Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 10:29, Obi-wan Kenobii napisał:

Tylko Wiedźmina nie czyta? Czy innych płyt także? Jeśli to drugie to prawdopodobnie masz
zepsuty napęd. Sprawdź na innym komputerze (np. kolegi, babci, dziewczyny itp. itd.)
czy odpali.


Inne płyty normalnie działają.A tak w ogóle to ja już wczoraj miałem zainstalować Wiedźmina ,ale wczoraj instalował się tylko przerwałem instalacje bo musiałem wyjść w ważnej sprawie.A próbuje zainstalować dzisiaj i klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:47, mouhhg napisał:

Inne płyty normalnie działają.A tak w ogóle to ja już wczoraj miałem zainstalować Wiedźmina
,ale wczoraj instalował się tylko przerwałem instalacje bo musiałem wyjść w ważnej sprawie.A
próbuje zainstalować dzisiaj i klapa.


Jeżeli wczoraj przerwałeś instalkę to może są utworzone jakieś pliki tymczasowe, które przeszkadzają w ponownej, prawidłowej instalacji. Proponuję wyczyścić kompa np. przy pomocy CCleaner (usunięcie zbędnych plików, wyczyszczenie rejestrów).
Jeśli to problem przerwanej instalki to może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 15:38, jadam napisał:

Jeżeli wczoraj przerwałeś instalkę to może są utworzone jakieś pliki tymczasowe, które
przeszkadzają w ponownej, prawidłowej instalacji. Proponuję wyczyścić kompa np. przy
pomocy CCleaner (usunięcie zbędnych plików, wyczyszczenie rejestrów).
Jeśli to problem przerwanej instalki to może pomoże.


WER jest zainstalowana częściowo już na moim kompie .Tylko ze nie mi tam czegoś takiego jak "Odinstaluj" a co gorsza wszystko jest po angielsku .W ogóle jak włączam grę to nie ma czegoś tam takiego jak "Nowa gra" itp.Wszystko poznikało.Wiesz może co z tym mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoiler akt V

Spoiler

czy można walczyć z Jean Pierrem - jeśli się rozliczyłem z 3 kuzynami Antuanette?
daje mi do zrozumienia, ze chetnie by powalczyl i ze niby wiem gdzie go szukac



BTW: widzę, że ER wcale nie naprawiła bugu z V aktu tzn. zlecenia po wykonaniu nadal zostają w ekwipunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po sumiennym rozliczeniu nie ma już tej opcji. Trzeba powiedzieć, że dało się pieniądze jednemu lub dwóm kuzynom i odmówić oddania reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 13:04, Lukasz924 napisał:

kupilem sobie premierowego Wiedzmina. i teraz mam pytanie jakiej wersji mam sciagnac patcha i skad???

Nie lepiej było kupić Edycję Rozszerzoną? Niepotrzebne byłyby żadne patche...

http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4432
http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4407
Oba pliki zapisujesz w jednym folderze, po ściągnięciu obu uruchom TWEE_Upgrade.exe (nie zmieniaj nazw plików!)

Jeśli chcesz pobrać resztę materiałów(dodatkowe paczki językowe, przygody etc.), wybieraj stąd:
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 13:30, Lfdracon napisał:

> kupilem sobie premierowego Wiedzmina. i teraz mam pytanie jakiej wersji mam sciagnac
patcha i skad???
Nie lepiej było kupić Edycję Rozszerzoną? Niepotrzebne byłyby żadne patche...

http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4432
http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4407
Oba pliki zapisujesz w jednym folderze, po ściągnięciu obu uruchom TWEE_Upgrade.exe (nie
zmieniaj nazw plików!)

Jeśli chcesz pobrać resztę materiałów(dodatkowe paczki językowe, przygody etc.), wybieraj
stąd:
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.html



dzieki, wlasnie stamtąd sciagam. A za premierowke jest taniej i zbieram premierowe edycje gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:20, mouhhg napisał:

WER jest zainstalowana częściowo już na moim kompie .Tylko ze nie mi tam czegoś takiego
jak "Odinstaluj" a co gorsza wszystko jest po angielsku .W ogóle jak włączam grę to nie
ma czegoś tam takiego jak "Nowa gra" itp.Wszystko poznikało.Wiesz może co z tym mogę
zrobić ?


Sorry, że dopiero teraz odpowiadam ale wcześniej nie miałem możliwości.
Czy udało Ci się już rozwiązać problem z instalką?
Częściowe zainstalowanie programu oznacza raczej, że jest on niezainstalowany. Jeżeli nie znajdziesz innego rozwiązania proponuję "żywcem" czyli:
1. w eksploratorze wykasować cały folder gry z Wiedźminem
2. przeszukać dysk i wyszukać do skasowania także inne foldery z Wiedźminem (np. w dokumentach publicznych)
3. w regedit wyszukać mozliwie dużo wpisów rejestru wyraźnie związanych z wiedźminem (zalecana ostrożność)

Te działania spowodują, że na dysku i w rejestrze pozostaną pliki i klucze niezwiązane z istniejącym programem, tzw. "sieroty"

4. Wyczyścić dysk twardy i rejestry przy pomocy CCleaner.
5. Na taki "czysty" dysk jeszcze raz spróbować instalacji Wiedźmina.

Życzę powodzenia, w przeciwnym wypadku aby zainstalować grę czeka Cię chyba tylko format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kombinowałem kombinowałem i nic nie wykombinowałem.

Oryginalny wiedźmin (edycja premierowa) zainstalowany na Win7 pokazuje takie błędy:

szperałem w google i dupa. Instalując Tages 5.5 instalator mówi że już mam działajace Tages.
Nie chcę ściagać cracka a wiem, że ponoć to jest jakieś rozwiązanie...

20090217235419

20090217235426

20090217235433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - chiałbym zagrać w nowe przygody z edycji rozszerzonej, ale jak klikam na nowe przygody w menu wyboru kampanii to nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 15:55, darth 16 napisał:

Mam takie pytanie - chiałbym zagrać w nowe przygody z edycji rozszerzonej, ale jak klikam
na nowe przygody w menu wyboru kampanii to nic tam nie ma.


Musisz je doinstalować z płyty z materiałami dodatkowymi. Doprawdy dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad zakupem Wiedźmina w edycji rozszerzonej, ale chciałem się poradzić ludzi będących w temacie. Wiem, że na wstępie tematu są opisane wymagania gry jednakże: czy do grania na minimalnych ustawieniach potrzeba bardzo mocnego komputera? Dysponuje laptopem 1,6ghz, 2GB ram i grafika zintegrowana intela 128mb. Grał ktoś może na podobnych parametrach? Boję się głównie o kartę graficzną, pixel shadery dokładniej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:37, st63 napisał:

Witam,

zastanawiam się nad zakupem Wiedźmina w edycji rozszerzonej, ale chciałem się poradzić
ludzi będących w temacie. Wiem, że na wstępie tematu są opisane wymagania gry jednakże:
czy do grania na minimalnych ustawieniach potrzeba bardzo mocnego komputera? Dysponuje
laptopem 1,6ghz, 2GB ram i grafika zintegrowana intela 128mb. Grał ktoś może na podobnych
parametrach? Boję się głównie o kartę graficzną, pixel shadery dokładniej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wiadomość.


Ja całkowicie odradzam. Wprawdzie ostatni patch zawarty w ER dużo usprawnia ale ten komp jest za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O no i dzięki za szybką pomoc :D Szkoda by było kasę wtopić .. a tak .. może Diablo 2 albo NWN 1 (2?) ale to już inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fabułą gry, bądź padłem ofiarą buga.
Posiadam 9 sefir, dziennik mi mówi, że mam osiem i nie mogę popchnąć fabuły dalej. Mając 9 sefir mógłbym pójść do Kalksteina i uruchomić dialog o golemie, odgromniku i burzy, a nie mogę więc dziennik wskazuje mi golema któremu nic nie mogę zrobić bo nie mogę zrobić ani odgromnika ani wywołać burzy. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:10, Firaxo napisał:

Mam problem z fabułą gry, bądź padłem ofiarą buga.
Posiadam 9 sefir, dziennik mi mówi, że mam osiem i nie mogę popchnąć fabuły dalej. Mając
9 sefir mógłbym pójść do Kalksteina i uruchomić dialog o golemie, odgromniku i burzy,
a nie mogę więc dziennik wskazuje mi golema któremu nic nie mogę zrobić bo nie mogę zrobić
ani odgromnika ani wywołać burzy. Pomocy.

A gadałeś z Vaską (

Spoiler

da ci kartę, która to uaktywni odpowiedni dialog z Kalksteinem

)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować