Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 12:38, Karharot napisał:

Filmik na końcu jest zawsze taki sam, możesz to łatwo sprawdzić zaglądając do katalogu
Wiedźmina i sprawdzając katalog z filmami - jest tam tylko jedno outro.



kim był ten gość którego zabiliśmy w ostatnim filmiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w IV akcie znalazłem coś podobnego do obroży dla kota w informacji o tym przedmiocie pisało że pasuje na jakieś małe zwierze i że jest to przedmiot fabularny spojrzałem do poradnika i nie było tam żadnego questa z tym przedmiotem. więc nie wiem do czego służył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:37, Aikuh napisał:

> Filmik na końcu jest zawsze taki sam, możesz to łatwo sprawdzić zaglądając do katalogu

> Wiedźmina i sprawdzając katalog z filmami - jest tam tylko jedno outro.


kim był ten gość którego zabiliśmy w ostatnim filmiku??



Tego nikt nie wie. Prawdopodobnie jest to ktoś kto przeszedł mutacje (zwróć uwage na oczy), może jest to twór salamandry albo innej organizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:43, Aikuh napisał:

ja w IV akcie znalazłem coś podobnego do obroży dla kota w informacji o tym przedmiocie
pisało że pasuje na jakieś małe zwierze i że jest to przedmiot fabularny spojrzałem do
poradnika i nie było tam żadnego questa z tym przedmiotem. więc nie wiem do czego służył



MALUSIEńKI SPOJLER

Uprząrz potrzebna jest do zadania DROBNE UTRAPIENIA możesz je otworzyć u murarza przy zawalonym moście.

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 13:43, Aikuh napisał:

ja w IV akcie znalazłem coś podobnego do obroży dla kota w informacji o tym przedmiocie
pisało że pasuje na jakieś małe zwierze i że jest to przedmiot fabularny spojrzałem do
poradnika i nie było tam żadnego questa z tym przedmiotem. więc nie wiem do czego służył

Jest w 4 akcie. Quest nazywa się: "Drobne utrapienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Jest to przedmiot związany z dadaniem dla budowniczego mostu, w trakcie jego wykonywania Abigail mówi Ci że dobrym sposobem na uspokojenie skrzatów będzie podarowanie im tej uprzęży dla kota.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co myślicie po konferencji CDP RED? Ja jestem trochę zawiedziony tym że nie zapowiedzieli dodatku. Połączenie się z firmą Metropolis to nie jest takie złe posunięcie, może to wyjść obu firmą na dobre. Edycja Specjalna zapowiada się świetnie dla tych co nie kupili jeszcze Wiedźmina (czy to możliwe?), dobrze że posiadacze wcześniejszych wersji będą mogli pobrać nowe przygody. Co do tej pierwszej przygody jestem ciekawy kto będzie głównym bohaterem, bo przecież w książce Geralt zginął, a po 5 latach odnaleźli go jego koledzy wiedźmini. Więc albo wydarzenia z książki nie mają wpływu na to co się działo przed wydarzeniami z podstawki albo opowiedziany będzie okres tych 5 lat nieobecności Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem trochę zawiedziony, tak zapowiadali, tak się podniecali a ograniczyło się to do dwóch mini dodatków i edycji rozszerzonej której pewnie większość osób nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:37, Kraju92 napisał:

Możliwe że szykuje nam się przesiadka Wiedźmina z PC na PS3.


W sumie byłoby to działanie zgodne z duchem czasów i zasadami ekonomii.Jak się da coś jeszcze wycisnąć z tytułu , to się wyciska.Po plakatach , koszulkach , smyczach , figurkach itp , przyszedł czas na kolejne sposoby.Jeżeli Wiedźmin pójdzie na PS3 lub inną platformę , to ciekaw jestem , jak osoby współuczestniczące w produkcji to wytłumaczą.Przed premierą gry , sam na forum widziałem zapewnienia , że Wiedźmin to tytuł na PC i koniec kropka.No to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:42, KrzychW napisał:

> Możliwe że szykuje nam się przesiadka Wiedźmina z PC na PS3.

W sumie byłoby to działanie zgodne z duchem czasów i zasadami ekonomii.Jak się da coś
jeszcze wycisnąć z tytułu , to się wyciska.Po plakatach , koszulkach , smyczach , figurkach
itp , przyszedł czas na kolejne sposoby.Jeżeli Wiedźmin pójdzie na PS3 lub inną platformę
, to ciekaw jestem , jak osoby współuczestniczące w produkcji to wytłumaczą.Przed premierą
gry , sam na forum widziałem zapewnienia , że Wiedźmin to tytuł na PC i koniec kropka.No
to zobaczymy.


Możliwe że szukają osób do stworzenia razem z Metropolis gry They na PS3, albo poszukują ludzi aby Wiedźmin 2 był od razu na PS3. Czas pokaże co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******SPOILER*******

Dnia 18.02.2008 o 13:44, łehehemati napisał:

Tego nikt nie wie. Prawdopodobnie jest to ktoś kto przeszedł mutacje (zwróć uwage na
oczy), może jest to twór salamandry albo innej organizacji...


A moze to jakis renegat z innej szkoly wiedzminow (w Prologu Vesemir wspominal, ze sa jeszcze dwie szkoly wiedzminow, ale dawno nic o nich nie slyszal - co nie oznacza, ze przestaly istniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ze post pod postem, ale tego starego nie da sie juz zedytowac, a chce to napisac bo mi sie moze ''zapomnic'' ;)

Czy wie ktos moze co to za stworek czasami nam sie placze pod nogami na Polach (akt IV) lub w Podgrodziu? Wygladem przypomina troche tego malego smoka z filmowego wiedzmina (strasznie brzydki i smieszny ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:37, Abi Dalzim napisał:

Sorka, ze post pod postem, ale tego starego nie da sie juz zedytowac, a chce to napisac
bo mi sie moze ''zapomnic'' ;)

Czy wie ktos moze co to za stworek czasami nam sie placze pod nogami na Polach (akt IV)
lub w Podgrodziu? Wygladem przypomina troche tego malego smoka z filmowego wiedzmina
(strasznie brzydki i smieszny ;) ).


To małpka, moje ulubione zwierzątko z Wiedźmina, choć niektórych podobno denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Gdzie i o jakiej porze dnia znajdę na cmentarzu na bagnach Nauczyciela tego boksera a Aktu IV ?
Czy ząb słynnego pięściarza to właśnie ząb tego nauczyciela ?
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:40, Paladynka napisał:

To małpka.

Malpka? Chyba musze na nia popatrzec z widoku FPP jeszcze raz, bo zazwyczaj mam izometryczny i nie za dobrze widac male stworki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:43, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Gdzie i o jakiej porze dnia znajdę na cmentarzu na bagnach Nauczyciela tego boksera a
Aktu IV ?
Czy ząb słynnego pięściarza to właśnie ząb tego nauczyciela ?
SPOJLER


Spoiler
Zdenek, bo tak się nazywa, jest w jednej z jaskiń z uchodźcami. O jego ząb chodzi :)
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod koniec 4 aktu zniknela panie jeziora tzn nie ma jej tam gdzie byc powinna a tego wymaga zadanie (nie pisalem "spoiler" bo nie uwazam zebym zdradzil komukolwiek jakas istotna czesc fabuly;]), zastanawiam sie JAK ONA MOGŁA MIE TO ZROBIĆ!? i czy nie zepsul mi sie czasem save ;/. pomoze ktos czy jestem skazany na przechodzenie sporego kawalka gierki od nowa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:51, wladcaczeczeni napisał:

pod koniec 4 aktu zniknela panie jeziora tzn nie ma jej tam gdzie byc powinna a tego
wymaga zadanie (nie pisalem "spoiler" bo nie uwazam zebym zdradzil komukolwiek jakas
istotna czesc fabuly;]), zastanawiam sie JAK ONA MOGŁA MIE TO ZROBIĆ!? i czy nie zepsul
mi sie czasem save ;/. pomoze ktos czy jestem skazany na przechodzenie sporego kawalka
gierki od nowa...?


Spoiler
A czy szukałeś jej przy ołtarzu Dagona?
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować