Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 21:23, zakrokrzy napisał:

Masz kod rejestracji na gram.pl dzięki któremu zyskujesz 22 PLN i resztę bonusów. Drugi
kod, który znajdziesz na odwrocie instrukcji pozwala zarejestrować Ci grę na oficjalnej
stronie wiedźmina. Niestety nie bardzo wiem po co :P


Niestety nie mam drugiego kodu :/ Tylko ten za, ktory dostaje 22 PLN na gram.pl :/

Dobra znalazłem na Instrukcji do gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro wszystko co dodane w edycji rozszerzonej bedzie dostepne do zassania z gram.pl to ciekawe czym przyciagna nowych klientow? Co prawda lubie reedycje za to, ze maja juz wgrane wszystkie patche ale czy te odrobine wygody warte kolejnych 80zl? Zobaczymy...Rozumiej ejdnak, ze szykuje sie jakis wiekszy patch a sam edytor pozwoli zrobic poziomy/postacie/filmiki/zadania. Jednym slowem Wiedzmin zostanie oddany w nasze rece i zrobimy z nim co chcemy ;] Chyba zaczne wymyslac fabule do moda ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:05, Lailonn napisał:

Jednym slowem Wiedzmin zostanie oddany w nasze rece i zrobimy z nim co chcemy ;] Chyba
zaczne wymyslac fabule do moda ;D

Też zastanawiam się jak to będzie wyglądać,może potem ludzie wyślą swoje mody do CDP i zrobią z tego Wiedźmina 2? :D albo Wiedźmin: Przebudzenie (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin w teorii pozwala na tak wiele jak NWN a ten przeciez to byl potwor modderski i dzieki temu zyje do dzis. Wystarczy chciec i umiec a mozna zrobic "nowa gre" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 00:18, Lailonn napisał:

Wiedzmin w teorii pozwala na tak wiele jak NWN a ten przeciez to byl potwor modderski
i dzieki temu zyje do dzis. Wystarczy chciec i umiec a mozna zrobic "nowa gre" :]

Jasne,mam nadzieję,że znajdą się zapaleńcy,którzy zaserwują nam alternatywną fabułę na kolejne godziny gry,aż się sam nie mogę doczekać aż położę moje łapki na tym edytorze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za glupi jestem na edytory(probowalem w kilku grach i jedynie za mappera do Starcrafta moge sie uznac ;P) ale fabule na bank jakas obmysle i przy odrobinie szczescia znajde kogos znajacego sie na sofcie by to zaprogramowal. Juz mam nawet pare pomyslow ale musze skonczyc czytac sage i odswiezyc sobie gre by wszystko odpowiednio pasowalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można dorwać kawałek który leci podczas walki z golemem? Na soundtracku go nie wyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapoznałem się z newsem podanym w linku, kilka postów wyżej. I tak samo podczas pierwszego włączenia gry jak i teraz podczas czytania, szczęka opadła mi do podłogi. Myślałem że już bardziej nie dam się zaskoczyć, myślałem że już bardziej się nie da :P a tu taka przemiła niespodzianka. Postanowiłem się wstrzymać z grą do maja. Będę już po maturze i egzaminach zawodowych :) to na spokojnie będę mógł przysiąść do idealnej (lecz jeszcze bardziej poprawionej) gry xD Jakoś dziwacznie to zabrzmiało ... ale takie są fakty. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko.... gram tak sobie w wiedźmina i na tablicy ogłoszeń na obrzeżach Wyzimy znajduje sie zlecenie o dostarczeniu 3 mózgów utopców... no więc idę nad rzekę i zabijam te utopce.... no ale kiedy zaglądam w szczątki to tam ich nie ma... są natomiast jakieś małowarte eliksiry.... proszę o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 10:19, Mr. Cin napisał:

Musisz przeczytać ksiązkę o utopcach


To chyba zapamiętam na całe życie, bo dopóki tej książki nie przeczytałem to zabijałem te utopce bez celu (chociaż trochę exp dawało to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 02:05, Mr. Cin napisał:

Wie ktoś może gdzie można dorwać kawałek który leci podczas walki z golemem? Na soundtracku
go nie wyczaiłem.


jeśli to co zostało już podane to nie to... to możesz poszperać w folderze Wiedźmina w Data. Tam są wszystkie pliki muzyczne walk i miejsc tylko w plikach xxx.OGG także musisz mieć do tego kodeki - są darmowe w necie. ale bez problemu da się przekonwertować na mp3

ps. to o co może Ci chodzić nazywa się mus_bat_boss1.ogg w folderze data/music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale nie o to mi chodziło, albo mi sie zdawało że u mnie podczas walki z golemem leciał ostry kawąłek rockowy/metalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak plotka stała się faktem, myślałem że konsolowcy dostaną drugiego wiedźmina, ale jak widać CDP RED chce już teraz ich wtajemniczyć w świat A.Sapkowskiego. Ciekawe czy konsole dostaną jakie ulepszenia, nie mówią tu o grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Ponoć w grobie Grafa Kobusa Ruytera można znaleźć stalowy miecz Ard''aenye, który dodaje 200% do podstawowych obrażeń tym czasem ja w sarkofagu znalazłem Miecz z meteorytowej stali, który ma 13% obrażeń, +20% bólu, szanse na ogłuszenie i +10% precyzyjnego trafienia...
Czy może to jeszcze nie ten grób, czy może patch zmienił ten miecz, czy też może to błąd w poradniku ?

Swoją drogą, który miecz jest lepszy ? Harvall czy Runiczny Sihil z Mohakanu ? Jeśli chce sprzedać Harvalla kowalowi to daje mi za niego 300 orenów, a za Sihila tylko 200...
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
To ten grobowiec. W solucji jest błąd, miecz z trzech różnych meteorytów jest wszystkim co tam znajdziesz.
Co do wyboru broni to w mojej opinii Silhil jest dużo lepszy, zwłaszcza jego zdolność ignorowania pancerza przeciwnika jest użyteczne.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować