Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 20:36, Kraju92 napisał:

...

Właśnie spróbowałem chyba wszystkich :(. Nawet płatny z cheathapens.com, który jest pod wersje 1.2 nie działa. Nie próbowałem na razie jeszcze trainer''a ze strony stp.pl. Wie ktoś może czy działa (nie chce mi się wydawać 6 zł na marne ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:40, ja33no napisał:

> ...
Właśnie spróbowałem chyba wszystkich :(. Nawet płatny z cheathapens.com, który jest pod
wersje 1.2 nie działa. Nie próbowałem na razie jeszcze trainer''a ze strony stp.pl. Wie
ktoś może czy działa (nie chce mi się wydawać 6 zł na marne ;p).


A to dziwne, wydaje mi się że kiedyś był ten temat poruszony i że komuś działało, ale już nie pamiętam jaki to był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***SPOJLER***

Gdzie mogę w V rozdziale znaleźć ciągle odnawiajające się garkainy, bruxy i upiory?
Te na cmentarzu już zabiłem a one się nie odnawiają...

***SPOJLER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 22:24, Irc100 napisał:

***SPOJLER***

Gdzie mogę w V rozdziale znaleźć ciągle odnawiajające się garkainy, bruxy i upiory?
Te na cmentarzu już zabiłem a one się nie odnawiają...

***SPOJLER***


SPOJLER
Problem w tym, że Akt V to kiepskie miejsce do expienia...Można trochę poexpić na flederach i upiorach w Krypcie Kruka - musisz chodzić po jaskini i wszystko wybić, potem wyjść i wejść ponownie do jaskini i tak w kółko.
Inne miejsce to teren obok spalonej wieży i laboratorium Kalksteina - znajdziesz tam zazwyczaj 2 cmentary i graveira. Zabijasz je, wchodzisz do laboratorium Kalksteina, wychodzisz, zabijasz i tak w kółko...
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...
Jak się kurde nie wytłumaczy dokładnie to nie zrozumieją...

Chodzi o to że chcę wykonać zlecenia na te potwory a nie expic na nich.... zabiłem je na cmentarzu i sie pytam czy można gdzieś jeszcze je znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 10:55, Irc100 napisał:

Chodzi o to że chcę wykonać zlecenia na te potwory a nie expic na nich.... zabiłem je
na cmentarzu i sie pytam czy można gdzieś jeszcze je znaleźć!


Już i tak nie ważne. Zacząłem kilka savów wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za podwójnego posta ale starego już edytować nie mogę.

SPOJLER

Czy da się wygrać z Azarem i przy tym nie spowodować śmierci Berengara?

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Dnia 21.02.2008 o 15:20, Irc100 napisał:

Czy da się wygrać z Azarem i przy tym nie spowodować śmierci Berengara?

Da się. Trzeba tylko w miarę szybko zająć Azara na tyle by nasz partner był cały czas bezpieczny. Szkoda tylko, że jest to zabawa dla przyjemności, gdyż nic z tego nie wynika... Berengar po walce rzuci do nas jedynie jedno zdanie i nawet nie zakończy to questa związanego z Berengarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 15:20, Irc100 napisał:

Przepraszam za podwójnego posta ale starego już edytować nie mogę.

SPOJLER

Czy da się wygrać z Azarem i przy tym nie spowodować śmierci Berengara?

SPOJLER


Mnie się to nie udało, wydaje mi się że się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko na oficjalnej stronie piszą że wszyskie mody i dodatki będą dostępne za darmo po pobraniu z neta problem w tym żę w tym dokumencie podają date wydania tylko niektórych materiałów. Czy to znaczy że nie wszystkie będzie można pobrać z neta za free??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:08, THE WITCHER1990 napisał:

Mam takie pytanko na oficjalnej stronie piszą że wszyskie mody i dodatki będą dostępne
za darmo po pobraniu z neta problem w tym żę w tym dokumencie podają date wydania tylko
niektórych materiałów. Czy to znaczy że nie wszystkie będzie można pobrać z neta za free??


Wszystkie mody będą za darmo do pobrania, ale poprawki edycji specjalnej nie wiadomo czy będą do ściągnięcia za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się, ale Berengar pada praktycznie po 2 ciosach Javeda.

Co do edycji rozszerzonej, to wątpię, aby CDPRed zapomniał o tych, którzy kupili grę przed wydaniem tej edycji rozszerzonej. Ja i tak kupię tą edycję (dzień dziecka po premierze) chociażby dla muzyki inspirowanej grą i innych dodatków(making of, gra w poprawionej wersji, mody, edytor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 11:23, MarcusBrutus napisał:


Ja już 130 zabiłem i mam 25 lev, ale mi chodzi o to ile za każdym razem jak wchodziliście to zabijaliście. Ja teraz ciagle po 6 i leci mi tylko 4200 pkt. expa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:48, trombocylek napisał:

Da się, ale Berengar pada praktycznie po 2 ciosach Javeda.

Co do edycji rozszerzonej, to wątpię, aby CDPRed zapomniał o tych, którzy kupili grę
przed wydaniem tej edycji rozszerzonej. Ja i tak kupię tą edycję (dzień dziecka po premierze)
chociażby dla muzyki inspirowanej grą i innych dodatków(making of, gra w poprawionej
wersji, mody, edytor).


Mam nadzieję że wydadzą patcha dla tych co kupili edycję podstawową. Jeżeli nie wydadzą to będę musiał kupić tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy było już wałkowane, że wszystkie dodatki dostępne w edycji rozszerzonej będą dostępne dla tych, którzy posiadają podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:45, Kraju92 napisał:

Wszystkie mody będą za darmo do pobrania, ale poprawki edycji specjalnej nie wiadomo
czy będą do ściągnięcia za darmo.


Wszystkie rzeczy, które zostaną dodane w Edycji Rozszerzonej ( i nie było ich w wersji premierowej ) wychodzącej 15 maja, każdy będzie mógł ściągnąć. Wystarczy tylko, że zarejestruje grę na http://www.thewitcher.com. ( w tym również wszystkie najnowsze patche itd. )
Edytor D''ijjin wraz z pierwszą historią, będzie można ściągnąć ( oczywiście, dla zarejestrowanej gry ) około 15 marca ( dokładnie to tego terminu nie pamiętam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:37, Piotrbov napisał:

Edytor D''ijjin wraz z pierwszą historią, będzie można ściągnąć ( oczywiście, dla zarejestrowanej
gry ) około 15 marca ( dokładnie to tego terminu nie pamiętam )


A pamiętasz SKĄD ta informacja? Bo ja jeszcze się na takie info nie natknąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:37, Piotrbov napisał:

> Wszystkie mody będą za darmo do pobrania, ale poprawki edycji specjalnej nie wiadomo

> czy będą do ściągnięcia za darmo.

Wszystkie rzeczy, które zostaną dodane w Edycji Rozszerzonej ( i nie było ich w wersji
premierowej ) wychodzącej 15 maja, każdy będzie mógł ściągnąć. Wystarczy tylko, że zarejestruje
grę na http://www.thewitcher.com. ( w tym również wszystkie najnowsze patche itd. )
Edytor D''ijjin wraz z pierwszą historią, będzie można ściągnąć ( oczywiście, dla zarejestrowanej
gry ) około 15 marca ( dokładnie to tego terminu nie pamiętam )


To dobrze, nie mogę się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A drugi mod? A patch 1.03 (podejrzewam, że w tej wersji będzie ta gra w rozszerzonej edycji)? Mam nadzieje, że to też będzie dostępne. A D''ijjini i pierwszy mod będzie juz 16 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować