Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

wersje gry mam ta pierwasza poniewaz zakupilem wiedzmina zaraz po premioeze i nie sciagalem patchow do niego zadnych jezeli mozna prosic o link do tego patcha byl bym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:34, Sector 001 napisał:

patch pomogl dzieki


Kurczę no, zanim coś napiszecie to przeczytajcie tego 'dużego posta', który widnieje na czele każdej strony tego tematu, bo naprawdę, czasem się niepotrzebnie denerwujecie i długo czekacie na odpowiedź a tu macie od razu wszystko ładnie, pięknie wyjaśnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bo gram sobie w wiedźmina i brakuje mi talentów przez co nie potrafię rozwinąć niektórych umiejętności,ponieważ wymagają one brązowych taletów których już nie dostaję po zdobyciu lvl. Rozpatruję możliwość rozpoczęcia rozgrywki od początku i właśnie tutaj chciałbym się zapytać czy znalazły się w internecie strategie dotyczące wiedźmina i rozwoju umiejętności ponieważ ja nie potrafię na żadną natrafić. Z góry dziękuję za odpowieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:44, Baall napisał:

Mam takie pytanko, bo gram sobie w wiedźmina i brakuje mi talentów przez co nie potrafię
rozwinąć niektórych umiejętności,ponieważ wymagają one brązowych taletów których już
nie dostaję po zdobyciu lvl. Rozpatruję możliwość rozpoczęcia rozgrywki od początku i
właśnie tutaj chciałbym się zapytać czy znalazły się w internecie strategie dotyczące
wiedźmina i rozwoju umiejętności ponieważ ja nie potrafię na żadną natrafić. Z góry dziękuję
za odpowieć

zabraklo Ci brazowych talentow ? ja nie mialem co z nimi robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:44, Baall napisał:

Mam takie pytanko, bo gram sobie w wiedźmina i brakuje mi talentów przez co nie potrafię
rozwinąć niektórych umiejętności,ponieważ wymagają one brązowych taletów których już
nie dostaję po zdobyciu lvl. Rozpatruję możliwość rozpoczęcia rozgrywki od początku i
właśnie tutaj chciałbym się zapytać czy znalazły się w internecie strategie dotyczące
wiedźmina i rozwoju umiejętności ponieważ ja nie potrafię na żadną natrafić. Z góry dziękuję
za odpowieć


mogą ci pomóc eliksiry ze specialną substancją a który masz lev.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 11:57, mariusz123 napisał:

mogą ci pomóc eliksiry ze specialną substancją a który masz lev.?


NIestety przed chwilą usunołm zapisy i gram od początku o tych miksturach chodzi ci o mutageny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:59, Baall napisał:


> mogą ci pomóc eliksiry ze specialną substancją a który masz lev.?

NIestety przed chwilą usunołm zapisy i gram od początku o tych miksturach chodzi ci o
mutageny ?


po zabiciu "bossów" dostajesz substancie specialne. tak to są mutageny. po wypiciu dostajesz talenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:30, NyggaBambo napisał:

KURDE NIC NIE KUMAM TO ALVIN JEST GLÓWNYM WROGIEM????


Jak ja nie lubię obywateli, którzy nie przeczytali regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie są to lekkie *SPOILERY*:
1. Wie ktoś może, gdzie szukać Colemana po wykonaniu dla niego zadania ''Szczur''? W ''Misiu Kudłaczu'' go nie ma.
2. Jak mam zgłosić szefowi drwali na bagnach, iż mam dla niego symbol pokoju z ''rybkami''? Dziennik sugeruje, iż powinienem to zrobić, lecz w rozmowie z przywódcą drwali nie ma żadnej zrobienia tego możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:30, NyggaBambo napisał:

KURDE NIC NIE KUMAM TO ALVIN JEST GLÓWNYM WROGIEM????

przejdz gre i wyciagnij wlasne wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U góry masz przyklejony post, którego treść brzmi:

UWAGA!!! PROSZĘ NIE ZAMIESZCZAĆ SPOJLERÓW DOTYCZĄCYCH FABUŁY GRY. ODBIERACIE TYM PRZYJEMNOŚĆ PŁYNĄCĄ Z ROZGRYWKI, A TO PODPADA POD ŁAMANIE REGULAMINU. JEŚLI KTOŚ MA PYTANIE ODNOŚNIE FABUŁY, NIECH TO WYRAŹNIE ZAZNACZY:

***SPOJLER***
np. CZY GERALT W III ROZDZIALE JE NOŻEM I WIDELCEM CZY JAK ŚWINKA?
***KONIEC SPOJLERA***

----------------------------------------------------------------

Co do samego pytania:

***SPOILER***

Dnia 10.07.2008 o 12:30, NyggaBambo napisał:

KURDE NIC NIE KUMAM TO ALVIN JEST GLÓWNYM WROGIEM????

Jakub, którego Geralt pokonuje w finałowym pojedynki posiada bardzo podobny (a może identyczny?) medalion, co Alvin miał. Przy pierwszym spotkaniu na bagnach z Wielkim Mistrzem mówi on, że spłaca dług - dziwne, skoro wcześniej Geralta nie znał, prawda? Ponadto rozmowa z Alvinem w trakcie gry ma wpływ na przebieg rozmowy z de Aldersbergiem w finale, więc...
***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:40, Hopeless napisał:

W sumie są to lekkie *SPOILERY*:
1. Wie ktoś może, gdzie szukać Colemana po wykonaniu dla niego zadania ''Szczur''? W
''Misiu Kudłaczu'' go nie ma.
2. Jak mam zgłosić szefowi drwali na bagnach, iż mam dla niego symbol pokoju z ''rybkami''?
Dziennik sugeruje, iż powinienem to zrobić, lecz w rozmowie z przywódcą drwali nie ma
żadnej zrobienia tego możliwości.


SPOILER

1 jest na grobli
2...niewiem
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:25, macned napisał:

Co do samego pytania:

***SPOILER***
> KURDE NIC NIE KUMAM TO ALVIN JEST GLÓWNYM WROGIEM????
Jakub, którego Geralt pokonuje w finałowym pojedynki posiada bardzo podobny (a może identyczny?)
medalion, co Alvin miał. Przy pierwszym spotkaniu na bagnach z Wielkim Mistrzem mówi
on, że spłaca dług - dziwne, skoro wcześniej Geralta nie znał, prawda? Ponadto rozmowa
z Alvinem w trakcie gry ma wpływ na przebieg rozmowy z de Aldersbergiem w finale, więc...

***SPOILER***

... więc pozostaja domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:31, maciekstaar napisał:

> KURDE NIC NIE KUMAM TO ALVIN JEST GLÓWNYM WROGIEM????

Jak ja nie lubię obywateli, którzy nie przeczytali regulaminu.

Koleś weź wyluzuj troche bo z tego co zauważyłem to na tym forum zbyt często zastawiacie się regulaminem, a jak przychodzi co do czego wielu go łamie. I jeszcze to głupie, wybiórcze traktowanie gramowiczów na podstawie statusu. Ja sam myślę, że teraz już w sumie nie są potrzebne te wyróżnienia, że ma się pytania do fabuły. Teraz już chyba każdy przeszedł grę nawet kilka razy więc zna ją na wylot. A, że przed swoim pytaniem nie zaznaczył, że to spoiler chyba nikomu nie zaszkodziło? Ja już od początku się domyślałem, że coś z Alvinem nie tak. Poza tym oznaczenie SPOJLER powinna napisać osoba odpowiadająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyłączenia nagrywanych dialogów w grze?? Bo wkurza mnie manipulowanie gałki z głośników a mama jest uczulona na przekleństwa powtarzane kilka razy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować