Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ileż och ilez jaeszcze razy ta prawda zostanie powtórzona... powiem krótko WSZYSCY ODWIEDZAJĄCY TEN TEMAT CZĘŚCIEJ NIŻ CO MIESIĄC WIEDZĄ TO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:50, AdrianC1987 napisał:

SPOJLER
Wracając do Alvina i Jakuba de Aldesberga, to wydaje mi się, że znalazłem odpowiedź na
pytanie czy to jedna i ta sama osoba. Oto poszlaki:
1. Alvin nie znał rodziców
2. Przepowiednia Itiliny
3. Podczas rozmowy z Królem Gonu podczas pochówku znajomego Leuvardena w Akcie I i odpowiednim
poprowadzeniu rozmowy Król Gonu wypowiada taka mniej więcej kwestię:
"W przyszłości będziesz musiał oddać mi duszę bliskiej a zarazem dalekiej Twemu sercu
osoby, która podróżuje poza czasem"
4. Alvin znika podczas oblężenia wioski w Akcie V.
5. Jakub de Aldesberg podczas wspinaczki na górę mówi nam to o czym powiedzieliśmy Alvinowi,
a podczas ostatniej rozmowy wypowiada dokładnie to zdanie o rasizmie, które powiedzieliśmy
Alvinowi w Akcie V.
6. Pojawia się podczas wspinaczki na górę, nic nie mówi i znika.
7. Przy ciele Aldesberga Geralt znalazł naszyjnik z Dwimerytu. Ten sam, który dał Alvinowi,
tyle że wytarty, "jak gdyby Jakub nosił go pod zbroją przez wiele lat".
8. Po pokonaniu Aldesberga pojawia się Król Gonu i chce zabrać duszę Aldesberga. Oddajemy
mu ją by wypełniła się obietnica lub walczymy z Królem Gonu i zrywamy umowę dobijając
później Jakuba.

Odpowiedź jest prosta: Alvin i Jakub de Aldesberg to jedna i ta sama osoba.

Kto jest "za" a kto "przeciw" mojej teorii ?? ^^
SPOJLER


Widać że zauważyłeś dużo spokrewieństw, to jest oczywiste że Alvin i Jakub to te same osoby, ale żebyśmy mogli się oficjalnie o tym przekonać, jak już wcześniej mówiłem trzeba poczekać na oficjalną kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:24, Jabłoński napisał:

Hurra !!! Znalazłem sposób na przycinki w Wyzimie Handlowej...


Wyjaw nam, jaki to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:24, Jabłoński napisał:

Hurra !!! Znalazłem sposób na przycinki w Wyzimie Handlowej...

Możesz nas oświecić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:29, Kraju92 napisał:

> Hurra !!! Znalazłem sposób na przycinki w Wyzimie Handlowej...

Wyjaw nam, jaki to sposób?


Mój nowy komp !!! Procesor Quad i GF8800 GT !!! Wiedźmin wygląda prześlicznie (ale hura optymizm był przesadzony... naprawde czasem w Wyzimie Handlowej jednak przytnie... co prawda gram wszystko na maxa i rozdziałka 1680x1050) Jestem szczęśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:33, Jabłoński napisał:

> > Hurra !!! Znalazłem sposób na przycinki w Wyzimie Handlowej...
>
> Wyjaw nam, jaki to sposób?

Mój nowy komp !!! Procesor Quad i GF8800 GT !!! Wiedźmin wygląda prześlicznie (ale hura
optymizm był przesadzony... naprawde czasem w Wyzimie Handlowej jednak przytnie... co
prawda gram wszystko na maxa i rozdziałka 1680x1050) Jestem szczęśliwy...


Myślałem że wymyśliłeś coś lepszego, znaczy gratuluję nowej karty i procesora, u mnie też Wiedźmin działa na maxa. Mógłbyś dać screeny gry i screeny podczas rozmowy z jakimś NPC? Chce porównać grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:36, Kraju92 napisał:

Myślałem że wymyśliłeś coś lepszego, znaczy gratuluję nowej karty i procesora, u mnie
też Wiedźmin działa na maxa. Mógłbyś dać screeny gry i screeny podczas rozmowy z jakimś
NPC? Chce porównać grafikę.

>
Spoko zaraz spróbuje jakiego ś screena wrzucić
Ps. Kraju92, z okazji nowego kompa kupiłem też Call of Duty 4... ta gra wymiataaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:41, Jabłoński napisał:

> Myślałem że wymyśliłeś coś lepszego, znaczy gratuluję nowej karty i procesora,
u mnie
> też Wiedźmin działa na maxa. Mógłbyś dać screeny gry i screeny podczas rozmowy z
jakimś
> NPC? Chce porównać grafikę.
>
Spoko zaraz spróbuje jakiego ś screena wrzucić


Będę bardzo wdzięczny bo wydaje mi się że u mnie grafika jest do d**y, a ty masz włączone oświetlenie na maxa?

Dnia 22.02.2008 o 19:41, Jabłoński napisał:

Ps. Kraju92, z okazji nowego kompa kupiłem też Call of Duty 4... ta gra wymiataaaaa....


To fajnie, ja też ją mam, gra po prostu czochra i wogóle, może kiedyś pogramy po necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa screeny na szybko ... cały czas deszcz akurat pada.. jak zrobie jakiś ładniejszy to dorzuce.. może na przystań pójdę

20080222200000

20080222200028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:00, Jabłoński napisał:

Takie dwa screeny na szybko ... cały czas deszcz akurat pada.. jak zrobie jakiś ładniejszy
to dorzuce.. może na przystań pójdę


Wielkie dzięki, za chwilę je porównam z moją grafika, może po prostu ja mam jakąś chorobę na temat mojej grafiki z Wiedźmina, bo ciągle wydaje mi się brzydsza niż jest. włącz w opcjach rozmycie tła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:03, Meykan napisał:

A dlaczego kłamiesz.

Podczas dialogu z Siemkiem nie masz rozmazanego tła.

Czyli jednak nie masz na max.


eeee... to jestem noobem.. myślałem, że dla silnika gry jest ciężeej jak wszystko wyświetla, a nie rozmazuje... zaraz włącze rozmazywanie i coś wrzuce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:50, Farmer Widomo napisał:

To znaczy że skoro mam już podstawową wersje. Mam teraz czekać do 16 maja i ściagnąć
gigantycznego patcha który doda mi jedną misje , -80% ładowania i inne te duperele. Po
zaczęciu gry od nowa ,wszystko to będzie zaaktualizowane. Czy to jest mniej więcej tak?
^^



Chyba nie musisz zaczynać gry od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne dwa screeny.. gra naprawde świetnie wygląda, nie chcę sie przechwalać, ale wyglada jeszcze lepiej niż na tych screenach

20080222202116

20080222202149

20080222202206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:14, Jabłoński napisał:

> A dlaczego kłamiesz.
>
> Podczas dialogu z Siemkiem nie masz rozmazanego tła.
>
> Czyli jednak nie masz na max.

eeee... to jestem noobem.. myślałem, że dla silnika gry jest ciężeej jak wszystko wyświetla,
a nie rozmazuje... zaraz włącze rozmazywanie i coś wrzuce...


Rozmycie tła wogóle nie zwiesza dodatkowe gry, u mnie liczba klatek wogóle nie zmalała.
Mógłbyś dać screena z rozmowy z jakimś NPC któremu by było widać twarz? I czy masz oświetlenie włączone na maxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:22, Jabłoński napisał:

kolejne dwa screeny.. gra naprawde świetnie wygląda, nie chcę sie przechwalać, ale wyglada
jeszcze lepiej niż na tych screenach


Nie przechwalasz się, bo każdy wie że gry lepiej wyglądają niż na screenach, trailerach, czy gameplayach w tv.
Wiedźmin u mnie wygląda chyba podobnie, oprócz oświetlenia które mam na średnich, bo jak podniosę na najwyższe to psuje mi się grafika i wygląda obrzydliwie, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:26, Kraju92 napisał:

Nie przechwalasz się, bo każdy wie że gry lepiej wyglądają niż na screenach, trailerach,
czy gameplayach w tv.
Wiedźmin u mnie wygląda chyba podobnie, oprócz oświetlenia które mam na średnich, bo
jak podniosę na najwyższe to psuje mi się grafika i wygląda obrzydliwie, nie wiem dlaczego.



No nic. Idę grać. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę jak najszybszej zmiany kompa (jesli mają takie marzenie.... bo pewno ja za rok będe narzekał, że mam starego kompa ... bo ma 4 rdzenie, a nie 8 jak teraz wszyscy kupują... ale koniec.. powiedziałem sobie, że to ostatni komp.. potem juz tylko konsola... mam nadzieje, że słowa dotrzymam .. heh)

Ps. Kraju co do CoD4 to na razie katuje singla.. jak skończe, to zaczne multi.. podobno wymiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować