Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 19:54, lord0 napisał:

a czy wtedy Alvin nie miał by swiadomosci ze jest de Aldersbergiem ?


Nie, bo dla młodego Alvina fakt że zostanie de Alerbersgiem był kwestią odległej przyszłości (z punktu widzenia Geralta to tylko kilka dni, z punktu widzenia Alvina to całe dekady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem w akcie II. Usiluje dostac sie na cmentarz. Po rozmowie z grabrzem dowiedzialem sie, ze wstep moze mi zalatwic Talar albo straz miejska. Gdy ide do kapitana strazy moge z nim porozmawiac, ale na tematy, ktore juz sa nieaktualne. I nie ma opcji poproszenia o jakies zadanie czy bezposrednio o zgode na wizyte na cmentarzu. Podobnie jest jak sie udaje do pasera Talara. Meczylem sie dzis z tym troche w nocy. Prosze o porade co zrobic, zeby cmentarz stal dla mnie otworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAŁE SPOILERY Z AKTU II
Pomogą Ci oni dostać się na cmentarz jeśli ich uniewinnisz (w sumie potrzebujesz pomocy tylko jednego z nich). Najlepiej przeprowadź kompletną sekcję sekcję zwłok dzięki czemu zdobędziesz dowody ich niewinności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 08:23, Wojman napisał:

Rzecz w tym, ze obaj juz dawno zostali przeze mnie uniewinnieni, a nadal nie moge ich
poprosic o wejscie na cmentarz.

Czyli już nie masz zadań w dzienniku podejrzany Vincent itp?
Bo mi się wydaje że trzeba w jakiś sposób anulować jakieś zadanie z Vincentem związane, a wtedy on da Ci zezwolenie na wejście na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może być jakiś bug, chociaż jeśli poprawnie przeprowadziłeś sekcję zwłok to nie musisz się przejmować - jedyną istotną rzeczą jaką znajdujesz na cmentarzu jest dowód na to kto jest naprawdę winny, a to możesz już odkryć w czasie sekcji.
Nieograniczony dostęp na cmentarz uzyskasz w Akcie III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 12:18, Karharot napisał:

Hmm, to może być jakiś bug, chociaż jeśli poprawnie przeprowadziłeś sekcję zwłok to nie
musisz się przejmować - jedyną istotną rzeczą jaką znajdujesz na cmentarzu jest dowód
na to kto jest naprawdę winny, a to możesz już odkryć w czasie sekcji.
Nieograniczony dostęp na cmentarz uzyskasz w Akcie III.

o ile dobze pamietam, jak pierwszy raz przechodizlem gre bez patchy to chyba byl taki blad w grze i nie mozna bylo sie dostac na mentarz w II akcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 14:24, Karharot napisał:

Na pewno było można - pierwszy raz grałem natychmiast po premierze i udało mi się dostać
na cmentarz już w II Akcie.

wystarczy ze uniewinnimy talara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

barykady nie rozwalisz pomiędzy nimi znajdują się stosy małych śmieci(koła szafki itp) użyj znaku Aard by je rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zabilem wszystkich po rozwaleniu tej barykady i probowalem juz znakiem w trzech mozliwych miejscach i nic skojatel sa za barykada ktorej nie moge przebic :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się zapytam: Jaką masz wersję gry?
Bo ta wersja która wyszła w październiku zawierała błąd który nie pozwalał na przebicie się przez tą barykadę, naprawiał to pierwszy patch (1.1a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po strzale ze znaku barykada jest jak z kamienia ani drgnie moze tzreba miec 5 poziom nauki tego znaku ja mam 3 a strzelam wlasnie w te smieci kola i jakies graty

20080706103924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować