Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 18:29, Leman Russ napisał:

/.../
miał ktoś podobne problemy ? ?

Miałem, tylko znacznie dłużej. W pewnym momencie miałem już w koszyku 3 EK i jedną zwykłą. Parę minut temu udało mi sie to wyprostować na jedną EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , w końcu można z forum skorzystać.Po długiej walce zamówiłem wreszcie swój egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina.Zamieszania było mnóstwo.Najpierw mnie wywalało ze sklepu przy próbie zakupu , potem raptem okazało się , że mam w koszyku aż 3 sztuki Wiedźmina.Z 10 razy usiłowałem 2 ponadliczbowe usunąć , a jak się w końcu udało , to nie wiadomo skąd miałem Fable , a potem jeszcze jaką grę.Coś o Wrestlingu.O przerwach w działaniu gram.pl nie wspomnę.:-)
Na szczęście po 22giej uspokoiło się na tyle , że czego nie chciałem wywaliłem z kosza , a co chciałem zamówiłem.I jest.Tzn będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:40, KrzysztofMarek napisał:

Miałem, tylko znacznie dłużej. W pewnym momencie miałem już w koszyku 3 EK i jedną zwykłą.
Parę minut temu udało mi sie to wyprostować na jedną EK...


Jak widzę , moje problemy przy dzisiejszym zamówieniu , to najzwyklejszy standard. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach pojdzie ?
Procesor-intel core duo 2 E4300 1.8 Ghz - nie podkrecany
Karta- Palit GF 8600GT DDR3 Sonic
Ram-2 GB DDR2
Plyta - Gigabyte 945P-S3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:45, KrzychW napisał:

> /.../> Jak widzę , moje problemy przy dzisiejszym zamówieniu , to najzwyklejszy standard. :-)

Do tego nie miałem już zdrowia zapłacić za kuriera wirtualnymi pieniędzmi, jeszcze by mnie wywaliło, jak wywalało dziesiątki razy, a tak mam potwierdzone przyjęcie zamówienia na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne "przygody" z koszykiem. Przypadkiem znalazło się w nim 4 EK i 1 zwykła wersja Wiedźmina. Klikanie na ''usuń'' nic nie dawało. Całkowicie zdesperowany próbowałem zamówić EK przez IE i tam okazało się, że mam koszyk jednak pusty. Oświeciło mnie, wróciłem do Firefox''a, wyczyściłem ciastka, historię i wszystko inne. Zalogowałem się ponownie na gram.pl i miałem koszyk pusty, a dalej to już poszło bez problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszyscy szczęśliwcy chyba już dokonali swoich zamówień EK a ja mam pytanie czy wiadomo już coś o wymaganiach sprzętowych bo coś mi ta informacja umyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:53, KrzysztofMarek napisał:

Do tego nie miałem już zdrowia zapłacić za kuriera wirtualnymi pieniędzmi, jeszcze by mnie
wywaliło, jak wywalało dziesiątki razy, a tak mam potwierdzone przyjęcie zamówienia na EK.


Fable i drugi dodatkowy tytuł , pojawiły się właśnie wtedy , gdy wracałem z zamówienia na stronę z kuponami za transport.Pod koniec mojego bolesnego procesu zamawiania Wiedźmina , strony zaczęły działać troszkę szybciej , więc może miałem trochę lżej od Ciebie.Godzina po 22giej z lekka przerzedziła zastępy zamawiających.
Oczywiście próbowałem również wcześniej , ale od 15 do 17 bez powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:50, adrian b napisał:

Na jakich detalach pojdzie ?
Procesor-intel core duo 2 E4300 1.8 Ghz - nie podkrecany
Karta- Palit GF 8600GT DDR3 Sonic
Ram-2 GB DDR2
Plyta - Gigabyte 945P-S3

stawiam ze na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:59, DevilQ napisał:

Dobra wszyscy szczęśliwcy chyba już dokonali swoich zamówień EK a ja mam pytanie czy wiadomo
już coś o wymaganiach sprzętowych bo coś mi ta informacja umyka ;-)


Na stronie głównej gram.pl podane zostały wczoraj wymagania Wiedźmina.
http://www.gram.pl/news_9wTjJO6_CD_Projekt_ujawnia_cene_i_wymagania_sprzetowe_gry_Wiedzmin.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej widze ze kilka osob mialo problem z kilkoma sztukami EK w koszyku :) moze to chwyt CDP zeby sprzedac wieksza ilosc :D mysleli ze nie ebdzie popytu to chcieli kazdemu wepchnac od razu po kilka sztuk :P a tak wogole to chcialbym zauwazyc totalnie chamska propagande CDP.Wchodze na www.gram.pl i odsyla mnie do sklepu z Wiedzminem zebym od razu po wejsciu mogl sobie zamowic :) tak byl conajmniej przez 2 czy 3 h .....zeby kazdy wiedzial ze Wiedzmin juz w sprzedazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ciekawe czy mi Wiedźmin pójdzie na maksymalnych detalach :-) Przez to, że zamówiłem to EK nie mogę się teraz doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:09, Marcin08 napisał:

ej jak mykne sobie pre-ordera... to płace dopiero przy odbiorze, więc jakby coś nie daj Panie
Boze poszło nie tak to moge zrezygnowac, nie?


Zależy jaką opcję płatności wybierzesz. Jeśli za pobraniem, to płacisz przy odbiorze, a jeśli przelewem, to musisz przelać pieniądze 5 dni przed wysłaniem paczki. Oczywiście możesz zawsze zrezygnować :-) Chociaż nie polecam, bo Wiedźmin się wspaniale zapowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 22:45, KrzychW napisał:

Jak widzę , moje problemy przy dzisiejszym zamówieniu , to najzwyklejszy standard. :-)

O tak. Chyba nie ma takiego szczęściarza, co by zamówił grę za pierwszym podejściem. CDP się przeliczył z pojemnością swoich serwerów, a my przypłaciliśmy to stratą czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oświeciło mnie, wróciłem do Firefox''a,

Dnia 27.06.2007 o 22:54, Ranveld napisał:

wyczyściłem ciastka, historię i wszystko inne. Zalogowałem się ponownie na gram.pl i miałem
koszyk pusty, a dalej to już poszło bez problemów :D


Co ciekawe , po usunieciu ciastek i historii , nadplanowe egzemplarze ciągle u mnie tkwiły.Dopiero przy którymś kolejnym wejściu do sklepu , raczyły zniknąć.A jak odpalałem niedawno gram.pl , to wskakiwałem od razu do stronki , gdzie zamawia się Wiedźmina , zamiast na główną.Dopiero około 22,20 wszystko wróciło do normy. Dzisiejszy dzień był naprawdę szczególny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to se jeszcze poczekasz ;)
/"Shrek"/

Co do tej strony głównej, to też mnie to trochę zdziwiło. Ale myślę, że to był specjalny myk CDP, żeby można było szybciej zamówić EK Wiedźmiarza. Wiecie, te przeciążone serwery...

BTW ciekawe, czy przy Wiedźminie będą jakieś przesunięcia premiery. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:12, Bumber napisał:

O tak. Chyba nie ma takiego szczęściarza, co by zamówił grę za pierwszym podejściem. CDP się
przeliczył z pojemnością swoich serwerów, a my przypłaciliśmy to stratą czasu i nerwów.


Nawet przedtem nie myślałem , że EK może szybko się skończyć , ale jak dziś wszystko stanęło dęba , to taka myśl w pewnej chwili przyszła mi do głowy : czyżby Wiedźmina miało zabraknąć? Pewnie wiele osób tak pomyślało , zaczęło się spieszyć i zrobił się niezły bajzelek.
Patrząc na wielkie zainteresowanie grą , w CDP pewnie zacierają dziś łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:20, KrzychW napisał:

Nawet przedtem nie myślałem , że EK może szybko się skończyć , ale jak dziś wszystko stanęło
dęba , to taka myśl w pewnej chwili przyszła mi do głowy : czyżby Wiedźmina miało zabraknąć?
Pewnie wiele osób tak pomyślało , zaczęło się spieszyć i zrobił się niezły bajzelek.

Większość nie martwła się, że EK się kończy, tylko że dobre numerki im uciekają. To się nazywa kolekcjonowanie... aż do przesady. Po co komu numerek taki czy inny? Przecież liczy się samo wydanie.

Dnia 27.06.2007 o 23:20, KrzychW napisał:

Patrząc na wielkie zainteresowanie grą , w CDP pewnie zacierają dziś łapki.

Oj tak... Kampania marketingowa w Polsce osiągnęła pełny sukces. Ciekawe jak gra będzie sprzedawać się na Zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować