Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 15:58, JEDIDJ napisał:

Nie wiem czy już to widzieliście? ;]
http://www.cdaction.pl/?strona=newsy&newsid=4081


Kolejne "wyjątkowe" wydanie.:-)
A tak na poważnie , to w sumie trzeba pochwalić wsparcie dla gry.Patche ukazują się w normalnych terminach.Teraz(to znaczy po premierze w maju) mamy możliwość dodatkowego pogrania.To miłe , że gracze , którzy wydali pieniądze na Wiedźmina , ciągle mogą liczyć na jakieś atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o Edycji Specjalnej Wiedźmina i o jego elementach, a także o nowych przygodach i edytorze to zapraszam na te linki:
http://www.thewitcher.com/community/pl/news/443.html
http://www.thewitcher.com/re sources/upload/img/news/2008/02/Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona_fact_sheet%20_2_.pdf
ht tp://pl.youtube.com/watch?v=NvZH_fSZqyM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:32, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Gdzie w Akcie V znajdę dentystę, dla którego wykonuje zadanie "Nie będzie bolało" ?
SPOJLER


Spoiler
Znajdziesz go w Wieży Kata. Oczywiście w Starej Wyzimie.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Czy Wieża Kata to ta wieża, gdzie walczyłem z mutantem ? Do niej nie da się wejść :/ A na mapce w Poradniku nie ma innej wieży...
SPOJLER

Co do Rozszerzonej Wersji Wiedźmina, to wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że żeby zdobyć wszystkie nowości takie jak, poprawki w grafice, rozmowach, mimice, ekwipunku, oba nowe questy itp. to trzeba wydać kolejne prawie 100 zł, bo z neta będzie można pobrać tylko 1 questa i d''jina(czy jak go tam zwał). Natomiast reszta pozostanie bez zmian...Uważam, iż REDzi powinni udostępnić wszystkie te elementy za darmo graczom, którzy kupili wersję premierową. Jeśli tak nie zrobią to pokażą, że liczą się dla nich nie gracze, a pieniądze. Nie po to wydałem prawie 100 zł, żeby stać się testerem gry i później dowiedzieć się, że odpowiednia wersja Wiedźmina - ta idealna, w takiej formie w jakiej powinna zostać wydana podczas premiery - zostanie wydana w maju i będzie trzeba za nią zapłacić kolejne 100zł, a z internetu będzie można sobie ściągnąć tylko 2 rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 18:00, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Czy Wieża Kata to ta wieża, gdzie walczyłem z mutantem ? Do niej nie da się wejść :/
A na mapce w Poradniku nie ma innej wieży...


Nie, Wieża Kata jest częścią zachodniego muru Starej Wyzimy. Wieża przy której walczyłeś z Mutantem znajduje się natomiast w południowej części miasta niedaleko laboratorium Kalksteina - to dwa różne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe usprawnienia będą w formie patcha, dodatki dla zarejestrowanych graczy. Nie uważasz, że zrobienie tylu usprawnień tylko dla nowych nabywców jest ciosem w plecy? Bo kto chciał w wiedźmina zagrać to kupił. Problem może tylko być w wielkością tych "usprawnień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak nie zrobią to pokażą, że liczą się dla nich nie gracze, a pieniądze.

Produkcja Wiedźmina to w końcu przedsięwziecie komercyjne i wiadomo , że pieniądze są w tym wszystkim najważniejsze.Zresztą to nic złego.Ktoś zainwestował kupę szmalu i ma wszelkie prawo do zarabiania na produkcie.Masz jednak rację z tym , że wszelkie ukazujące się poprawki , powinny dotyczyć wszystkich klientów.Tak chyba zresztą będzie.W niusie napisano : "w jej skład wejdzie podstawowa edycja Wiedźmina z zaimplementowanymi wszystkimi dotychczasowymi poprawkami i ulepszeniami."
Nie wynika z tego , aby w nowej wersji było coś , czego nie dostaniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem o co poproszę na dzień dziecka. Mimo tego, że grę kupiłem już w październiku. Moją wersję może komuś podaruję, ale wiem, że wolałbym mieć wszystkie dodatki fizycznie, a nie tylko na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:42, trombocylek napisał:

Już chyba wiem o co poproszę na dzień dziecka. Mimo tego, że grę kupiłem już w październiku.
Moją wersję może komuś podaruję, ale wiem, że wolałbym mieć wszystkie dodatki fizycznie,
a nie tylko na kompie.


Ja będę chciał mieć ES ze względu na super poprawki i udoskonalenia. Chyba że CDP RED wyda patcha do zwykłej wersji który to będzie wszystko dodawał, ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***spojler***

Witam wszystkich. Mam problem ze zdobyciem dwufunkcyjnego recylkulatora. Kowal powiedział mi żebym zrobił dwa znaki ognia i jeden powietrza. W starej kopalni robie na magicznym kamieniu igni igni ard i nic. Nigdzie się nie przenoszę. Wypiłem sobie nawet eliksir żeby zwiekszyć regenerację energii i szybciej wykonać sekwencję ale to na nic. Nie wiem co robię źle bo system nawigacji do zadań skierował mnie do kopalni, do kamienia, sekwencję wykonuję taka jak powiedział kowal a tu nic. Dodam, że wszystkie pozostałe elementy zbroi już mam. Help.

***koniec spojlera***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:42, trombocylek napisał:

Już chyba wiem o co poproszę na dzień dziecka. Mimo tego, że grę kupiłem już w październiku.
Moją wersję może komuś podaruję, ale wiem, że wolałbym mieć wszystkie dodatki fizycznie,
a nie tylko na kompie.


To je sobie nagraj -.-"

Tyle odemnie: ta edycja jest dla tych co chcą mieć sprawny produkt bez ściągania łatek... pytanie czy warto za taki mały komfort płacić znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie próbujesz użyć niewłaściwego kamienia drogi - są ich trzy, po jednym dla każdej wersji zbroi. Jeden kamień drogi jest w opuszczonej kopalni, drugi w jednej z jaskiń uchodźców a trzeci w Krypcie Strzygi. Spróbuj szczęścia z którymś z pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wstydliwy problem :

W akcie I w Kaplicy jest znak Igni, tak ? Ja go przypadkowo nie zauważyłem bo byłem skupiony na walce z ghulami ( wtedy byłem jeszcze słaby w walce i cofałem się do wejścia ) wtedy jak zabiłem ghule od razu opuściłem kaplicę i nie wziąłem tego znaku. Teraz jestem w Akcie IV - czy ten znak można nadal gdzieś zdobyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:21, Meziros napisał:

mam wstydliwy problem :

W akcie I w Kaplicy jest znak Igni, tak ? Ja go przypadkowo nie zauważyłem bo byłem skupiony
na walce z ghulami ( wtedy byłem jeszcze słaby w walce i cofałem się do wejścia ) wtedy
jak zabiłem ghule od razu opuściłem kaplicę i nie wziąłem tego znaku. Teraz jestem w
Akcie IV - czy ten znak można nadal gdzieś zdobyć ??POszukaj kamienia gdzieś na polach.

BTW jak 4 akty bez Igni wytrzymałes , to i teraz sobie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:22, Asthariel napisał:

> mam wstydliwy problem :
>
> W akcie I w Kaplicy jest znak Igni, tak ? Ja go przypadkowo nie zauważyłem bo byłem
skupiony
> na walce z ghulami ( wtedy byłem jeszcze słaby w walce i cofałem się do wejścia
) wtedy
> jak zabiłem ghule od razu opuściłem kaplicę i nie wziąłem tego znaku. Teraz jestem
w
> Akcie IV - czy ten znak można nadal gdzieś zdobyć ??POszukaj kamienia gdzieś na
polach.
BTW jak 4 akty bez Igni wytrzymałes , to i teraz sobie poradzisz...



kilka postów wyżej pisało, że do tej zbroi kruka potrzeba igni, a właśnie chciałem teraz to zadanie zrobić - ale tu masz rację - powinienem wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm. Znak Igni można było też zdobyć w siedzibie kultu Lwiogłowego Pająka w kanałach Wyzimy Klasztornej w Akcie II i III.
Nie wiem czy można ten znak zdobyć gdzieś w Akcie IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:08, Buhahahahaha napisał:

Tyle odemnie: ta edycja jest dla tych co chcą mieć sprawny produkt bez ściągania łatek...
pytanie czy warto za taki mały komfort płacić znowu


Edycja rozszerzona jest adresowana do wszystkich, którzy jeszcze nie kupili Wiedźmina, oraz do wyjątkowych kolekcjonerów, którzy kupili wszelkie możliwe wersje Wiedźmina, a tych nie jest wielu :). Właśnie dla tego cały kontent pojawi się elektronicznie dla zarejestrowanych użytkowników. Nikt nikogo nie próbuje zmuszać do ponownego zakupu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko powiedzcie mi co rozumiecie przez "zarejestrowany". Tzn gdzie należy grę zarejestrować ? Na oficjalnej stronie Wiedźmina czy na gram.pl ?? I czy do tego służy ten kod, dzięki któremu po zarejestrowaniu gry na gram.pl uzyskałem 22 PLN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz kod rejestracji na gram.pl dzięki któremu zyskujesz 22 PLN i resztę bonusów. Drugi kod, który znajdziesz na odwrocie instrukcji pozwala zarejestrować Ci grę na oficjalnej stronie wiedźmina. Niestety nie bardzo wiem po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować