Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 16:37, Farmer Widomo napisał:

Pójdzie mi Wiedźmin na takich detalach (na max)
GF8800GTX
Intel Pentium D 2,8 GhZ
2GB RAM :)

A poza tym nsaciągnąłem siebie samego na wiedźmina i zamłówiłem pre-ordera edycje zwykłą :)

Nie pójdize, ponieważ masz słabego procka a na jesieni wyjdzie GeForce 9800GTX i tylko on pociągnie Wiedźmina w max detalach. I dwukrotnie zwiększyłbym pamięć.

Jak ja to lubie. Dzieci neo tylko piszą swój config kompa i "pójdzie mi, pójdzie?". Sobie poszperaj troche w necie i zdobądź wiedze a nie tylko gry umiesz odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:46, Farmer Widomo napisał:

LoL , na żartach się nie znasz? LoL co za dziecko neo :)


aaaa to chciales sie nam pochwalic i to mial byc taki zart tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde wiara spokojnie pogadajcie normalnie albo dajcie chlopakowi ignora...moze dostal new kompa i sie chwali a ze kumpli nie ma to tu na forum...
btw. mialem wam mowic ze ostatnio cos zadko odwiedzialem new stronke o Wiedzminie ale dzisiaj sobie looknelem i widze ze wdziale Aktualnosci nic nowego nom tylko probki glosu polskiego Geralta co wypadlo i brzmialo wysmienicie :D a co do reszty to obczailem sobie filmiki i takie tam nie wiecie co ile aktualizuja stronke bo all czekamy na jakiegos newsa moze pokarza juz przedsmak gry tak w conajmiej 10 minutowym filmiku bardzo bym chcial by pokazali kilka miasteczek,lokacji,potworków nom i moze jakiegos Quescika :D
ps. tak,tak marzenia scietej głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kimś, kto pisze że ma karte GF8800GTX, czyli jedną z nowszych na rynku i 2 GB RAMu, czyli wystarczającą ilość dla każdej gry i każdego programu, i się głupio pyta czy mu przypadkiem gra, która na max detale i tak o wiele słabszego kompa potrzebuje, na jego super, ultra wypas sprzęcie pójdzie

P.S. No a procek to trzeba było jeszcze dodać że nie dwu, a czterordzeniowy bo niektórzy mają wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do stronki o Wiedźminie to teraz właściwie ona powstała tylko dla zagranicznych graczy bo nie pojawia się tam nic nowego niż na gram.pl. Powinni tam dawać aktualizacje co 2h przynajmniej żeby się coś działo. Pozatym ostatnio szukałem filmików na temat Wiedźmina na youtube i jest tego troche np. na temat fabuły czy walki, ale na stronke juztego nie wiem dlaczego nie dali, a całkiem fajnie zrobione i mnie to na przykład zainteresowalo, to tym bardziej na stronie o Wiedźminie powinno się znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy bedzie mozna zamowic gre Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska bo narazie naklad jest wyczerpany??? prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:37, phobian napisał:

mam pytanie czy bedzie mozna zamowic gre Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska bo narazie naklad jest
wyczerpany??? prosze o szybka odp


Powstała lista rezerwowa dla tych, co przez przeciążenie serwera nie mogli zamówić gry, ale nie wiem, czy nadal jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niedobre wieści napłynęły do nas w nocy z firmy GameStop Corporation, największej na świecie (prawie pięć tysięcy placówek w szesnastu krajach) sieci sklepów zajmującej się sprzedażą gier komputerowych.

Jeśli wierzyć informacjom opublikowanym na oficjalnej stronie koncernu, produkt o nazwie Wiedźmin zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych dopiero w październiku, a nie we wrześniu, jak wcześniej sugerowano.

Firma CD Projekt, na której barkach spoczywa wydanie gry w naszym kraju, na razie nie ogłosiła jej oficjalnej daty premiery. Zrobił to natomiast koncern Atari, Inc. - ujawnione dwa tygodnie temu informacje wskazywały, że przygody Geralta zadebiutują w Europie 14 września bieżącego roku. Amerykanie mieli poczekać na Wiedźmina jedenaście dni dłużej.

Jeśli rewelacje sklepu GameStop zostaną potwierdzone, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych otrzymają produkt dopiero 30 października bieżącego roku.

Na razie nie wiadomo czy ewentualne opóźnienie dotyczyć będzie również Starego Kontynentu. O komentarz w sprawie poprosiliśmy zarówno firmę CD Projekt, jak i europejski oddział koncernu Atari, Inc."


Źródło: www.interia.pl

Link do wiadomości: http://gry.interia.pl/news/spoznialski-wiedzmin,935310

20070701175437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:41, Joannita napisał:

Już dawno to czytałem. Powiem ci iż wydaje mi się że chyba skopiowałeś oryginalny tekst :P


Powiedziałbym, że na pewno, świadczy o tym użycie cudzysłowia. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:17, Farmer Widomo napisał:

Tak! Barwo odkryłeś Ameryke :)
lukesky o kim mówisz że jest lamerem? :)


ile masz lat? albo jestes bez mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 16:46, Farmer Widomo napisał:

LoL , na żartach się nie znasz? LoL co za dziecko neo :)


Nie żartuj, bo dzieci zjedzą Cię żywcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mózgu , jestem upośledzonym dzieckiem chorym na takich jak ty :)
A co do wiedźmina , ja bardzo lubię takie opcje że można wybierać teksty , co chce powiedzieć twój bohater :) Masz dużo swobody , to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:49, ad0 napisał:


Sorry, nie zauważyłem.
Wie ktoś kiedy podadzą listę osób które kupiły wiedźmina,a co najważniejsze ile jeszcze zostało sztuk, bo niektórzy zwracali ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować