Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Czy jest jakiś inny sposób na pokonanie golema w zadaniu o wieży zleconemu przez Kalkensiena(Czy jak mu tam...)? Bo jakoś nie wieżę że trzeba go przez 20 minut bez przerwy atakować żeby wygrać... Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Naciskaj na te pylony obok niego, to rozwalisz go na 3 strzały ale uważaj żeby Ciebie tez piorun nie trafił więc nie wchodź w ten trójkąt pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:22, Desann235 napisał:

Czy jest jakiś inny sposób na pokonanie golema w zadaniu o wieży zleconemu przez Kalkensiena(Czy
jak mu tam...)? Bo jakoś nie wieżę że trzeba go przez 20 minut bez przerwy atakować żeby
wygrać... Z góry dzięki za odpowiedź.



Jak chcesz go zabić tradycyjnie, mieczem, to używaj stalowego i do tego igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 16:22, Desann235 napisał:

Czy jest jakiś inny sposób na pokonanie golema w zadaniu o wieży zleconemu przez Kalkensiena(Czy
jak mu tam...)? Bo jakoś nie wieżę że trzeba go przez 20 minut bez przerwy atakować żeby
wygrać... Z góry dzięki za odpowiedź.

używaj pylonów po 3 razach zginie czyli 30 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:33, Thalanthas napisał:

Czy "sejwy" z wersji 1.3 są kompatybilne z wersją 1.4?

Tak, było to niejednokrotnie mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rejestrowanie wiedźmina jest na stronie internetowej nie musisz co chwila rejestrować go na nowo przynajmniej ja tak miałem jak reinstalowałem Windowsa spróbuj dawne rejestracje powinny działać stąd inny trzeba e-mail bo dawny jest wykorzystany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:31, Desann235 napisał:

Mogę gdzieś w Wyzimie Klasztornej lub na bagnach znaleźć książkę dodającą w bestiariuszu
wpis o Alghulach? Z góry dzięki.



Wydaje mi się, że u Antykwariusza(krasnolud, handluje przy domu Shani...), ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci może o eliksir "Kot"? Jeśli tak to przepis na niego znajduje się w Księdze Jaskółki którą otrzymujesz w Prologu od Triss.
W razie czego Kota (jak i każdy inny eliksir) możesz zrobić nawet jeśli nie znalazłeś odpowiedniej Księgi, przepis na niego jest następujący:
1x Rebis
2x Quebrith
Baza w postaci mocnego alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:18, Obelix93 napisał:

Jakie książki muszę kupić, aby zrobić kocie oko?


Jest taka roślina "wronie oko", czytasz odpowiednie księgi i możesz je zrywać. Rośnie obficie na bagnach.Antykwariusz ma dużo książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: otóż muszę znaleźć ostatnią sefirę z zadania "Tajemnicza wieża", które daje nam ten alchemik Kalkenstien ale niestety gdy daję opcję śledzenia zadania wyskakuje mi że muszę się udać do domu detektywa Raymonda. Niestety w jego mieszkaniu nie mogę nigdzie znaleźć ostatniej sefiri, a on sam nie ma opcji dialogowych, które sugerowały by że możemy od niego otrzymać interesujący nas przedmiot. Co mam w taki razie zrobić aby zdobyć ostatnią sefirę? ? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dokończyłeś śledztwa dotyczące: Talara, Vivaldiego, Baraniny i Kalkenstiena?

Spoiler

Bo odpowiednia kwestia dialogowa pojawi się wtedy, gdy dokończysz wcześniej wymienoine śledztwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Podczas odtwarzania intra pojawiają się poziome pasy jak by zniekształcenia, nie są cały czas ale trochę przeszkadzają. Podczas gry chyba się też pojawiają ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że zainstaluje Wiedźmina .Ale jak wkładam płytę , to odczytuje ją , lecz nie pokazuje się klepsydra która zawsze pokazuje się przed jakąś instalacją .A jeszcze do tego gra nie chce się zainstalować po prostu nie pokazuje się ta ramka z instalacja , nawet przez "Mój komputer" nie mogę zacząć instalacji .Powiedział by mi ktoś co z tym zrobić ?Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Tylko Wiedźmina nie czyta? Czy innych płyt także? Jeśli to drugie to prawdopodobnie masz zepsuty napęd. Sprawdź na innym komputerze (np. kolegi, babci, dziewczyny itp. itd.) czy odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować