Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 11:14, Elwro napisał:

Moze na Zachodzie bedzie we wrzesniu ;-)


Nie no, CDP podpisywało umowę z Atari, że gra wyjdzie w tym samym czasie wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, mnie nawet ucieszyłaby wiadomość o przesunięciu premiery. Do października może udałoby mi się skołować kasę na nowego kompa, a tak jeśli dostanę EK we wrześniu to sobie tylko albumy pooglądam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:26, SlimPole napisał:

Oj, mnie nawet ucieszyłaby wiadomość o przesunięciu premiery. Do października może udałoby
mi się skołować kasę na nowego kompa, a tak jeśli dostanę EK we wrześniu to sobie tylko albumy
pooglądam ;p


Nawet jeśli to prawda, to może to oznaczać tylko jedno: CDP Red chce dopieścić grę do końca, chce ją sprawdzić, żeby nie było bugów, poprawić ewentualne itp. To znaczy, że nie należy się martwić, ale wręcz cieszyć. Czyli jak dostaną więcej czasu, lepiej zoptymalizują silnik. A jeśli lepiej zoptymalizują silnik, nie będzie potrzebny upgrade, bo gra pójdzie i na starszych kompach... Ech, chorobliwy optymizm. Ale trzeba wiedźmińską brać trochę pocieszyć, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:22, JayC napisał:

Nie no, CDP podpisywało umowę z Atari, że gra wyjdzie w tym samym czasie wszędzie.

No, ja mam nadzieje :-) Glupio by to wypadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to premiere mogliby przesunac na gwiazdke :P Bo tak to moja EK bedzie musiala czekac az przyjade. Chyba, ze CDP wysyla paczki za granice? Chociaz, nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:18, Fum4R napisał:

Jak dla mnie to premiere mogliby przesunac na gwiazdke :P Bo tak to moja EK bedzie musiala
czekac az przyjade. Chyba, ze CDP wysyla paczki za granice? Chociaz, nie sadze...


premiera mogłaby się opóźnić tylko z kilku czynników m.in. Optymalizacja kodu, wprowadzanie jakiś poprawek;)
Co do wysyłek to nie wiem czy paczki wysyłają za granice ale raczej nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam pytanie: jak to możliwe, że na Allegro niektórzy już sprzedają wersje standardowe oraz limitowane Wiedźmina?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie to niektórzy z tego forum.

Dostaną go jak będzie premiera i już naprzód dają oferty na allegro kto da więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe można to nazwac sprzedażą prawa do kupna. Oni ich jeszcze nie mają. Po prostu jak już je będą mieli to sprzedadzą temu kto teraz kupi. Taka transakcja przesunięta w czasie. :-)
Lepiej nie kupować, bo sami naciągacze. Kto wie co się jeszcze do czasu premiery wydarzy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:36, d'Aran napisał:

Witam wszystkich!
Mam pytanie: jak to możliwe, że na Allegro niektórzy już sprzedają wersje standardowe oraz
limitowane Wiedźmina?
Pozdrawiam!


Ponieważ zamówili sobie pre-ordery więc wystawili je na allegro;)
Również Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, takie buty. Ceny wersji limitowanych sięgają nawet i 400 zł jak nie więcej. Na stronie sklepu Gram.pl widziałem, że nie ma już wolnych wersji limitowanych - nie ma ich na "stanie". Ale jeden z użytkowników powiadomił mnie, że zdołał mimo to zamówić limitowaną wersję... To są one jeszcze czy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje ze jak wyjdzie Starcaft 2 to przy zamawianiu nie bedzie takich problemow jak z Witcherem bo chetnych na S2 bedzie duuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej ( tak sadze )
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że znowu piszę , ale nikt mi dalej nie odpowiedział:(


Czy gra powinna pójść na:?

Grafika :
Nvidia GeForce FX 5200 (pixel shader 2.0, Vertex shader. 2.0)

Procek & reszta :

Intel Celeron CPU 1.70Ghz 1.69GHz, 512 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:03, W.S.A.D napisał:

Czy gra powinna pójść na:?


Możesz zapomnieć. Nie ma żadnych szans. Karta dużo za słaba, nie wspominając o procesorze i pamięci RAM, kóra nie starczy do samego odpalenia gry a co dopiero do grania. Sorki, upgrade konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał HG nie ma szans... lecz mogę cie pocieszyć że miałem tak samo.... i wymarudziłem upgrade, teraz pójdzie na pewno.
Jest jeszcze cień szansy że silnik okarzze się na tyle zoptymalizowany że ruszy na mega min. detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:03, W.S.A.D napisał:

Sorry, że znowu piszę , ale nikt mi dalej nie odpowiedział:(


Czy gra powinna pójść na:?

Grafika :
Nvidia GeForce FX 5200 (pixel shader 2.0, Vertex shader. 2.0)

Procek & reszta :

Intel Celeron CPU 1.70Ghz 1.69GHz, 512 MB RAM



Wiedźmin będzie potrzebował procka 2.8 GHZ, ,a pamieci ram 1024 jak nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:42, d'Aran napisał:

Aha, takie buty. Ceny wersji limitowanych sięgają nawet i 400 zł jak nie więcej. Na stronie
sklepu Gram.pl widziałem, że nie ma już wolnych wersji limitowanych - nie ma ich na "stanie".
Ale jeden z użytkowników powiadomił mnie, że zdołał mimo to zamówić limitowaną wersję... To
są one jeszcze czy nie ma?

Obecnie nie ma już żadnej sztuki LEK Wiedźmina. Ale za to jest jeszcze aktywna lista rezerwowa( http://wiedzmin.gram.pl/rezerwa.asp ). Jeśli się na nią wpiszesz będziesz miał szanse(minimalne, no ale to zawsze coś) dorwać jedną sztukę LEK, gdyż, jak wiesz lub nie, podczas preodrerów LEK były straszne lagi na gram.pl i niektórzy mogli nie chcąco zamówić 2 sztuki LEK, zamiast jednej. Teraz to wszystki gram.pl weryfikuje i sprawdza, więc przy szczęsciu dostaniesz w łapki LEK :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować