Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Nie można mieć wszystkiego naraz :)

Spoiler

Oszczędzasz Vincenta - pomaga Ci z Salamandrami w karczmie, nie oszczędzasz - masz miksturę.
Oszczędzasz Addę - otrzymujesz D`yabela (w sumie, miecz niepotrzebny tak daleko ;P) - nie oszczędzasz - masz miksturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuję zadanie poboczne dla Pustelnika na polach w akcie IV. Tak jak dziadek każe, zbieram te korzenie za jego chatką, a potem biegnę zapalić znicz druidzki. Wrzucam dwa korzenie do znicza, ale znicz nie zapala się i nie ma żadnych Gonów do rozwałki. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 20:11, px333 napisał:

Czy ktoś może mi pomóc jak zmienić zawartoś danej postaci. Bo chciałbym mieć sierść wilkołaka
bez zabijania Vincenta. To troche niesprawiedliwe że trzeba koniecznie zabić wilkołaka
by zdobyć sierść. Przecież ona nie jest wewnąrz jego ciała tak jak u innych potworach
ze skladnikami unikatowymi. Proszę o pomoc, to mnie strasznie denerwuje.


Całkiem sporo wilków do zabicia jest na bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 08:32, marekl1975 napisał:

Wykonuję zadanie poboczne dla Pustelnika na polach w akcie IV. Tak jak dziadek każe,
zbieram te korzenie za jego chatką, a potem biegnę zapalić znicz druidzki. Wrzucam dwa
korzenie do znicza, ale znicz nie zapala się i nie ma żadnych Gonów do rozwałki. Co robię
źle?


Musisz ten znicz jeszcze podpalić Ignim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w ekwipunku wiedźmiński miecz stalowy i miecz srebrny. Będąc u kowala w wiosce, zauważyłem, ze ten ma jakiś miecz runiczny. Czy miecz runiczny, to ulepszony srebrny miecz? Tak samo jak srebrny, wali się nim potworki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:59, marekl1975 napisał:

Mam w ekwipunku wiedźmiński miecz stalowy i miecz srebrny. Będąc u kowala w wiosce, zauważyłem,
ze ten ma jakiś miecz runiczny. Czy miecz runiczny, to ulepszony srebrny miecz? Tak samo
jak srebrny, wali się nim potworki?


dokladnie, miecz runiczny - to Twój miecz srebrny z wykutymi w nim 3-ma runami.
po prostu mając trzy runy - idziesz do kowala i prosisz go o wykucie tych run na Twoim mieczu.

niestety w Wiedźminie totalnie to zepsuli. tzn. działa to tak, że jak już zdobędziesz te 3 runy to po prostu w ofercie kowala pojawia się miecz runiczny - (tak bez sensu rozwiązali przekuwanie miecza).
po prostu kupujesz ten mieczyk i to ma być przekucie. przy okazji BUG jest taki, że możesz sprzedać kowalowi RUNY przed zakupem miecza runicznego :)

srebrne:
http://witcher.phx.pl/index.php?action=ekwipunek_bron_srebrne_miecze

miecze stalowe przekuwa się w ten sam sposób tylko nie runami a stalą meteorytową
http://witcher.phx.pl/index.php?action=ekwipunek_bron_stalowe_miecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postać na 27 lvl i jestem w piątym rozdziale. Czy dam radę pokonać Azara, czy lepiej jeszcze troche poexpić?? Jakich eliksirów użyć w walce z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:47, capral napisał:

Mam postać na 27 lvl i jestem w piątym rozdziale. Czy dam radę pokonać Azara, czy lepiej
jeszcze troche poexpić?? Jakich eliksirów użyć w walce z nim?

Ja bym radził troche podrasowac postać...A co do walki z Javedem,to musisz stworzyć kilka eliksirów "Jaskółka",coś co przyspiesza regeneracje energii-"Puszczyk" chyba.Stwórz sobie też "Zamieć" jak miałby dojść do bezpośredniej walki z Javedem,a tak to lepeij walcz z nim na dystans(czyli potrzebny będzie "Puszczyk"),a jak chcesz sie troche pobawić stwórz kilka petard :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:02, Revar napisał:

> Mam postać na 27 lvl i jestem w piątym rozdziale. Czy dam radę pokonać Azara, czy
lepiej
> jeszcze troche poexpić?? Jakich eliksirów użyć w walce z nim?
Ja bym radził troche podrasowac postać...A co do walki z Javedem,to musisz stworzyć kilka
eliksirów "Jaskółka",coś co przyspiesza regeneracje energii-"Puszczyk" chyba.Stwórz sobie
też "Zamieć" jak miałby dojść do bezpośredniej walki z Javedem,a tak to lepeij walcz
z nim na dystans(czyli potrzebny będzie "Puszczyk"),a jak chcesz sie troche pobawić stwórz
kilka petard :).

Ja go wziąłem bez żadnych puszczyków tylko jedną jaskółkę i zamieć bodajże. Od razu na pałe go zaatakowałem nawet mni raz uderzyć nie zdążył;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam mega problem.

Grę mam w wersji 1.1a bodajże.

Jestem w III Akcie kiedy to Triss ma mnie teleportować do bazy Salamander. Problem w tym, że gdy wypowie zaklęcie, pokazuje się okno wczytywania i gra wywala do Windowsa z błędem w, którym mam do wyboru wysyłaj lub nie wysyłaj. Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 09:11, Piotrbov napisał:

> Wykonuję zadanie poboczne dla Pustelnika na polach w akcie IV. Tak jak dziadek każe,

> zbieram te korzenie za jego chatką, a potem biegnę zapalić znicz druidzki. Wrzucam
dwa
> korzenie do znicza, ale znicz nie zapala się i nie ma żadnych Gonów do rozwałki.
Co robię
> źle?

Musisz ten znicz jeszcze podpalić Ignim.

No próbowałem i chyba dalej nic. Potraktowałem znicz znakiem Ignim. W zasadzie, to wogóle nie było widać czy się zapalił, czy nie. Wrzucałem te korzenie i żadna walka się nie zaczęła. Czy robię gdzieś błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:47, capral napisał:

Mam postać na 27 lvl i jestem w piątym rozdziale. Czy dam radę pokonać Azara, czy lepiej
jeszcze troche poexpić?? Jakich eliksirów użyć w walce z nim?


Wiesz, instalując flash mode, w 5 rozdziale miałem 40 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:25, Revar napisał:

Takie pytanie,Vesimir mówił nam,że podrzegacze dawali wieśniakom ulotki przed atakiem
na Kaer Morhen.Powiedział również,że jeszcze jakieś są na dziedzincu i że możemy ich
poszukać.Szukałem,nie znalazłem,są one tam w ogóle?

Grałem w Wieśka kilka razy i dwa razy udało mi się znaleźć na murach tą ulotkę jeszcze przed walką z przerazą.
Nie wnosi nic istotnego do gry ale daje info, że wielu ludzi jest do wiedźminów wrogo nastawionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:44, jadam napisał:

Grałem w Wieśka kilka razy i dwa razy udało mi się znaleźć na murach tą ulotkę jeszcze
przed walką z przerazą.


Te. Powiedz, pokaż, gdzie dokładnie one są bo ja przeczesywałem cały zamek i nigdzie nie mogłem je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:44, jadam napisał:

Grałem w Wieśka kilka razy i dwa razy udało mi się znaleźć na murach tą ulotkę jeszcze
przed walką z przerazą.
Nie wnosi nic istotnego do gry ale daje info, że wielu ludzi jest do wiedźminów wrogo
nastawionych.

Hmm...Ciekawe,a pamiętasz może jak brzmiała treśc tej ulotki?Byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron wieśka znalazłem Easter eggi jeden z nich brzmi

Nawiazanie do interwencji wojsk UW w Czechosłowacji:
Radowid: "Wyślę Ci wojska z bratnią pomocą"
Foltest: " Nie chcę żadnej k**** bratniej pomocy! Jakoś źle się mi kojarzy to sformułowanie."
Jak dla mnie to nie jest nawiązanie do żadnej interwencji na Ukrainie (nawet tego nie kojarzę) tylko do książki ASa. Nie pamiętam w którym to było tomie w każdym razie jak wojna rozpętała się na dobre, w rozdziale w którym była mowa o żołnierzu nazywanym Półgarniec, ktoś mówił mniej więcej coś takiego: "Nie idziem ku*wa na wyprawę łupieską tylko nieść bratnią pomoc" Armia miała zwyczajnie stać na granicy i nic nie robić;| Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować