Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 20:47, darth 16 napisał:

Thx. A jeszcze jedno - ściągnąłem sobie z tamtą wszystkie przygody, ale tylko jedna poszła.
Reszta jest w formacie WinRAR i tych gra nie czyta. Czy ktoś wie jak to zmienić?

Rozpakuj za pomocą WinRAR-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowaną premierową edycję wiedźmina Chcę wersję 1.4. Na płytce z CDA mam patch 1.3 ale wyczytałem na gram.pl że mogę od razu zrobić 1.0=>1.2. Da się tak? I potem zainstalowałbym 1.3 i 1.4. I jak długo może się instalować 1.4 na konfiguracji z podpisu i internecie 2mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 21:31, MasterHeroes napisał:

Mam zainstalowaną premierową edycję wiedźmina Chcę wersję 1.4. Na płytce z CDA mam patch
1.3 ale wyczytałem na gram.pl że mogę od razu zrobić 1.0=>1.2. Da się tak? I potem
zainstalowałbym 1.3 i 1.4. I jak długo może się instalować 1.4 na konfiguracji z podpisu
i internecie 2mb?


Gdzieś czytałem że twórcy zalecają patchować 1.0 do 1.4 od razu bez patchy pomiędzy. 1.4 może się instalować do 2 godzin (przynajmniej tak podają twórcy) u mnie na C2D E8400 trwało to ok 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsadzić w odpowiednie miejsce w ekwipunku i następnie aktywować tam gdzie aktywujesz style walki. Mimo wszystko uważam, że skuteczniejsze będzie używanie eliksiru o nazwie Kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preszedłem właśnie wszystkie przygody, jakie były do ściągnięcia na stronie thewitcher... Niektóre są fajnie, niektóre nie, ale myślę, że warto było. Czy ktoś wie, gdzie można jeszcze ściągnąć inne przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Wieśka! Ale fajnie się w niego grało - b. fajnie. Dziwi mnie jednak końcówka(outro) -

Spoiler

kim był ten leszcz co walczył z Geraltem. Gdy Geralt go zabił i ujrzał jego twarz to minę miał jakby kot mu do tyłka wlazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 14:48, darth 16 napisał:

Przeszedłem Wieśka! Ale fajnie się w niego grało - b. fajnie. Dziwi mnie jednak końcówka(outro)
-

Spoiler

kim był ten leszcz co walczył z Geraltem. Gdy Geralt go zabił i ujrzał jego twarz
to minę miał jakby kot mu do tyłka wlazł.



Poolecam http://www.wiedzmin.biz/tajemniczy-zabojca-kim-on-jest-t-273.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Rok temu kupiłem wiedźmina, a dopiero teraz się za niego zabrałem...I, przez omyłkę zabiłem strażnika na podgrodziu, i przez cały czas goni mnie Łowca głów. Miałem ten 1000 orenów, ale nie było opcji, abym mógł mu je dać. Ma ktoś może save w wyzimie klasztornej, po ukończeniu zadania w kanałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 13:18, Baluk25 napisał:

Witajcie. Rok temu kupiłem wiedźmina, a dopiero teraz się za niego zabrałem...I, przez
omyłkę zabiłem strażnika na podgrodziu, i przez cały czas goni mnie Łowca głów. Miałem
ten 1000 orenów, ale nie było opcji, abym mógł mu je dać. Ma ktoś może save w wyzimie
klasztornej, po ukończeniu zadania w kanałach?

Chodzi ci o zadanie "Bestia w Kanałach"?Jeżeli tak to zacznij od nowa rozdział(jak masz na pczątku rozdziału save).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patch 1.4. No powiem że gra od razu lepsza. Nie muszę trzymać składników w plecaku, lepsza segregacja za pomocą jednego kliknięcia myszy. Gesty też lepsze przy rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z edycją rozszerzoną. Przechodzę prolog. I po filmiku wprowadzającym I akt po załadowaniu ekran mam czarny, tylko dźwięk jest. Nie wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:32, Matix123 napisał:

grałem pare lat temu w Wiedźmina i nie pamiętam czy do zbroi kruka potrzebne są wszystkie części ?

Nie, wystarczy rozpocząć zadanie i już dostajesz zbroję :-)

Oczywiście, że wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może save przed walką z Bestią...? Zapisywałem akurat grę, i to gówno wywaliło do pulpitu, i zniknęły mi wszystkie zapisane gry... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:10, Matix123 napisał:

A jak nie zdobędę ,, Zapiski elfiego minstrela " w akcie IV to gdzie znajdę je w akcie V ?

W akcie IV możesz znaleźć tylko jeden element zbroi. Wszystkie inne znajdziesz w akcie V. Po prawdzie, to nie musisz nawet zaczynać zadania ze zbroją w akcie IV - w akcie V rozpocznie się automatycznie przy jednej z rozmów.

@Baluk25:

Dnia 24.02.2009 o 20:10, Matix123 napisał:

Nie, bo w prologu zabiłem.

W Kaer Morhen zabiłeś strażnika miejskiego... bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 21:27, Lfdracon napisał:

@Baluk25:
> Nie, bo w prologu zabiłem.
W Kaer Morhen zabiłeś strażnika miejskiego... bardzo ciekawe.

Straż prawa ma wszędzie swoje wtyki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować