Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 23:09, Izrafel92 napisał:

Ale niedaleko karczmy, nie w srodku przeciez.. Wiem, ze jest w wyzimie, ale co z tego
? Przeciez mozna wrocic do tamtej karczmy ! XD

Pisz proszę trochę bardziej zrozumiale, bo nie rozumiem. Barghestów nie ma już po I rozdziale w ogóle, a tym bardziej w Wyzimie czy to w środku jakiegoś budynku, czy w samym mieście o każdej porze dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:12, Kalejdoskop86 napisał:

> Ale niedaleko karczmy, nie w srodku przeciez.. Wiem, ze jest w wyzimie, ale co z
tego
> ? Przeciez mozna wrocic do tamtej karczmy ! XD
Pisz proszę trochę bardziej zrozumiale, bo nie rozumiem. Barghestów nie ma już po I rozdziale
w ogóle, a tym bardziej w Wyzimie czy to w środku jakiegoś budynku, czy w samym mieście
o każdej porze dnia...



Napisze jeszcze raz. Szukalem tych kwiatow w karczmie, niedaleko ktorej w I akcie barghesty zaatakowaly Alvina. Mozna tam przeciez wrocic w dowolnym momencie niezaleznie od aktu. Jestem w II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 23:14, Izrafel92 napisał:

Napisze jeszcze raz. Szukalem tych kwiatow w karczmie, niedaleko ktorej w I akcie barghesty
zaatakowaly Alvina. Mozna tam przeciez wrocic w dowolnym momencie niezaleznie od aktu.
Jestem w II.

Nie można wrócić z tego co wiem... o.0
Brama Mariborska jest zamknięta, ta druga też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie o zdolności, które zdobywa się przez wypicie mutagenu.
Są chyba w sumie trzy takie.
Jedna to eliksir z sierści wilkołaka, a pozostałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:38, Meykan napisał:

> A Age Of Conan to nie polski?!
Nie, Polacy tylko ulepszyli tą grę. Oczywiście to bardzo dobrze bo gra ogólnie teraz
jest solidna technicznie.

Jednakże sama gra jest innego pochodzenia. Ale Polacy mogą się cieszyć ulepszonym produktem.



Co niby Polacy ulepszyli w AoC? Wg moich informacji zrobiono tylko lokalizację. Wszystko inne - zawartość, mechanika itd. jest w gestii Funcomu i jest identyczne w wersji EU i polskiej. Możesz wyjaśnić o czym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 08:17, moonman napisał:

ja mam pytanie o zdolności, które zdobywa się przez wypicie mutagenu.
Są chyba w sumie trzy takie.
Jedna to eliksir z sierści wilkołaka, a pozostałe?



Jest ich więcej niż trzy, o ile pamiętam: Oko Przerazy, Eliksir (chyba ze śladu) Bestii, Serce Golema, Sieść Wilkołaka i Serce Kościeja, coś ze (znów serce ?) Strzygi i jad Zeugla.
A opisane są w drzewie talentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 08:17, moonman napisał:

ja mam pytanie o zdolności, które zdobywa się przez wypicie mutagenu.
Są chyba w sumie trzy takie.
Jedna to eliksir z sierści wilkołaka, a pozostałe?

Nerw kikimory. Duch Bestii(tego stwora z 1 aktu). Serce kościeja, serce strzygi, serce golema. O czymś zapomniałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 08:32, Leos8 napisał:

Nerw kikimory.


kiedy się zdobywa ten nerw kikimory? qrde przechodzę juz drugi raz, ale wiele rzeczy zapomnialem - kończę trzeci akt, na razie jestem na bieżąco z tymi mutagenami zdolnościowymi - tylko tego nerwu nie pamiętam gdzie się zdobywa (

Spoiler

to z zawaleniem stropów?

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 08:17, moonman napisał:

Są chyba w sumie trzy takie.
Jedna to eliksir z sierści wilkołaka, a pozostałe?

Cztery.
*z sierści wilkołaka - ulepszenie zręczności: +50% szansa uniku i chyba parowania od północy do świtu;
*z obsydianowego serca golema - ulepszenie inteligencji: +100% natężenia Znaków w nocy;
*z nerwu królowej kikimor - ulepszenie wytrzymałości - pozwala zjadać składniki alchemiczne, regenerując życie i zwiększając toksyczność;
*ze śluzu Dagona - ulepszenie siły: +50% obrażeń, gdy żywotność Geralta spada poniżej 25%.

Spoiler

Nerw królowej kikimor: po zawaleniu stropów, koniec III aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za konkretne info - czyli jestem na bieżąco :)
tym razem gram po stronie elfów i wszelkie zadania rozwiązuję mieczem (poprzednio

Spoiler

oszczędziłem Vincenta

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur...czę, grę tak "od serca" przechodzisz tylko 1 raz...nie wiem co robić. Czy grać jak kolega kiedyś - 2 "kampanie" na raz jednocześnie, tylko z inny,mi wyborami, czy co? Bo ze średnim poziome tak sobie mi szło...ni wiem.... grać 200godzin? Chyba nie warto.

Druga sprawa - będzie kontynuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:34, Don Zorro napisał:

Druga sprawa - będzie kontynuacja?


Ni wiadomo. Teraz trwają pracę nad wersją na konsole.

btw; ja pierwszy raz przeszedłem ''na szybko'', na średnim
za drugim razie grałem na hardzie wykonując wszystkie misje poboczne, zadania i zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:34, Don Zorro napisał:

Kur...czę, grę tak "od serca" przechodzisz tylko 1 raz...nie wiem co robić. Czy grać
jak kolega kiedyś - 2 "kampanie" na raz jednocześnie, tylko z inny,mi wyborami, czy co?
Bo ze średnim poziome tak sobie mi szło...ni wiem.... grać 200godzin? Chyba nie warto.


przechodź normalnie - podejmuj wybory jak Ci sumienie podpowiada ;-)
jak przejdziesz, to pewnie za jakis czas zatęsknisz za Wiedźminem i będziesz grał ponownie z innymi wyborami itd.
(tak było w moim przypadku)

Dnia 04.02.2009 o 12:34, Don Zorro napisał:

Druga sprawa - będzie kontynuacja?

oficjalnie nic nie wiadomo (chyba) - ale IMHO będzie - ta gra odniosła zbyt wielki sukces zeby tego nie kontynuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakimś czasie stwierdziłem, że odświeżę sobie Wiedźmina, ale już ER. Jako, że miałem wolne a do najbliższego sklepu z grami daleko, to... zacząłem ściągać patcha 1.4. Na tym moim łączu 512 kb/s szybko nie było, ale wreszcie pobrane i... odpalam, happy, że zaraz zagram itp. Zgrzyt, potrzeba paczki językowej. -.- "argh" pobieram paczkę niemal w tak samo długi czas jak patcha, ale dobra. Mam paczkę i łatę na dysku wreszcie (pluję sobie w brodę, że trzeba było te 20 złotych odżałować na gotową płytę z updatem), ale dobra odpalam, łata się instaluje i... "Modyfikuję pliki gry. To może potrwać nawet 2 godziny. Proszę czekać...". *sigh*

i czekam. I nadal czekam. I już się powoli irytuję. I nie wiem czy się opłaca czekać dla ER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaw PC na dwie godziny, przecież wszystko możesz robić, włączyć przeglądarke czy cokolwiek innego.
BTW: Pobrałeś już 2 przygody, które znajdują się w update? To chyba najbardziej godne polecenia, Efekt Uboczny i Cena Neutralności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę pobierać z netu niczego co jest większe niż 10MB. Z tego co wiem jedną z tych przygód mam na którejś płytce z CDA. Grałem nawet bez dialogów, ale nie przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdują się zapiski elfiego rzemieślnika, dotyczące zbroi? Niby w

Spoiler

krypcie na Polach, w sarkofagu,

ale już pół godziny chodzę i nic nie znalazłem. Czy to jakiś błąd w grze, czy to ja źle szukam? Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować