Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dzięki wielkie bo już człowiek ma dość tych wszystkich problemów z Witcherem. No to zamawiam sobie sklep gram.pl zarobi:)

Szaqall

Jak dla mnie tam jest tylko 1 wartościowa piosenka o nazwie bodajże "Believe"- jest genialna. Ale jako całość lepiej prezentuje się zwykły soundtrack z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:36, Gall historyk napisał:

Ale jako całość lepiej prezentuje się zwykły soundtrack z gry.

Racja ;) Mi się z podoba Silver sword, Runing Away i River of Live. A Belive nie słuchałem ;P

Szaqall@
Według mnie nie ma tam złych piosenek tylko lepsze z lepszych i gorsze z lepszych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to odwiedzając bodajże GS''a Fearlorda usłyszałem to cudo. Naprawdę zachwycił mnie ten utwór.Natomiast reszta jakoś nie przypadła mi do gustu wobec czego nadal skłaniam się do zwykłego soundtracka. A ten jest IMO świetny.

P.S: P.Skorupa 4 ever:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2008 o 20:45, Gall historyk napisał:

się do zwykłego soundtracka. A ten jest IMO świetny.

P.S: P.Skorupa 4 ever:)


Fakt faktem muza z Wiedźmina jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwy Spojler

W kanałach jest krypta w której są wyznawcy lwiogłowego pająka. Czy jest jakiś quest z nimi związany albo czy można o nich komuś powiedzieć (lub po ich likwidacji). Czy są to po prostu strażnicy skarbów ukrytych w krypcie (znalazłem skrzynie pełną rożnego dobra)?

Koniec Spojlera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej chodzi o skarby nie pamiętam żadnego questa powiązanego z tym kultem. Aha no i może to taki hołd dla książki tam tez jedno opowiadanie było związane bodajże z tą religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:07, Abok napisał:

Gdzie są Archeospory i Kuroliszki na które to są zlecenia w 3 rozdziale??
Potrzebuje 4 piór i 2 fiolki soków gdzie je znajdę??

Kuroliszki w jaskini na bagnach, Archeospory też na bagnach poszukaj koło domu tego dziadka lub za gajem druidów(wyspa wiwern).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:06, Gall historyk napisał:

Chyba raczej chodzi o skarby nie pamiętam żadnego questa powiązanego z tym kultem. Aha
no i może to taki hołd dla książki tam tez jedno opowiadanie było związane bodajże z
tą religią.


Wybiłem chyba wszystkich i nic sie nie pokazało. Pójdę jeszcze do Vincenta może będzie jakaś opcja dialogowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 08:32, LTM napisał:

> A takie pytanko mam: czy Zygfryd pod koniec III rozdziału (mam go jako sojusznika,
teraz
> muszę wykonać trochę zleceń i iść do Triss, bo w jakąś podróż wyruszymy) będzie
chciał
> jeszcze te 10 języków topielców?
Chyba tak,ale nie jestem pewien...

Dobrze, a pod koniec rozdziału znajdę gdzieś Yarena Bolta? Mam z nim aktywny quest, ale przed bitwą na bagnach Zakon wybił obóz drwali i nigdzie nie mogę znalęźć Yarena! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:13, Irc100 napisał:

Wybiłem chyba wszystkich i nic sie nie pokazało. Pójdę jeszcze do Vincenta może będzie
jakaś opcja dialogowa...

Więc to chyba Kult dla samego Kultu. Pamiętam, cały poradnik wertowałem strona po stronie, żeby znaleźć jakieś zadanie z tym kultem, ale nie znalazłem nic. Chodzi więc pewnie jedynie o skarby w jednej ze skrzyń - złoto i sporo destylatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:59, jaceloth napisał:

przypomina mi się powiedzenie: ludzie jedzcie g...miliony much nie mogą się mylić...a
jak dobrze popatrzysz, to ujrzysz nawet na tym forum, ze nie tylko ja mam podobne zdanie
o oblivion.

Ale to nie zmienia faktu, iż każdy ma prawo mieć własne zdanie...

Dnia 08.10.2008 o 18:59, jaceloth napisał:

mhmm...można np. skoczyć i zerwać sobie jabłko z drzewa. ot ciekawy quest.

daruj sobie ironię

Dnia 08.10.2008 o 18:59, jaceloth napisał:

no, wspaniała większość rpg to to nie jest...co w ogóle w tym towarzystwie robi jade
empire?

Jade Empire to również ciekawy RPG. Ohh, wybacz, Tobie się nie podoba więc jest beznadziejny, przepraszam, zapomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:17, Kalejdoskop86 napisał:

Dobrze, a pod koniec rozdziału znajdę gdzieś Yarena Bolta? Mam z nim aktywny quest, ale
przed bitwą na bagnach Zakon wybił obóz drwali i nigdzie nie mogę znalęźć Yarena! :/

Niestety nie... :/

Trzeba zawsze wykonywać wpierw questy poboczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadacie tutaj o jakimś kulcie... gdzie on jest? W kanałach w Wyzimie? :>
Trudni są ci kultyści do pokonania? I co można dostać za ich pokonanie, tj. jest tam jakiś skarb wartościowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:58, LTM napisał:

Niestety nie... :/

A kiedy ten quest się dezaktywuje? Bo ciągle aktywny jest w dzienniku...

Dnia 08.10.2008 o 21:58, LTM napisał:

Trzeba zawsze wykonywać wpierw questy poboczne...

Noo, przekonałem się. Biedny Yaren, zginął bez swojej kasy ale... no, ale 400 orenów jednak mam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:57, LTM napisał:

Jade Empire to również ciekawy RPG. Ohh, wybacz, Tobie się nie podoba więc jest beznadziejny,
przepraszam, zapomniałem...



Nie przypominam sobie żeby w JE było skakanie. No chyba że podskoczenie podczas sekwencji walki tym nazywasz.

Ale tutaj poprę Jacelotha, w większości RPG jest to zbędny element. No chyba że tak jak w G1/G2NK umożliwia dosyć ciekawą wspinaczkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(w Jade Empire nie grałem, zaznaczam)

Dnia 08.10.2008 o 22:04, Ufo2 napisał:

Ale tutaj poprę Jacelotha, w większości RPG jest to zbędny element. No chyba że tak jak
w G1/G2NK umożliwia dosyć ciekawą wspinaczkę :p

Prawda, lepiej jak postać skacze przy ataku, ale zauważ, że właśnie w Gothicach to skakanie było ciekawą formą wspinaczki, tak jak powiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

Gadacie tutaj o jakimś kulcie... gdzie on jest? W kanałach w Wyzimie? :> /.../

W II Rozdziale wróć do Wyzimy Klasztornej i zejdź do kanałów wejściem przy domu detektywa (obecnie dentysty). Masz tam zresztą włożyć czujkę. W kanałach znajdziesz zwłoki rycerza a przy zwłokach list, który Ci wyjaśni sprawę. A na resztę pytań nie odpowiem ;-D
P.S.
Nie pamiętam, czy nie będzie konieczne przeczytanie książki o religiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 22:12, KrzysztofMarek napisał:

> Gadacie tutaj o jakimś kulcie... gdzie on jest? W kanałach w Wyzimie? :> /.../
W II Rozdziale wróć do Wyzimy Klasztornej i zejdź do kanałów wejściem przy domu detektywa
(obecnie dentysty). Masz tam zresztą włożyć czujkę. W kanałach znajdziesz zwłoki rycerza
a przy zwłokach list, który Ci wyjaśni sprawę. A na resztę pytań nie odpowiem ;-D

A jak jestem w III rozdziale to chyba też mogę? :>

btw. wiesz czy zniknie mi quest z dostarczeniem kasy do Yarena Bolta? Bo jego i drwali ubili, a ja nie wróciłem z kasą za dwugroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować