Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Powiem wam że w środę było dokładnie widać jak Polska i Polscy informatycy są opóźnieni w technologi informatycznej. Ja sobie nie mogę wyobrazić jak można było dopuścić do zawieszenia się serwera. Gdy tylko pojawiała się jakaś informacja o wiedźminie, na forum już wrzało od spekulacji i plotek. Jak na dłoni było widać jak dużo będzie osób chcących zamówić grę (EK szczególnie), a ile osób ogólnie jest zainteresowanych tą grą. Po prostu informatycy odpowiedzialni za serwer zawiedli na całej linii frontu. Drogi CD Projekcie po tym jak dostaniecie duży zastrzyk gotówki, po sprzedaży Wiedźmina zmieńcie na lepszy swój serwer, albo dokształcie swoich informatyków. No jeśli takie sytuacje będą się powtarzać( wypluć to słowo) to zdziadziejecie całkowicie. Ten ostatni wypadek nieźle nadszarpnął waszą reputację. Jeśli chodzi o EK Wiedźmina to wyszła wam super, tylko przy ustalaniu godziny rozpoczęcia przyjmowania zamówień na pre-ordery zapomnieliście o ludziach pracujących(a przecież rangi na forum są przypasowane do klasy robotniczej). Bardzo was proszę miejcie to na uwadze przy następnych EK. Następnym razem będę próbował kupić EK następnej części Warhammera 40k, jeśli w ogóle taka będzie.

Nie pozdrawiam bo nie zasłużyliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:17, otc napisał:

Panowie z CDP o co chodzi z przesunięciem premiery Wiedźmina którą to ogłasza GameStop Corporation?
To że Amerykanie dostaną grę później to mnie jakoś nie martwi, ale co z nami?


Na razie bym nie panikował gdyż CDP jeszcze u nas nic nie ogłosiło i nawet są już pre-ordery więc o to bym się nie martwił, myślę że u nas premiera się nie przesunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:17, otc napisał:

Panowie z CDP o co chodzi z przesunięciem premiery Wiedźmina którą to ogłasza GameStop Corporation?
To że Amerykanie dostaną grę później to mnie jakoś nie martwi, ale co z nami?


Nie jestem z CDP, ale jeśli się nie mylę, to chodzi Ci o datę premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:22, Oloninho napisał:

Nie jestem z CDP, ale jeśli się nie mylę, to chodzi Ci o datę premiery?


A no nie mylisz się, ten sklep który wymieniłem (największa sieć w Ameryce) twierdzi że data premiery Wiedźmina została ustalona na koniec października, nie jak wcześniej twierdziło Atari na 14 września i ten fakt mnie martwi. Bo jak obsuwa tam to niewiele do tego żeby obsuwa była też tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:02, KrzychW napisał:

Ja potrzebuję XXL a o otyłości nie ma mowy.Duży chłopiec jestem , więc M-ki Ci nie zabiorę.Po
co mi koszulka wielkości chustki do nosa. :-)


Ja tam Wam wogóle nic nie zabiorę, bo kupuję zwykłą wersje. Napisałem poprostu o tym co widziałem w sklepach z tymi koszulkami dołączanymi do gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gdziekolwiek na świecie będzie później to u nas też, bo CDP podpisało kontrakt z Atari o jednoczesnym wydaniu (patrz ostatni CDP Insider).

Martwi mnie brak tego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 10:43, Magwisienka napisał:

Ja dzisiaj dostałam maila o takiej treści:
/.../


Ha, ha!
Ja też dostałem takiego maila z rezerwacją EK, a najśmieszniejsze jest to, że wcale nie zamawiałem EK Wiedźmina. Co więcej, nie zamawiałem nawet EP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipo CD Projekt zawiedliście na całej linii frontu. Ja nie mogę uwierzyć jak mogliście do tego dopuścić. Jak się pojawiała jakaś informacja o Wiedźminie to na forum wrzało od spekulacji. Na dłoni było widać jak dużo jest chętnych na kupienie gry, a co mowa EK Wiedźmina. Jak dostaniecie duży zastrzyk gotówki po sprzedaniu wiedźmina(a na pewno tak będzie) to zmieńcie serwer na lepszy. Bo jeśli nie to zdziadziejecie całkowicie. Natomiast jeśli chodzi o ustalanie godziny przyjmowania zamówień na pre-ordery to pomyślcie tym razem o ludziach pracy(przecież rangi na forum są oparte na klasie robotniczej, jak mogliście zapomnieć ??). Moim zdaniem najlepsza jest godzina 22:30-23:00. Wtedy najwięcej osób jest w domu. Choć wtedy znów pojawi się pewnie problem z waszym serwerem. Eehh normalnie żal mi serce ściska jak sobie pomyślę że wersja EK wiedźmina z poradnikiem na specjalnym papierze przeszłą mi koło nosa. Jestem zmuszony do zadowolenia się podstawową wersją gry, choć nie taką najgorszą. Niestety bez medalionu, artbooka, mapy i koszulki to nie to samo. Moją następną szansą na kupienie swojej pierwszej EK jest czekanie na Edycję Kolekcjonerską kolejnej części Warhammera 40k, o ile w ogóle będzie.

Nie pozdrawiam bo nie zasłużyliście

20070629123828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:14, Joannita napisał:

Powiem wam że w środę było dokładnie widać jak Polska i Polscy informatycy są opóźnieni w technologi
informatycznej. Ja sobie nie mogę wyobrazić jak można było dopuścić do zawieszenia się serwera.
Gdy tylko pojawiała się jakaś informacja o wiedźminie, na forum już wrzało od spekulacji i
plotek. Jak na dłoni było widać jak dużo będzie osób chcących zamówić grę (EK szczególnie),
a ile osób ogólnie jest zainteresowanych tą grą. Po prostu informatycy odpowiedzialni za serwer
zawiedli na całej linii frontu. Drogi CD Projekcie po tym jak dostaniecie duży zastrzyk gotówki,
po sprzedaży Wiedźmina zmieńcie na lepszy swój serwer, albo dokształcie swoich informatyków.
No jeśli takie sytuacje będą się powtarzać( wypluć to słowo) to zdziadziejecie całkowicie.
Ten ostatni wypadek nieźle nadszarpnął waszą reputację. Jeśli chodzi o EK Wiedźmina to wyszła
wam super, tylko przy ustalaniu godziny rozpoczęcia przyjmowania zamówień na pre-ordery zapomnieliście
o ludziach pracujących(a przecież rangi na forum są przypasowane do klasy robotniczej). Bardzo
was proszę miejcie to na uwadze przy następnych EK. Następnym razem będę próbował kupić EK
następnej części Warhammera 40k, jeśli w ogóle taka będzie.

Nie pozdrawiam
bo nie zasłużyliście


A ja rozumiem czemu serwer padł i taka rzecz sie zdarza nawet w firmach mocno zaawansowanych porostu przepustowość łącza została przeciążona. I na to nawet największe firmy nie maja lekarstwa. Jeśli CDP naszykowało się z łączem na jakieś 3Gbps a ilość połączeń mocno to przekroczyła to to miało prawo się stać w końcu zainteresowanie gra przerosło ich oczekiwania, poza tym jako takiej kampanii reklamowej jeszcze na dobre nie zaczęli a tu już tylu ludzi wie o produkcie i chce być jego posiadaczem. Ja uważam że dość szybko sie z problemem uporali skoro już kolo 23 można było zauważyć w miare normalne działanie serwisu.

Pozdrawiam ekipę serwisu i CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem maila do CDP z zapytaniem co to za drugie maile do tych osób, które zamówiły edycje Kolekcjonerską jak tylko otrzymam odpowiedź to się nią podzielę;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2007 o 12:38, Linux M napisał:

Ja też dostałem takiego maila z rezerwacją EK, a najśmieszniejsze jest to, że wcale nie zamawiałem
EK Wiedźmina. Co więcej, nie zamawiałem nawet EP....

Tak jak ja, ale wsadziłem ją do koszyka i to wystarczyło.

@otc
A kto nam powiedział, że premiera się nie obsunęła/obsunęła? Przecież dostępność IV kwartale tego roku jest, tak więc grę możemy otrzymać później. Ale dziwi mnie to, bo Wiedźmin tworzony jest przez Polaków i to nam powinien być udostępniony jako pierwszym.

Ja tam mam to całe zamieszanie głęboko, boleje tylko nad brakiem dostępu do forum.
Dzisiaj spokojnie zamówiłem sobie bez żadnych problemów Edycję podstawową Pre-order i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:45, El Pingwinho napisał:

Po co pizesz 2 razy to samo??


Żeby do nich dotarło.

Kundek
Ta firma działa już tyle lat i nie raz miała problemy z serwerem. Powinni wiedzieć co ich czeka. Ja im tego nie wybacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:53, Joannita napisał:

Ta firma działa już tyle lat i nie raz miała problemy z serwerem. Powinni wiedzieć co ich czeka.
Ja im tego nie wybacze.


To może jakąś małą krucjatę przeprowadzisz rycerzu ;)

Nie no spoko, rozumiem ten ból gdy coś czego się chcę zwiną sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:54, KannX napisał:

To może jakąś małą krucjatę przeprowadzisz rycerzu ;)


Dali radę Sulejmanowi Wspaniałemu w 1565r., to co taki CDProjekt poradzi wobec Słusznego Gniewu Rycerzy Zakonnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem info ze moje zamowienie na EK Wiedzmina zostalo przyjete. A ja sie sie zapytam jakie zamowienie?? Ja jeszcze niczego nie zamawialem. Do tego nie mam zamiaru zamawiac EK skoro wszystko czego mi trzeba mam w zwyklym wydaniu, choc troche mi szkoda artboka. Ale przeciez nie bede placil 100zl dodatkowo za ksiazeczke. Cos sie chyba pomieszalo na tych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.06.2007 o 12:21, wdowiakm napisał:

Na razie bym nie panikował gdyż CDP jeszcze u nas nic nie ogłosiło i nawet są już pre-ordery
więc o to bym się nie martwił, myślę że u nas premiera się nie przesunie:)


Patrz Dark Messiah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:40, FPS FPP TPP napisał:

ludzie wiedzimin będzie chodził na viscie


Raczej tak, gdyż Viste już mamy a Wiedźmin dopiero wyjdzie więc się nie martw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować