Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 15:46, Tomaszek92 napisał:

> SPOILER
> Są pewne spekulacje na różnych forach że Alvin i de Aldesberg to ta sama osoba,
najprawdopodobniej
> to prawda. Jeżeli chodzi o tego zamaskowanego zabójcę, to można wywnioskować po
ruchach,
> oczach i eliksirach że to wiedźmin, z innej szkoły. Wyjaśni się to na pewno w dodatku,

> albo kontynuacji. Ja osobiście nie zaobserwowałem tego że się znają.
> SPOILER STOP
Ten zamaskowany zabójca to może być wiedźmin- tu możesz mieć rację i na pewno masz rację,
ze dowiemy się tego w kontynuacji gry.


No i też jest pewne że jeżeli to wiedźmin to z jednej z dwóch szkół wiedźmińskich. Mam nadzieję że szybko się tego dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:13, Meziros napisał:

Jestem w akcie 4 i nie wykonałem prawie żadnej misji ( tylko spotkałem się z berengarem
i alvinem ) co trzeba w tym akcie zrobić ( napiszcie w skrócie -z góry dzięki )


Zobacz w poradniku który był dołączony do każdego egzemplarza Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOILER***
Główne zadanie to rozwiązanie konfliktu między ludźmi a vodyanoi.Dochodzi do tego misja z Aliną no i ważny wybór w grze:Elfy,Ludzie,Neutralność.Nie pisząc zadań pobocznych to najkrótszy akt.
***KONIEC SPOILERA***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:15, Kraju92 napisał:

> Jestem w akcie 4 i nie wykonałem prawie żadnej misji ( tylko spotkałem się z berengarem

> i alvinem ) co trzeba w tym akcie zrobić ( napiszcie w skrócie -z góry dzięki )


Zobacz w poradniku który był dołączony do każdego egzemplarza Wiedźmina.



no dobra tylko chce się dowiedzieć które misje są główne ( w poradniku występują zadania poboczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:17, gorn63 napisał:

***SPOILER***
Główne zadanie to rozwiązanie konfliktu między ludźmi a vodyanoi.Dochodzi do tego misja
z Aliną no i ważny wybór w grze:Elfy,Ludzie,Neutralność.Nie pisząc zadań pobocznych to
najkrótszy akt.
***KONIEC SPOILERA***



aha dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z qestem "Kręgi na Wodzie" od Pani Jeziora. Pani Jeziora kazała mi przynieść dowody na pogodzenie się Ludzi z Vodyanoni, niestety kapłana Vodyanoni nie ma przy ołtarzu gdzie o każdej porze gdzie no jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:22, Bratek196 napisał:

Mam problem z qestem "Kręgi na Wodzie" od Pani Jeziora. Pani Jeziora kazała mi przynieść
dowody na pogodzenie się Ludzi z Vodyanoni, niestety kapłana Vodyanoni nie ma przy ołtarzu
gdzie o każdej porze gdzie no jest ??


Niedaleko ołtarza jest ognisko, odpocznij do wieczora gdzieś tak 21:00 - 24:00 i tak próbuj każdego dnia, w końcu się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem-w zadaniu "W pełnym słońcu" jest faza "Celina",podaczas tej fazy musze sie udac do domu Aliny i opowiedziec jej o sytuacji,ale Aliny nie ma w domu,co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:46, Mathijas W napisał:

Mam problem-w zadaniu "W pełnym słońcu" jest faza "Celina",podaczas tej fazy musze sie
udac do domu Aliny i opowiedziec jej o sytuacji,ale Aliny nie ma w domu,co mam zrobić?


Spróbuj może wieczorem, wtedy powinna być w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 16:46, Mathijas W napisał:

Mam problem-w zadaniu "W pełnym słońcu" jest faza "Celina",podaczas tej fazy musze sie
udac do domu Aliny i opowiedziec jej o sytuacji,ale Aliny nie ma w domu,co mam zrobić?



czy próbowałeś o każdej porze - jak nie to medytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
Ile średnio kuroliszków zabijaliście średnio w III akcie na bagnach ??? Ja przeważnie zabijam 6, ale trafiło sie ich raz 11, 10, i raz 9. Natomiast 3 razy po 7, a tak to ciągle jest 6. Wie ktoś jak zrobić by było ich tam więcej ?? Z góry dziękuje.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:41, klaser2 napisał:

skąd można ściągnąć ten dodatek do wiedźmina??


Sorry Panowie ale załamka. Przecież w launcherze masz opcję: Sprawdź aktualizację.
Po drugie Meziros, w poradniku SĄ opisane wszystkie zadania z IV aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Nie wiem, dlaczego ale nie moge zakończyć zadania Tożsamość...tzn gra się kończy, ale to zadania nie zostaje zakończone :/
Czy podczas wspinaczki na szczyt góry powinienem porozmawiać z Triss żeby zakończyć to zadanie ?
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:33, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Nie wiem, dlaczego ale nie moge zakończyć zadania Tożsamość...tzn gra się kończy, ale
to zadania nie zostaje zakończone :/
Czy podczas wspinaczki na szczyt góry powinienem porozmawiać z Triss żeby zakończyć to
zadanie ?
SPOJLER


SPOJLER
To zadanie, akurat jest dosyć specyficzne i być może nie można go po prostu dokończyć. A co jakby się Shani wybrało?
SPOLJER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:37, Tomicha napisał:

> SPOJLER
> Nie wiem, dlaczego ale nie moge zakończyć zadania Tożsamość...tzn gra się kończy,
ale
> to zadania nie zostaje zakończone :/
> Czy podczas wspinaczki na szczyt góry powinienem porozmawiać z Triss żeby zakończyć
to
> zadanie ?
> SPOJLER

SPOJLER
To zadanie, akurat jest dosyć specyficzne i być może nie można go po prostu dokończyć.
A co jakby się Shani wybrało?
SPOLJER


SPOJLER
Jeśli chodzi o górę to jeśli wybrało się Shani, to właśnie ona pojawia się podczas wspinaczki na szczyt zamiast Triss.
Nie wiem natomiast jak jest z zadaniem Tożsamość, czy wybierając Shani takie zadanie w ogóle się zaczyna, czy może jest to zadanie związane tylko i wyłaćznie z Triss...choć nie sądzę...wszak to zadanie dotyczy pamięci Geralta i jego nowego poglądu na świat.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:42, AdrianC1987 napisał:

> > SPOJLER
> > Nie wiem, dlaczego ale nie moge zakończyć zadania Tożsamość...tzn gra się kończy,

> ale
> > to zadania nie zostaje zakończone :/
> > Czy podczas wspinaczki na szczyt góry powinienem porozmawiać z Triss żeby zakończyć

> to
> > zadanie ?
> > SPOJLER
>
> SPOJLER
> To zadanie, akurat jest dosyć specyficzne i być może nie można go po prostu dokończyć.

> A co jakby się Shani wybrało?
> SPOLJER

SPOJLER
Jeśli chodzi o górę to jeśli wybrało się Shani, to właśnie ona pojawia się podczas wspinaczki
na szczyt zamiast Triss.
Nie wiem natomiast jak jest z zadaniem Tożsamość, czy wybierając Shani takie zadanie
w ogóle się zaczyna, czy może jest to zadanie związane tylko i wyłaćznie z Triss...choć
nie sądzę...
SPOJLER


SPOJLER
Ale przecież ta misja zaczyna się na początku 3 aktu i zaczyna się podczas rozmowy z Triss przed wyborem uczuciowym Geralta.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość wstydliwe pytanie :(. Czy działa z polską wersją jakiś trainer?
Pytam, ponieważ skasowałem sobie savy, a nie chce mi się znowu tego przechodzić :/.
Z góry dzięki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:32, ja33no napisał:

Mam dość wstydliwe pytanie :(. Czy działa z polską wersją jakiś trainer?
Pytam, ponieważ skasowałem sobie savy, a nie chce mi się znowu tego przechodzić :/.
Z góry dzięki za pomoc :).


Wydaje mi się że tak, spróbuj jakiś ściągnąć, wiem że na pewno jest jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować