Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Witam!
Mam problem. Otóż zdecydowałem się jednak na zwykłą edycję Wiedźmina, ale nie moge usunać z koszyka Edycji Kolekcjonerskiej. Klikam "usuń", a EK cały czas jest w koszyku :/ W miejscu "Ilość sztuk" wpisuje "0", klikam "Przelicz" i nadal siedzi w koszyku. Uniamożliwia mi to praktycznie dokonywanie zakupów, bo chcąc nie chcąc wychodzi na to, że zamawiająć coś, musiałbym kupić 2 sztuki EK za kwotę 399,80 zł - hehe... Miał ktoś taki problem?
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:40, Tieru napisał:

Ej mam pytanie 2999 Sztuk jest EK czy Zwyklego wiedzmina .Z gory dzieki

Ilość EK jest ograniczona (2999szt.), a o ilość zwykłej wersji nie trzeba się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:40, Tieru napisał:

Ej mam pytanie 2999 Sztuk jest EK czy Zwyklego wiedzmina .Z gory dzieki


Ehhh... A co to ma być, elitarna gra? Czy widziałeś kiedyś grę robioną pewnie za kilka(naście) milionów, by ją potem sprzedać za zysk z niecałych 3000 za jakieś 300 000zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co. Radziłbym po prostu poczekać z tym do jutra ;)
Ilość zamówień EP jest nieograniczona, więc wtedy będzie można zrobić to wszystko na spokojnie. Jutro też chyba wszystko wróci do normy, nie będzie problemów z koszykiem, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:47, Linux M napisał:

Jutro też chyba wszystko wróci do normy, nie będzie problemów z koszykiem, itd.


No stronka dzisiaj po południu zaczeła nieźle świrować, poruszanie sie po niej było praktycznie niemożliwe, przez kilka godzin. Jutro już może uda mi się zamówić 2xEP, a nie 2xEK :) Dzięki za odp.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:30, Bumber napisał:

Większość nie martwła się, że EK się kończy, tylko że dobre numerki im uciekają. To się nazywa
kolekcjonowanie... aż do przesady.


Przy dzisiejszym zamieszaniu chyba tylko szczęście decydowało o kolejności składania zamówienia.Ja mogę mieć nawet 2999.Na wystawie mój Wiedźmin stać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 23:58, KrzychW napisał:

Przy dzisiejszym zamieszaniu chyba tylko szczęście decydowało o kolejności składania zamówienia.

Nie tylko szczęście, dużo cierpliwosci też. Ci co klikali bez przerwy od 15, zamówili gdzieś w granicach 16-17. Ja rzuciłem klawiaturę w kąt, miałem ważniejsze rzeczy do roboty. ;)

Dnia 27.06.2007 o 23:58, KrzychW napisał:

Ja mogę mieć nawet 2999.Na wystawie mój Wiedźmin stać nie będzie.

Numerek 2999 to dopiero elita! ;) Szczęśliwa cyfra, bo i szczęsliwy posiadacz, że załapał się na ostatnią chwilę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 23:30, Bumber napisał:

Oj tak... Kampania marketingowa w Polsce osiągnęła pełny sukces. Ciekawe jak gra będzie sprzedawać
się na Zachodzie.

Obawiam się że mogą być problemy...szczególnie jeśli chodzi o Amerykę. Dzisiaj sobie przeglądałem z ciekawości zagraniczne serwery... zainteresowanie niezbyt duże, owszem,nabywcy się znajdą, ale nie będą to oszałamiające tłumy klientów.

Najbardziej ubawiły mnie komentarze Amerykańców...
" Czy to MMORPG?" ?
"Wie ktoś czy będzie wydane w USA?"
Atari chyba się opierdziela z marketingiem, skoro ludzie nie wiedzą nawet czy gra będzie u nich sprzedawana. Chociaż Amerykanie to w sumie mało co wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:07, Darkstar181 napisał:

Obawiam się że mogą być problemy...szczególnie jeśli chodzi o Amerykę. /.../
Atari chyba się opierdziela z marketingiem, skoro ludzie nie wiedzą nawet czy gra będzie u
nich sprzedawana. Chociaż Amerykanie to w sumie mało co wiedzą.

Kij tam z Ameryką, oni teraz w nic poza sieciówkami nie grają. ;) Cud, że Amerykanie cokolwiek o tej grze wiedzą, choć kraju jej pochodzenia mało który potrafiłby wskazać. ;) Głównie chodzi mi o rynek Europy Zachodniej, a w szczególności kraje takie jak Niemcy, Francja czy Wielka Brytania, Tam podbno marketingowcy nie próżnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tam podbno marketingowcy nie próżnowali.
Nie wiem, aż tak dużo serwisów nie przeglądałem, ale na popularnym serwisie gametrailers ( ten to akurat jest chybaamerykański ) sekcję filmików z Wiedźmina obejrzało pół miliona osób. Nie mała liczba, wystarczy do rozreklamowania.

Zresztą, chrzanić to. W Polsce dobrze się sprzeda, ponoć w Rosji też sporo osób czeka na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu muszę stwierdzić, że głos jest całkiem, całkiem :D
Lex ---> a już myślałem, że jestem osamotniony :D mi też baardzo przypomina Żebrowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj po kilku godzinach zmagań udało mi się złożyć zamówienie na EK Wiedźmina. Teraz ciekawi mnie czy łapie sie w tych 3000 sztuk i gdzie to można sprawdzić? (czytłame, że ma być gdzieś ogłoszona lista).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szaleństwo. Już cała EK została zamówiona :) Gratuluję, ja jednak kupię zwykłą edycję. 200zł nie dam za żadną grę jakkolwiek nie byłaby wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna.
Miałem już ek w koszyku, i kicha pojawiła się żółta karteczka. teraz zostało tylko czekać do września. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja mam takie krótkie pytanie:
Czy pudełko EK zostanie takie paskudne jak jest na wizualizacji?

O, mam jeszcze drugie: Czy w EK w środku tego pudła będzie normalne czarne pudełko? Bardzo mi się design podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:37, KannX napisał:

Ale szaleństwo. Już cała EK została zamówiona :) Gratuluję, ja jednak kupię zwykłą edycję.
200zł nie dam za żadną grę jakkolwiek nie byłaby wydana.

Skąd ta pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo nieeee.... 200 zeta za EK toż to zdzierstwo!
Kupię ale zwykłą edycje, nie ma bata żebym dał tyle kasy za EK.

Jedno pytanie.
Może mi ktoś powiedzieć kiedy jest premiera WIEDŹMIN''a ?? bo szukałem trochę i widziałem kilka wersji, a jedna to była nawet baaaardzo ogólna bo pisali że w 2007 roku :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować