czy to na pewno ta sama gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować