Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Oni cały czas coś zmieniają- daje sobie ręke uciąć że będzie we wrześniu. Zauważ że oni tego chyba za często nie aktualizują- nawet ceny nie ma choć już tydzień temu podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy, Wiedźmin ma OFICJALNIE wyjść w Polsce we wrześniu. Tak podało CDP. Co innego jest napisane w mailu ze sklepu gram.pl. (IV kwartał roku - więc październik, listopad lub grudzień). Zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę, ze wrzesień 2007 jest jak najbardziej realną datą wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie CDP zabezpiecza się na wypadek jakiejś wpadki z datą premiery. Zawsze lepiej zrobić niespodziankę i wypuścić grę wcześniej (w III kwartale [wrzesień] a nie w IV), niż przesuwać premierę o miesiąc czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 15:47, Szak00 napisał:

Pewnie CDP zabezpiecza się na wypadek jakiejś wpadki z datą premiery. Zawsze lepiej zrobić
niespodziankę i wypuścić grę wcześniej (w III kwartale [wrzesień] a nie w IV), niż przesuwać
premierę o miesiąc czy dwa...


Ta i moim zdaniem bardzo dobrze robi;) Żaden gracz nie będzie mógł narzekać ze CDP go w jakimś stopniu oszukało. Eh moim zdaniem nie trzeba naciskać twórców żeby czym prędzej zrobili grę. Nie chcę dostać do ręki 2 Gothica 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 15:50, Starter napisał:

Ta i moim zdaniem bardzo dobrze robi;) Żaden gracz nie będzie mógł narzekać ze CDP go w jakimś
stopniu oszukało. Eh moim zdaniem nie trzeba naciskać twórców żeby czym prędzej zrobili grę.
Nie chcę dostać do ręki 2 Gothica 3...

i tu masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:17, Strider napisał:

>Dlatego premiera nie jest jutro ale we wrzesniu .

Kto powiedzial, ze we wrzesniu? Ci, co zamowili gre w preorderze, moga w swoim mailu potwierdzajacym
przeczytac, a pisze to dosc wyraznie, ze realizacja bedzie w IV kwartale tego roku. Czyli wrzesien
odpada.

nawet cdp w newsach juz nie raz pisal ze premiera bedzie we wrzesniu .Tak zaklada plan wydawniczy a premiera nie byla jeszcze przekladana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mi się dobrze wydaje to dzisiaj jest poniedziałek, a w poniedziałek bodajże CDP miało opublikować listę numerków EK Wiedźmina. I co? Dostaliście jakieś maile, albo inne newsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:30, balduran2 napisał:

Jeśli mi się dobrze wydaje to dzisiaj jest poniedziałek, a w poniedziałek bodajże CDP miało
opublikować listę numerków EK Wiedźmina. I co? Dostaliście jakieś maile, albo inne newsy?

Właśnie zapomniałem o tym.
Ale masz rację to miało być w poniedziałek nawet jeden gość z CDP tak mówił.
Ale może później będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 16:32, Bartek 93 napisał:

Wiedźmin panowie koledzy to jest planowany na "dalsze 2007" http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp


A śledziłeś oficjalne komunikaty firmy CDProjekt? Tak jak już wcześniej napisałem, na dzień dzisiejszy Wiedźmin jest zapowiedziany na wrzesień 2007. Ta pozycja w Planie wydawniczym nie zmienia się od ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:52, JaN-J napisał:

kiedy ma być ta lista ek


Miała być dzisiaj wieczorem ale jak do tej pory jej nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:52, JaN-J napisał:

kiedy ma być ta lista ek


Miała być najpierw w piątek, a teraz dziś, ale pewnie nie będzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:01, Dark Demon napisał:

Coś się ostatnio CDP mota z tym Wiedźminem... Przestaje mi się to podobać. :/


E tam , nie ma co przesadzać.Faktycznie parę potknięć się zdarzyło , ale jeżeli ktoś ma ochotę na pisanie o motaniu się i nie dotrzymywaniu terminów , to zapraszam do tematu Klub Gracza Cenega.Tam mamy do czynienia z mistrzowskim motaniem.Nie to co tu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ponad dwie godziny mają.... ale mogliby chociaż na którymś z forów cokolwie, a tu nawet się odezwać nie raczą. Żadnych reakcji.... co, może im coś znowu siadło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 21:15, KrzychW napisał:


E tam , nie ma co przesadzać.Faktycznie parę potknięć się zdarzyło , ale jeżeli ktoś ma ochotę
na pisanie o motaniu się i nie dotrzymywaniu terminów , to zapraszam do tematu Klub Gracza
Cenega.Tam mamy do czynienia z mistrzowskim motaniem.Nie to co tu. :-)

Nawet nie ma co porównywać CDP do Cenegi pod względem błędów/potknięć/opóźnień itp. Cenega jest w tym bezkonkurencyjna. :) I tak mimo wszystko lubię CDP. :) I CZEKAM NA WIEDŹMINA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować