Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 13:46, Thalanthas napisał:

Ej nie myślicie że to troche bez sensu że już są zamówienia na EK Wiedźmina a nawet nie znamy
wymagań sprzętowych?? Bo kupi sobie ktoś tą EK a potem okazuje się ża nie pójdzie mu nawet
na niskich detalach. Przecież to absurt. A co wy o tym myślicie??



Czasami trzeba zaryzykować;) Co do Wiedźmina podali mniej więcej jakie będą wymagania by grać na średnich detalach;) Więc mamy jako takie pojęcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:54, 4YoU napisał:

> Ale odpowiednikiem serii 6600 jest seria X700, która ma PS 2.0.
No nie koniecznie. Porównaj sobie te dwie karty(Geforce 6600 i Radeon X700) na http://www.gph.benchmark.pl/
. Geforce ma PS 3.0, a Radeon tylko 2.0b. Więc odpowiednikiem dla karty 6600 raczej nie może
być gorszy X700. Ale ja tam wolę się nie wymądrząć, lepiej spytać tych z tematu: Kart Graficznych
Kącik (informacje, porównania) :) i wszystko będzie wiadome.


Jest odpowiednikiem, a nawet jest lepszy od 6600 ;) zobacz sobie testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 13:11, sferis napisał:

Z tym laptopem może być pewien problem ... Notebooki mają zazwyczaj kiepskie karty graficzne
:-)


Jest wydajna, nie martw sie, juz wczesniej napisalem, że mam Pentium M 1,6Ghz 1gb ramu (533mhz) i X700 ;) (jeszcze nic nie podkrecalem, ale zobacze jak jest z temp. i moze cos pokręce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 14:11, Jack Bauer napisał:


> Z tym laptopem może być pewien problem ... Notebooki mają zazwyczaj kiepskie karty graficzne

> :-)

Jest wydajna, nie martw sie, juz wczesniej napisalem, że mam Pentium M 1,6Ghz 1gb ramu (533mhz)
i X700 ;) (jeszcze nic nie podkrecalem, ale zobacze jak jest z temp. i moze cos pokręce) :)

nie chce sie mieszać... lecz ten procek (podobnie jak mój- 1.66Ghz) może nie wyrobić, lecz może na minimalnych... kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 14:11, Jack Bauer napisał:

Jest wydajna, nie martw sie, juz wczesniej napisalem, że mam Pentium M 1,6Ghz 1gb ramu (533mhz)
i X700 ;) (jeszcze nic nie podkrecalem, ale zobacze jak jest z temp. i moze cos pokręce) :)


Faktycznie może być problem z prockiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 14:17, Bartek 93 napisał:

nie chce sie mieszać... lecz ten procek (podobnie jak mój- 1.66Ghz) może nie wyrobić, lecz
może na minimalnych... kto wie:)



ale laptopowy pentium M? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 14:20, sferis napisał:

Faktycznie może być problem z prockiem ...


Ja tam na niego nie narzekam, według mnie lepszy do gier od mojego desktopa (semp 2600, 1,28gb ramu i radek 9550) podobno świetnie się kręci, także zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS. ten sam proc, taktowany 2,5Ghz bije Pentiuma 4 3,6Ghz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 14:24, Bartek 93 napisał:

> ale laptopowy pentium M? :)
chodzi ci o mój procek?? Jak tak to nie, mam Athlona XP 2000+



no właśnie :P twój proc ma 10000lat :P moj 100 :P
I uwierz, moj twojego bije 3 moze 4 razy lepszymi osiągami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 14:31, Jack Bauer napisał:

> > ale laptopowy pentium M? :)
> chodzi ci o mój procek?? Jak tak to nie, mam Athlona XP 2000+


no właśnie :P twój proc ma 10000lat :P moj 100 :P
I uwierz, moj twojego bije 3 moze 4 razy lepszymi osiągami ;)

lecz taktowania za Chiny ludowe nie przebijesz:) Napakowany słoń nie pobiegnie 100km/sek podobnie jak nie napakowany słoń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podobnie jak ja mówiłem.... ale że zleceniodawcą?? nie sądze, prędzej pomocnikiem w questach i poruszaniu sie po mieście, bedzei wiedział gdzie co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:02, lukesky16 napisał:

Ajj, panie Eberes.... nieładnie odsprzedawać EK Wiedźmina za..... 580zł!!!!! Bardzo nieładnie.....


Hehehe cóż można powiedzieć. Ja bym swojej EK nie odsprzedał, jakbym ją mial oczywiście. :-)
Ciekawe jak będzie wyglądać w środku ten bestiariusz, tzn, opisy. Bo potwory wyglądają naprawdę fajnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby wzią dwie, bo może jedną dla siebie a drugą zarobić.... ale ten tylko 1 sztuke bierze i od razu na allegro taka cena...a co do bestariusza też sie ciekawie, bo ma miec chyba ok. 120 stron, a na razie na neciepotworów z gry znalazłem chyba tylko z 5-7. Iwęc jak tu tym 120 stron zapełnić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:15, lukesky16 napisał:

Jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby wzią dwie, bo może jedną dla siebie a drugą zarobić.... ale
ten tylko 1 sztuke bierze i od razu na allegro taka cena...a co do bestariusza też sie ciekawie,
bo ma miec chyba ok. 120 stron, a na razie na neciepotworów z gry znalazłem chyba tylko z 5-7.
Iwęc jak tu tym 120 stron zapełnić??


Jak zapełnić? 1 strona opis, a potem same szkice... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 13:15, lukesky16 napisał:

Iwęc jak tu tym 120 stron zapełnić??


No 5-7 to nie zapełni. Ale kto powiedział, że jest ich tylko 5-7? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt, ale jak do tej pory to ujawniona była tylko strzyga, wiwern, i jakieś jekichś jeszcze kilka...... na pewno bedzie więcej, ale jak do tej pory CDP zbyt wiele ich nie ujawniło... (a ja nie mówiłem że tylko tyle bedzie, tylko że jak narazie o tylu powiedzieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować