Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2008 o 23:00, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
To i tak mi nic nie daje, bo nie ma ani Karczmarza ani Jaskra u, ktorych mógłym zostawić
rzeczy z ekwipunku.
SPOJLER


zawsze możesz posprzedawać niechciane rzeczy u pasera, kowala, Kalksteina czy innych. A jak zdarzy się że jednak czegoś będziesz potrzebował to zawsze będziesz mógł to odkupić - powinieneś w V akcie mieć wystarczająco dużo kasy, żeby sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 23:02, Tomicha napisał:

SPOJLER??
A tak w ogóle to kogo wolicie Shani czy Triss? Ja wybrałem Shani podczas rozgrywki.
SPOJLER??

Ja też wybrałem Shani. Ale tak kierowałem fabułą ,żeby się w niej nie zakochać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat co wybrać "księżycowe ostrze", które ma 100% do obrażeń czy srebrny miecz od Pani Jeziora, który ma 60% do obrażeń, do ataku 10% i Ból, oślepienie, podpalenie, precyzyjne trafienie 50%? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:06, zakrokrzy napisał:

Ja wybrałem miecz od pani jeziora. Całkiem dobry był.



Hmm... Chyba też tak zrobię. A następnym razem jak będę przechodził wieśka to wezmę ten drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

***SPOJLER***

Gdzie mogę znaleźć zapiski elfiego mistrza pieśni? Te potrzebne do zbroi kruka. Na polach nie było... mam nadzieję, że to nie bug...

***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:15, Irc100 napisał:

Witam!

***SPOJLER***

Gdzie mogę znaleźć zapiski elfiego mistrza pieśni? Te potrzebne do zbroi kruka. Na polach
nie było... mam nadzieję, że to nie bug...

***SPOJLER***


Będziesz mógł je znaleźć dopiero w V akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem Aerondight, w mojej opinii jest on po prostu lepszy. Ostateczny wybór należy jednak do Ciebie, i z jednym i z drugim mieczem zdołasz ukończyć grę więc równie dobrze możesz wybrać ten który Ci się bardziej podoba wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem wiedżmina i troche sie przy nim nudziłem ale tez dobrze bawiłem:) są 3 zakończenia i nie wiem czym one się różnią tym ze jest inny filmik na końcu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik na końcu jest zawsze taki sam, możesz to łatwo sprawdzić zaglądając do katalogu Wiedźmina i sprawdzając katalog z filmami - jest tam tylko jedno outro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:37, Irc100 napisał:

Gdzie w IV akcie mogę znaleźć jakieś bazyliszki? I o której porze?


Bazyliszki możesz znaleźć na wyspie rybitw. Pora chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:40, ALQ napisał:

Bazyliszki możesz znaleźć na wyspie rybitw. Pora chyba nie ma znaczenia.

Sek w tym, ze ja znalazlem tylko dwa, a Julian potrzebuje trzech skor. I te cholery nie chca sie odradzac...

Wczoraj w nocy skonczylem Wiedzmina :)
Gra jest naprawde bardzo dobra. Ma oczywiscie kilka niedociagniec (czasami praca kamery wkurza, jeszcze zbyt dlugie wczytywanie - mimo patcha- itp.). Ale ogolnie jest super :)

UWAGA - MOZLIWE SPOILERY !!!
--------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------
Dzisiaj zaczynam grac na maksymalnym poziomie trudnosci (wczesniej na srednim). Tym razem postaram sie wykonac wszystkie zadania, bo kilka mi ostatnio umknelo. Znalalem tez w ostanim akcie dwa przedmioty, ktore ponoc sa fabularne (jakies dziwne krasnoludzkie urzadzenie i cos tam jeszcze - w kryptach za Kamieniami Drogi) i nie pokazalo sie zadne zadanie z nimi zwiazane.
Nie zniknelo mi tez do konca gry zadanie Nie bedzie bolalo, mimo ze oddalem dentyscie zab Zdenka.

NA PEWNO SPOILERY !!!
--------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------
Jestem prawie pewiem, ze Wielki Mistrz to Alvin :) Wynika to z tego, ze nosil taki sam amulet i Alvin potrafil sie przemieszczac w czasie i przestrzeni... Klaniaja sie Gwiezdne wojny i Anakin ;) Jezlei ktos juz wczesniej o tym wspominal, to nie gancie mnie - nie zagladam na forum ostanio i nie czytam stronek o Wiedzminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 12:55, Abi Dalzim napisał:

Sek w tym, ze ja znalazlem tylko dwa, a Julian potrzebuje trzech skor. I te cholery nie
chca sie odradzac...


Jestem pewien, że u mnie było około 4 na raz, a poza tym na pewno się odradzały. Ciekawe... : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 12:55, Abi Dalzim napisał:

NA PEWNO SPOILERY !!!
--------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------
Jestem prawie pewiem, ze Wielki Mistrz to Alvin :) Wynika to z tego, ze nosil taki sam
amulet i Alvin potrafil sie przemieszczac w czasie i przestrzeni... Klaniaja sie Gwiezdne
wojny i Anakin ;) Jezlei ktos juz wczesniej o tym wspominal, to nie gancie mnie - nie
zagladam na forum ostanio i nie czytam stronek o Wiedzminie.



Też tak myślę, mają bardzo dużo wspólnych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NA PEWNO SPOILERY !!!
> --------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------
> Jestem prawie pewiem, ze Wielki Mistrz to Alvin :) Wynika to z tego, ze nosil taki sam
> amulet i Alvin potrafil sie przemieszczac w czasie i przestrzeni... Klaniaja sie Gwiezdne
> wojny i Anakin ;) Jezlei ktos juz wczesniej o tym wspominal, to nie gancie mnie - nie
> zagladam na forum ostanio i nie czytam stronek o Wiedzminie.


Też tak myślę, mają bardzo dużo wspólnych cech.

P.S sorki za dwa posty (wina przeglądarki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować