Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 12:24, moonman napisał:

II akt - problem z zadaniem "wdzięczność grabarza"

Spoiler

powinienem grabarzowi mu powiedzieć o znalezisku w krypcie - ale tam nie ma ciała
Raymonda :o
gram drugi raz, więc dokładnie pamiętam gdzie powinno leżeć ciało - ale nie ma.
Azar/Raymond czeka już na mnie przy wieży, Kalkstain obrażony, Baranina ubity, itd. nawet
strażnik wieży ubity - po prostu krypte zostawiłem sobie na koniec II aktu - w sumie
to bez znaczenia, ciało powinno być tam ukryte (za ścianą rozwalaną Aardem)
Wie ktoś czy jakoś można zakończyć ''wdzięczność grabarza", no i co z tym ciałem?


To tak

Spoiler

Musisz najpierw wejść do krypty, a wtedy znajdziesz ciało. Jak najpierw ubijesz baranine to ciała nie ma bo wybrałeś kogoś innego od Javeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

III akt - Velerad

Spoiler


czy można gdzieś spotkać Velerada - ale przed pójściem na przyjęcie do Leuvardena (czy jak go się tam pisze)?
wiem, że później siedzi w strażnicy na dole, chodzi mi o to, czy jest szansa na spotkanie go przed przyjęciem.
Niby na przyjęciu jest od 18-tej - to gdzie jest wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:07, moonman napisał:

III akt - Velerad

Spoiler


czy można gdzieś spotkać Velerada - ale przed pójściem na przyjęcie do Leuvardena (czy
jak go się tam pisze)?
wiem, że później siedzi w strażnicy na dole, chodzi mi o to, czy jest szansa na spotkanie
go przed przyjęciem.
Niby na przyjęciu jest od 18-tej - to gdzie jest wcześniej?


Hmm wydaje m i się, że on nawet wtedy jest w strażnicy, a jeśli go tam nie ma to przykro mi ale nie da rady. Zresztą po co ci on wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:50, THE WITCHER1990 napisał:

mi ale nie da rady. Zresztą po co ci on wcześniej?


mam wykonane dla niego trzy zlecenia - chcę trochę opróżnić sakwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:25, moonman napisał:

> mi ale nie da rady. Zresztą po co ci on wcześniej?

mam wykonane dla niego trzy zlecenia - chcę trochę opróżnić sakwę

Rzuć do składu i po problemie (= Wykonasz wszystkie to pójdziesz i oddasz wszystkie hurtem (=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:39, olej121 napisał:

witam mam ptanie. gdzie znajde velerada w 3 akcie

W strażnicy- ludzie zmiłujcie się! Zadajecie pytania jakbyście w głowie mieli siano! W pudełku z grą (jeżeli macie oryginały) jest poradnik! Niedługo będą pytania jak się w ekwipunek wchodzi! przynajmniej błędów nie róbcie "mam ptanie". Żal du*e ściska co się dzieje. Czy ten temat został założony w formie poradnika? Czy ja wyglądam na książkę? A może ktokolwiek z was? Śmiechu warte... A może te głupie pytania to tylko nabijanie postów? A odpowiedzi na nie również? Proszę was bo zaraz coś we mnie pęknie... Spam się szerzy nawet w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Ten temat jest też między innymi do zadawania takich właśnie pytań, nie każdy chce zaglądać do poradnika i ryzykować że przeczyta coś więcej niż tylko to czego szuka. Jeśli nie masz ochoty odpowiadać to po prostu zignoruj takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:07, Arisovo 14 napisał:

> witam mam ptanie. gdzie znajde velerada w 3 akcie
W strażnicy- ludzie zmiłujcie się! Zadajecie pytania jakbyście w głowie mieli siano!
W pudełku z grą (jeżeli macie oryginały) jest poradnik! Niedługo będą pytania jak się
w ekwipunek wchodzi! przynajmniej błędów nie róbcie "mam ptanie". Żal du*e ściska co
się dzieje. Czy ten temat został założony w formie poradnika? Czy ja wyglądam na książkę?
A może ktokolwiek z was? Śmiechu warte... A może te głupie pytania to tylko nabijanie
postów? A odpowiedzi na nie również? Proszę was bo zaraz coś we mnie pęknie... Spam się
szerzy nawet w tym temacie...

Jak się wchodzi w ekwipunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:15, Abraxann napisał:

Jak się wchodzi w ekwipunek?

To nie było śmeszne:]
To ja zadam bo akurat poradnik zgubiłem... Wiem głupia sprawa, taką wielką książeczkę zgubić ale bywa;)
W jakiej porze można spotkać sanitariuszkę która ma babcię która(:D) ma flederka w piwniczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:26, Arisovo 14 napisał:

> Jak się wchodzi w ekwipunek?
To nie było śmeszne:]
To ja zadam bo akurat poradnik zgubiłem... Wiem głupia sprawa, taką wielką książeczkę
zgubić ale bywa;)
W jakiej porze można spotkać sanitariuszkę która ma babcię która(:D) ma flederka w piwniczce?


Sanitariuszkę możesz spotkać przy szpitalu zaraz po godz. 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przepraszam wszystkich, ale jestem tak zajeb***e zadowolony, że nie do wiary. Wreszcie udało mi się ER zainstalować (instaluje się). Biorę język instalacji ze 40razy plski, potem 10 angielski, tak się wkurzyłem, że wziąłem po więgiersku i...działało! Myślałem, że spadne z fotela z podniecenia ale bardziej ze śmiechu:D Właśnie paczke polską ściągam a gra mi się instaluje;) Dziękuję wam, bo po części (nawet 0,1% procentowej) gra mi pójdzie.
PS: Można podczas modyfikowania grać w gry o słabym zapotrzebowaniu? min. Europa Universalis 3? Bo m isię nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...już. Włączam ER i od razu na dzień dobry błąd (tam gdzie pisze wysyłaj, albo nie wysyłaj). Miał go ktoś? jak to naprawić?


EDIT: Zainstalowałem paczke angielską, i nadal nic... Wie ktoś jak to naprawić?

EDIT 2: jak instalowałem ER to wziąłem żeby tylko po polsku były teksty (w środku instalacji to jest, po zarejestrowaniu) inne zakreśliłem, żeby się nie instalowały. ER instalowała mi się szybko (zaledwie 40min). To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:57, Arisovo 14 napisał:

EDIT 2: jak instalowałem ER to wziąłem żeby tylko po polsku były teksty (w środku instalacji
to jest, po zarejestrowaniu) inne zakreśliłem, żeby się nie instalowały. ER instalowała
mi się szybko (zaledwie 40min). To normalne?


Raczej normalne. Mi się instalował ok. 20-25 minut. A gra działa bez problemu.
Może w pomocy technicznej coś jest na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 19:54, shadyx3 napisał:

> EDIT 2: jak instalowałem ER to wziąłem żeby tylko po polsku były teksty (w środku
instalacji
> to jest, po zarejestrowaniu) inne zakreśliłem, żeby się nie instalowały. ER instalowała

> mi się szybko (zaledwie 40min). To normalne?

Raczej normalne. Mi się instalował ok. 20-25 minut. A gra działa bez problemu.
Może w pomocy technicznej coś jest na ten temat.

Już chyba wiem o co chodzi:) Grę instalowałem wyłacznie w języku polskim, a paczke miałem angielską;) Głupi błąd, po zabrał mi półtorej godziny ściągania;/ Za to mogłem zacząć polski pack;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:07, Arisovo 14 napisał:

ludzie zmiłujcie się! Zadajecie pytania jakbyście w głowie mieli siano!
W pudełku z grą (jeżeli macie oryginały) jest poradnik!


i chwilę później:

Dnia 25.01.2009 o 15:07, Arisovo 14 napisał:

To ja zadam bo akurat poradnik zgubiłem... Wiem głupia sprawa, taką wielką książeczkę
zgubić ale bywa;)


heh, to o co chodziło z tym sianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować