Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 10:52, paweldomar1 napisał:

Ja tam jeszcze nie dostałem maila, ale podsumowanie zamówienia mam, więc chyba też mam zamówione
EK? Prawda?:) A tymczasem trzeba czekać na wyniki, czy dostałem się do liceum. Oczywiście czekam
na gram.pl:P

Skoro zamówiłeś wcześniej ode mnie to powinieneś dostać takiego maila.
Albo nie jest wysyłanie po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wiesz praktycznie wszystko o zamawianiu EK Wiedźmina itd. to ja też zadam pytanie. :) Czy ten mail przychodzi tylko, jak ktoś zamówił EK, czy do zwykłego wydania też przychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:00, Magwisienka napisał:

paweldomar1---> Nie dostałeś takiego maila? Może jeszcze dostaniesz ;) A dokończyłeś
zamówienie i dostałeś maila z podsumowaniem po złożeniu zamówienia?

Tak teraz patrzę, że rozmiaru koszulki nie wybrałem. Oczywiście błąd naprawiłem:) Pewnie dziś bądź jutro dostanę tego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Ja zamówiłem o 22.00 i już mam takiego maila.
Ale pamiętajcie takie coś przyjdzie tylko do EK bo w zwykłej nie ma koszulki a EK jest i trzeba wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 11:06, Gracz 23 napisał:

Ale pamiętajcie takie coś przyjdzie tylko do EK bo w zwykłej nie ma koszulki a EK jest i trzeba
wybrać

Trzeba rozmiar wybrać oczywiście....przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:03, Harvenar napisał:

Jako, że wiesz praktycznie wszystko o zamawianiu EK Wiedźmina itd. to ja też zadam pytanie.
:) Czy ten mail przychodzi tylko, jak ktoś zamówił EK, czy do zwykłego wydania też przychodzi?

Kurczę, ale skąd ja mam wiedzieć wszystko? :D
Podejrzewam, że mail jest adresowany tylko do tych, którzy zamówili EK, bo w tytule maila jest coś w rodzaju "Rezerwacja Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina" ;)
Bartek 93---> Ja w środę dokładnie o 17.01 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to chyba wiem czemu nie przyszł-sam wybrałem se koszulke wchodząc w opcje zamówienia, po jego zrealizuwaniu... ufff.... a już sie bałem że nie zdążyłem, ale pisze że zamówienie jest ino nie potwierdzone ale to 5 dzni przed wysyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 11:10, Magwisienka napisał:

Bartek 93---> Ja w środę dokładnie o 17.01 :)


Ja zamówiłem o 21.23. Pewnie to zależy od czasu zamówienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłeś nigdy zakupów na gram.pl albo w innym sklepie internetowym? E-mail potwierdzający zamówienie (tzn. podsumowanie) powinno przyjść do każdego niezależnie od tego, co w danej chwili zamawia (czy to EK Wiedźmina, czy zwykłego Wiedźmina czy NWN2 w platynie). Poza tym jeśli dany produkt jest normalnie dostępny, a nie w pre-orderze tak jak Wiedźmin, to tym samym e-mailem potwierdzasz zakup i zaczyna się proces realizacji wysyłki. W przypadku Wiedźmina taki e-mail dodatkowo potwierdzający dostaniemy na 5 dni przed zakupem.
Natomiast wyboru koszulki dokonuje się na stronie sklepu gram.pl w dziale Moje Zamówienia, a nie drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...?
Po pierwsze jak już, to używaj końcówki -aś.
Po drugie nic z Twojego posta nie rozumiem. Przecież wiem doskonale, że podsumowanie przychodzi zawsze. Chodziło mi w moich poprzednich postach o tego maila z rezerwacją, bo przy innych EK (np. G3) czegoś takiego sobie nie przypominam (no ale może to wina mojej sklerozy).
Po trzecie o co Ci chodzi z koszulką? To chyba oczywiste, że nie wybiera się jej przez maila tylko w Moich Zamówieniach, co zresztą już dawno uczyniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:10, Magwisienka napisał:

Podejrzewam, że mail jest adresowany tylko do tych, którzy zamówili EK, bo w tytule maila jest
coś w rodzaju "Rezerwacja Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina" ;)


W tytule jst tylko podsumowanie, nic o rezerwacji nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:28, El Pingwinho napisał:

W tytule jst tylko podsumowanie, nic o rezerwacji nie dostałem.

No toteż właśnie o to się rozchodzi. Bo są dwa maile dla EK: jeden z podsumowaniem i drugi z jakąś rezerwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Po pierwsze jak już, to używaj końcówki -aś.


Najmocniej przepraszam... Na starym forum nigdy nie miałem z tym problemu, ponieważ tytuły rozróżniały płeć użytkownika, tutaj wszyscy są "facetami" ;)

Dnia 29.06.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Po drugie nic z Twojego posta nie rozumiem. Przecież wiem doskonale, że podsumowanie przychodzi
zawsze. Chodziło mi w moich poprzednich postach o tego maila z rezerwacją, bo przy innych EK
(np. G3) czegoś takiego sobie nie przypominam (no ale może to wina mojej sklerozy).


Teraz to ja niczego nie rozumiem. Jaki mail z rezerwacją? Zamówiłem, co chciałem, koszulkę wybrałem, żadnego dodatkowego potwierdzenia nie dostałem. Powinienem?

Dnia 29.06.2007 o 11:22, Magwisienka napisał:

Po trzecie o co Ci chodzi z koszulką? To chyba oczywiste, że nie wybiera się jej przez maila
tylko w Moich Zamówieniach, co zresztą już dawno uczyniłam.


A to pisałem tak bardziej do ogółu niż do Ciebie, wiele osób dalej tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej nieczego nie rozumiem...ale cóż chyba tak ma być. Dostałem potwierdzenie zamówinia, w moich zamówieniach mam "Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska z koszulką M" a tego maila z "rezerwacją ni widu ni słychu, a i numerk że powinien dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:42, GanD napisał:

Teraz to ja niczego nie rozumiem. Jaki mail z rezerwacją? Zamówiłem, co chciałem, koszulkę
wybrałem, żadnego dodatkowego potwierdzenia nie dostałem. Powinienem?

No właśnie o tym toczy się dyskusja. Widać, że nie czytałeś zbyt uważnie ;) Do mnie, i z tego co wiem do większości osób zamawiających EK, przyszedł dziś/wczoraj jeszcze jeden mail oprócz podsumowania. Jego tytuł to właśnie Rezerwacja pre ordera Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina czy coś w ten deseń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maila z potwierdzeniem dostaniesz 5 dni przed premierą, ale powinieneś dostać takiego potwierdzającego złożenie zamówienia i kwote do zapłaty. A numerki mają dzisiaj podać więc sie przekonasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować