Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 21:10, lancuch napisał:

nom ale jak ja bede ganial nie po rivi tameri nilfgardzie kovitze itd tylko w jakims nieznanych
krainach to tez bedzie nie za fajnie

Z tego co wiem to będziemy ganiać właśnie po świecie i krajach znanych z "SAGI"

Dnia 05.07.2007 o 21:10, lancuch napisał:

a ciri jest pania czasow i miejsc i gdzies ich zaniosla

noooo tak dziedziczka (skumulowana) Starszej krwi i Lary Doren (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:10, lancuch napisał:

nom ale jak ja bede ganial nie po rivi tameri nilfgardzie kovitze itd tylko w jakims nieznanych
krainach to tez bedzie nie za fajnie

a ciri jest pania czasow i miejsc i gdzies ich zaniosla



ganiać będziemy po okolicach wyzimy, stolicy temerii afaik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:13, Wasil12 napisał:

czytałeś sagę???
chyba nie, albo nieuważnie...

a wiesz że mnie zaczynasz wkurzać?? Czytałem Sagę, czytałem "Coś sie kończy coś sie zaczyna" czytałem "Ostatnie Życzenie" i "miecz przeznaczenia" i jakoś nigdzie nic nie było o praniu Geralta i Yen. Ciri gdyby umarła nie spełniła by się Przepowiednia, Geralt wedłóg interpretacji tego wątku Geralt nie umarł bo fabuła Wither''a nie miała by sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:15, lancuch napisał:

drogi bartlomieju ostatni rozdzial VII tom zatytuowany Pani Jeziora

Bartosz nie bartłomiej, Ciri uważała że on nie żyje, a nie była pewna.... Mistrz nie zostawia spraw prostych i zamkniętych... reszta w poprzednim poście nie będę sie powtarzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:17, Bartek 93 napisał:

> czytałeś sagę???
> chyba nie, albo nieuważnie...
a wiesz że mnie zaczynasz wkurzać?? Czytałem Sagę, czytałem "Coś sie kończy coś sie zaczyna"
czytałem "Ostatnie Życzenie" i "miecz przeznaczenia" i jakoś nigdzie nic nie było o praniu
Geralta i Yen. Ciri gdyby umarła nie spełniła by się Przepowiednia, Geralt wedłóg interpretacji
tego wątku Geralt nie umarł bo fabuła Wither''a nie miała by sensu


a czytałeś Panią Jeziora ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że wam przeszkadzam rozmawaicie o czym innym, Ale mam pytanie:

Czy gra powinna pójść na:?

Grafika :
Nvidia GeForce FX 5200 (pixel shader 2.0, Vertex shader. 2.0)

Procek & reszta :

Intel Celeron CPU 1.70Ghz 1.69GHz, 512 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:17, Bartek 93 napisał:

> czytałeś sagę???
> chyba nie, albo nieuważnie...
a wiesz że mnie zaczynasz wkurzać?? Czytałem Sagę, czytałem "Coś sie kończy coś sie zaczyna"
czytałem "Ostatnie Życzenie" i "miecz przeznaczenia" i jakoś nigdzie nic nie było o praniu
Geralta i Yen. Ciri gdyby umarła nie spełniła by się Przepowiednia, Geralt wedłóg interpretacji
tego wątku Geralt nie umarł bo fabuła Wither''a nie miała by sensu

Widać niedokładnie czytałeś. NA końcu tomu pt. "Pani Jeziora" Ciri opowiada rycerzowi o ślubie, że Vesemir tam był, ten drugi Wiedźmin co zginął od dwóch zębów. Był ten z nifgardu gość i ta mała złodziejka. Kurcze pozapominałem imiona, trzeba będzie chyba jeszcze raz przed wyjściem gry przeczytać. Czytałem to w listopadzie i już zapomniałem. Niedobrze , niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:17, Bartek 93 napisał:

> czytałeś sagę???
> chyba nie, albo nieuważnie...
a wiesz że mnie zaczynasz wkurzać?? Czytałem Sagę, czytałem "Coś sie kończy coś sie zaczyna"
czytałem "Ostatnie Życzenie" i "miecz przeznaczenia" i jakoś nigdzie nic nie było o praniu
Geralta i Yen. Ciri gdyby umarła nie spełniła by się Przepowiednia, Geralt wedłóg interpretacji
tego wątku Geralt nie umarł bo fabuła Wither''a nie miała by sensu
> czytałeś sagę???
> chyba nie, albo nieuważnie...
a wiesz że mnie zaczynasz wkurzać?? Czytałem Sagę, czytałem "Coś sie kończy coś sie zaczyna"
czytałem "Ostatnie Życzenie" i "miecz przeznaczenia" i jakoś nigdzie nic nie było o praniu
Geralta i Yen. Ciri gdyby umarła nie spełniła by się Przepowiednia, Geralt wedłóg interpretacji
tego wątku Geralt nie umarł bo fabuła Wither''a nie miała by sensu



Geralt Umarł...Ale nie został zabity. Hmmm...jak by ci to wytłumaczyć? aaa wiem;>On tak jakby przeszedł do innej krainy!(inaczej nie da się wytłumaczyć:)
A twórcy gry najwyraźniej wpadli na pomysł ,że Geralt w jakiś sposób wrócił.Podobno jest też tam jego ukochana, a to napewno jest Yenefer! bo innej(no dobra miał ich wiele.. ale tak przelotnie:)) Geralt nie miał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na niskich detalach są pewne szanse, lecz na >=średnich nie ma szans na tej karcie i procu, no i ramu brak troche :)
WASIL_____> Czytałem i Wieże. I nie ma tego w prost napisanego... A jeśli sie bawić szczęgółami to jest wzmianaka że dziecko Starszej Krwi jest zdolna do zrobienia czegoś czego ni potrafi nawet największy z elfich magów... a przy rozróbie że ona to zrobiła... wydaje mi się że właśnie tą rzeczą było wskrzeszenie umarłych (Yen i Geralta) To było coś czego Nikt nie umiał, nawet najlepsi, a Ciri miała "do pomocy" jeszcze jednorożca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że właśnie

Dnia 05.07.2007 o 21:32, Bartek 93 napisał:

tą rzeczą było wskrzeszenie umarłych (Yen i Geralta) To było coś czego Nikt nie umiał, nawet
najlepsi, a Ciri miała "do pomocy" jeszcze jednorożca


A mi wydaje się, że tak tam było przedstawione coś na kształt Nieba. Wiecie o co chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha a pozniej to sama robila prawie prawie a by sie teleportla kolo geralta tylko myslala ze sie pomylila niedawno czytalem po raz kolejny OSTATNI TOM SAGI i zrozum wreszcie ze Geralt zostal RANNY a pozniej chciala go ratowac Yenn ale sie wyczerpla i ten 1rozec przybyl i ciri za pomoca jego magi cos tam zrobila z geraltem a pozniej yenna ciri i geral pojechali lodia kij wie gdzie a ciri pojechala sama dalej i spotkalal poznije rycerza galahada <czy jakos tak> i pojechali do kamelotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:32, Bartek 93 napisał:

na niskich detalach są pewne szanse, lecz na >=średnich nie ma szans na tej karcie i procu,
no i ramu brak troche :)
WASIL_____> Czytałem i Wieże. I nie ma tego w prost napisanego... A jeśli sie bawić szczęgółami
to jest wzmianaka że dziecko Starszej Krwi jest zdolna do zrobienia czegoś czego ni potrafi
nawet największy z elfich magów... a przy rozróbie że ona to zrobiła... wydaje mi się że właśnie
tą rzeczą było wskrzeszenie umarłych (Yen i Geralta) To było coś czego Nikt nie umiał, nawet
najlepsi, a Ciri miała "do pomocy" jeszcze jednorożca


w sumie nie po co robić wojny o takie brednie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coś mi sie wydaje że nie rozumiesz tu czegoś. Pierwszą rzeczą jest Pani Jeziora za którą wzięto Ciri, czytałeś/ znasz legendy Arturiańskie. Jeśli nie to "nie masz prawa" tego załapać. Ciri poza tym używa nie znanej magii... magii wyższej niż magi jednorożców, awięc magia mogąca wszystko. Biała Łódź jest wedłóg mnie jakby przenoiśnią dla teleportacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde?? nie zartuj!!to akurat wiem o co chodzi z tym teleportem bo to samo bylo z ucieczka ciri z krolestwa olch a tej przepowiedni to nie znam i jakbys mogl to powiedz gdzie znajde takowa z gory thx i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 21:49, lancuch napisał:

naprawde?? nie zartuj!!to akurat wiem o co chodzi z tym teleportem bo to samo bylo z ucieczka
ciri z krolestwa olch a tej przepowiedni to nie znam i jakbys mogl to powiedz gdzie znajde
takowa z gory thx i pozdro

Aen Ithlinnespeath, Ithlinne Aegli aep Aevenien, KE 5
- przepowiednia Ithlinne Aegli aep Aevenien, ChO 231
- "Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireádh, Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Hen Ichaer, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem.
Ess''tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam - wprzód spłynie ziemia krwią Aen Seidhe, Krwią Elfów..." KE 5
- "Nadejdzie Czas Pogardy, a drzewo straci liść, pąk zwarzy się, zgnije owoc i zgorzknieje ziarno, a doliny rzek miast wodą, popłyną lodem. I przyjdzie Białe Zimno, a po nim Białe Światło, i świat umrze wśród zamieci." KE 19
- u Vilgefortza, KE 232
- "Nadchodzi Czas Miecza i Topora. Czas Pogardy i Wilczej Zamieci." KE 295
- "Drżyjcie, albowiem oto nadchodzi Niszczyciel Narodów. Stratują waszą ziemię i sznurem ją podzielą. Miasta wasze zostaną zburzone i pozbawione mieszkańców. Nietoperz, puchacz i kruk w domach waszych zamieszkają, wąż się w nich zagnieździ." CzP 195
- Przepowiednia Itliny, Ithlinne Aegli, córki Aevenien, ChO 275
- proroctwo Ithlinne Aegli aep Aevenien: elfy odejdą, świat znajdzie się pod milową warstwą lodu i śniegu, elfy powrócą, WJ 240; ocaleją tylko te elfy, które pójdą za Jaskółką, WJ 241
- "I powstanie oto król Południa przeciw królom Północy i zaleje ich ziemie jak powódź; będą oni zdruzgotani, a narody ich zniszczone... I tak zacznie się zagłada świata."
- "Kto jest daleko, umrze od zarazy; kto jest blisko, padnie od miecza; kto uchowa się, umrze z głodu; kto przetrwa, tego zgubi mróz... Albowiem nadejdzie Tedd Deireadh, Czas Końca, Czas Miecza i Topora, Czas Pogardy, Czas Białego Zimna i Wilczej Zamieci...", WJ 240
skopiowane z www.sapkowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra a tera cos wogole innego
mam takie pytanko kiedy jet premiera Wiedzmiarza?? <nie bylo mnie przez 2 tyg wiec nie wiem tego i owego>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:53, lancuch napisał:

dobra a tera cos wogole innego
mam takie pytanko kiedy jet premiera Wiedzmiarza?? <nie bylo mnie przez 2 tyg wiec nie wiem
tego i owego>


Premiera jest we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:53, Tal441 napisał:

Przypominam, że o 0:40 jest film Wiedźmin na TVP2.


Napewno cala masa fanow sagi Sapkowskiego bedzie czekac na ten film... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować