Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 10:24, marcincinek15 napisał:

W sierpniu się raczej nie uda... ja liczę na wrzesień i mam nadzieję, że premiera już się dalej
nie przesunie :)


Kiedy by nie wyszła to będzie dobrze lepiej niech dobrze kod zoptymalizują, żeby nie było złości graczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 10:44, marcincinek15 napisał:

Ja mam urodziny w listopadzie i chcę dostać Assassin''s Creed.


Ja Wiedźmina kupuję, a Assasina chcę zobaczyć pod chojanką na święta ;) Mam nadzieję, że rodzi...eee...znaczy św. Mikołaj wysłucha moje prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:38, jaceloth napisał:


Nie, CD Projekt nie jest dziełem szatana. Napisze tylko że szatan ich opętał oraz ich serwer. Po prostu trzeba przeprowadzić czystki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:29, pkrzysiek25 napisał:

Są już może jakieś przewidywania co do wymagań sprzętowych?? :>

Były już podawane... gra jest jednak w fazie testów, mogą być więc niższe jeszcze:)

Przybliżone wymagania na ŚREDNIE detale.

Procesor 2.8 GHZ.
1GB RAM
Karta graficzna pokroju Geforce 6600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:32, Darkstar181 napisał:

> Są już może jakieś przewidywania co do wymagań sprzętowych?? :>
Były już podawane... gra jest jednak w fazie testów, mogą być więc niższe jeszcze:)

Przybliżone wymagania na ŚREDNIE detale.

Procesor 2.8 GHZ.
1GB RAM
Karta graficzna pokroju Geforce 6600.


O zesz Kurde;D w takim razie muszę usprawnić kompa bo tylko na średnich pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że potem biorących udział w "czystkach" także zabijano, na wszelki wypadek, gdyby któryś z nich został opętany.


Decyzję o zakupie Wiedźmina podjąłem (przyznam szczerze) dosyć niedawno. Na początku miała to być edycja podstawowa, ale pojawiły się pieniądze na Edycję Kolekcjonerską, więc ją wybrałem.
Patrząc na wymagania gra nie będzie działać u mnie źle, mam nadzieję, że będzie bardzo dobrą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Ek, nawet mam już kasę odłożoną, pomimo tego iż na moim kompie na 80% nawet na minimalnych nie pójdzie, ale może uda sie upgradenąć kompa do premiery, przecież trochę czasu jeszcze jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie mam zamiaru upgrade''ować kompa. Sądząc po przybliżonych wymaganiach na średnie detale będę musiał grać na minimalnych ustawieniach detali. Ale może w Październiku jak będzie zapas gotówki dokupie jakieś podzespoły do kompa. Ważne że jest zamówione EK, nawet jeśli nie pogram od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:22, Kasendrol napisał:

Ja na razie nie mam zamiaru upgrade''ować kompa. Sądząc po przybliżonych wymaganiach na średnie
detale będę musiał grać na minimalnych ustawieniach detali. Ale może w Październiku jak będzie
zapas gotówki dokupie jakieś podzespoły do kompa. Ważne że jest zamówione EK, nawet jeśli nie
pogram od razu.


U mnie natomiast upgrade kompa będzie konieczny. Ale czego sie nie robi dla wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja mam pytanie czy zamawiając EK powinienem dostac dwa maile czy jeden z potwierdzeniem zmowienia .Bo dostalem jeden na ktorym pisza ze dziekuja za zainteresowanie oferta i pisza o tym EK info oraz u gory jest potwierdzenie zakupu ale sie nie da i czy powinienem dostac teraz czy na 5 dni przed wysylka tego drugieo maila .Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 14:24, Tieru napisał:

/.../ czy powinienem dostac teraz czy na 5 dni przed wysylka tego drugieo maila .Z gory dzieki

Maila z potwierdzeniem otrzymasz na 5 dni przed wysyłką, a więc dopiero we wrześniu. Zamówienie, które złożyłeś, jest pre-orderem, czyli zamówieniem przedpremierowym. Zostanie zrealizowane w dniu premiery (lub dwa dni przed, jak to nam zostało obiecane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować