Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 18:37, lukesky16 napisał:

Cóż, rzeczywiście w filmie bylo dużo niedociagnięć, i troche mało walki z potworami, film jak
na polskie realia i tak był niezły.

Jak na polskie realia tak, zgadzam się. Jednak w porównaniu do książki (choć żaden film z książką porównania nie wygrywa) i filmów o podobnej tematyce (np. taki Władca Pierścieni) wypada bardzo blado.

Dnia 06.07.2007 o 18:37, lukesky16 napisał:

Wiadomo, budżet nie duży, pewnie niezbyt dobzi specjaliści
od animacji. Trzeba było sprzedać pomysł na zachód to może mielibysmy hit na miare LotR''a.

Trochę nas amerykańskie kino rozpieściło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi, jupi, jupi!!! Dostałem maila, że dostanę Wiedźmina !!!!!!!!!! Kiedy przeglądałem liste szczęśliwców i nie znalazłem tam swojego nicku byłem załamany =P Ale teraz kiedy otowrzyłem pocztę i zobaczyłem tego maila to odrazu poczułem się lepiej no i choroby chyba szybciej zaczeła mi ustępować =D =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff!!! Udało się E-mail z wiadomością że znajdzie się Wiedźmin dla mnie poprawił mi humor.
Brawa dla Piotrbova-udało mu się zdobyć dla mnie upragnioną EK!!! (oklaski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie mi powiedziec kiedy bedzie premiera wiedzmina jesli juz wiadomo?

P.S. panie otc prosze o zmienienie avatara bo ma pan identyczny jak ja a ja mialem go 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:26, Tal441 napisał:

Witam. Czy wymagania sprzętowe Wiedźmina były już gdzieś podane?

Tak, były już gdzieś podane. Poszukaj w archiwum newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tej ceny na allegro to sie zdziwiłem :d moze tylko forumowicze z gram.pl dostaną EK po 200zł :D a inna rasa (w sesnie ze inni poza forum) za ponad 500zł nom chyba ze to jakis zart badz pomylka bo wedlug mnie wyglada to na "oskubanie swoich" nom ale moze to jakis blad albo zart kogos kto chcial zakpic z firmy...
zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 00:59, .Xaos napisał:

Panowie, serdeczne gratulacje z okazji opublikowania na amerykańskim serwisie GameSpy niezwykle
pozytywnej i entuzjastycznej zapowiedzi Wiedźmina - http://pc.gamespy.com/pc/the-witcher/801858p1.html!

Tak,tak niezle opisali nam Wiedźmina tylko troche zabardzo podkreslają tą brutalnosc poniewaz pisza tam o realiach pisowni Sapkowskiego z czym sie zdecydowanie zgadzam poniewaz Sapkowski pisze bardziej realniej i dokladniej niz św.p. J.J.R Tolkien poniewaz w ksiazkach Tolkiena bylo zaduzo fantastyki i moze dlatego wole Wiedźmina ale ładnie to opisali i zachecili do gry...brava dla nich :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisałeś, że żadna książka z filmem nie wygra... choć sa wyjatki... chociażby LotR, książka znakomita, lae film równierz stoi na baaaaardzo wysokim pozomie- nie tylko pod wzglądem efektow specjalnych, ale również pod wzgledem ciut zmienionej fabuły. Ale władca pierscieni był tworzony (każda część) ok. dwa lata, miliony zatrudnionych osób, studio New Line Cinema, miliony od sponsorów i prawie cała nowa zelandia na nagranie filmu- nie ma się co dziwić, że Wiedźmina a LotR''a dzielą lata świetlne... tak jak mowiłęm, trzeba było pomysł na zachód sprzedać, to może ,mielibysmy coś na miare władcy pierścieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:31, BoyOgOyOrtH napisał:

A co do tej ceny na allegro to sie zdziwiłem :d moze tylko forumowicze z gram.pl dostaną EK
po 200zł :D a inna rasa (w sesnie ze inni poza forum) za ponad 500zł nom chyba ze to jakis
zart badz pomylka bo wedlug mnie wyglada to na "oskubanie swoich" nom ale moze to jakis blad
albo zart kogos kto chcial zakpic z firmy...
zobaczymy!

ek już nie ma zostało sprzedane co do sztuki. więc niebędzie za żadne 500 plnów. apropo linka to cena jest w miare normalna jak na cos czego nigdzie niemożna kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować