Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 20:55, Liqid napisał:

Ach, jeszcze jedno, coś czego mi akurat bardzo w grze brakuje. Przydałaby się możliwość
obejrzenia retrospekcji, tak jak znanych wszystkim "kart". Te scenki są moim zdaniem
na tyle ciekawe, że dobrze byłoby móc sobie wielokrotnie je przypominać, tymczasem raz
się zobaczy i tyle :(. Wiele ilustracji jest naprawdę pięknych, choćby ta z odczarowania
z Jaskrem i siostrami, naprawdę byłoby to coś niezłego.

GoldOx:

Spoiler

Też wpadłem na ten pomysł, jak amulet zobaczyłem ale nic tutaj nie
jest wiadome. Wątpię, by z tej przyczyny Alvina w kontynuacji (?!) nie było. Możliwe,
że nawet twórcy nie wiedzą jeszcze jak potoczy się ten wątek, ale sprawa nie jest jednoznaczna.
Fakt - to co Alvinowi powie się w IV akcie, odpowiada wizji Mistrza, ale wciąż coś tu
nie pasuje. Jest nad czym się zastanawiać.



A właśnie - niezła byłaby opcja użycia zapisu z podstawki w tej_kontunuacji_która_będzie_dopiero_po_wersji_konsolowej
, wydaje się to rozsądne (i trudne!) ze względu na te wszystkie wybory.



Spoiler

Ja zorientowałem się od razu, poradnik mnie upewnił, a gdy skończyłem grę po raz 2 to już wszystko było wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Też widziałem to w poradniku, rozumiem, że Alvin miał dar a''la Ciri, jednak w momencie gry żyli obaj, więc coś tu się nie zgadza, paradoks czasowy. Zresztą gdyby Mistrz wyrósł z Alvina, wiedziałby więcej o Geralcie :/ I powtarzam, wątpię, by ten wątek tak się zakończył, Alvin w tej domniemanej części 2 musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Kamera mi sie przekrzywi3a na lewo i nie idzie tego jakoś zmienia.
Wywalenie dodatkowych przygód i modów nie pomog3o, wiec szukam innej mo?liwości naprawienia tego ni? reinstalacja gry. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

20090302161937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:19, JanoP napisał:

Mam problem.

Kamera mi sie przekrzywi3a na lewo i nie idzie tego jakoś zmienia.
Wywalenie dodatkowych przygód i modów nie pomog3o, wiec szukam innej mo?liwości naprawienia
tego ni? reinstalacja gry. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.



Ja nie widzę żadnego przekrzywienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jest z nad prawego, a nie lewoego ramienia. To się jakimś przyciskiem zmieniało(jeśli o to chodzi).
Poszukaj w sterowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaskoczyło Cię to po przejściu z kamery izometrycznej, gdzie postać była na środku? W trybie kamery TPP nie można ustawić, by Geralt był w środku, można co najwyżej(tak jak napisał darth 16) zmienić widok na lewe ramię(wtedy Geralt będzie po prawej stronie) - klawisz G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam łkłpot pokonałem Zeugla ale nie mogę wyjść z kanałów bo krata jest zamknięta:(
dodam że zabiłem rycerza przed wejściem do domu i wziąłem od niego klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 15:37, Liqid napisał:

Spoiler

Też widziałem to w poradniku, rozumiem, że Alvin miał dar a''la Ciri, jednak w momencie
gry żyli obaj, więc coś tu się nie zgadza, paradoks czasowy. Zresztą gdyby Mistrz wyrósł
z Alvina, wiedziałby więcej o Geralcie :/ I powtarzam, wątpię, by ten wątek tak się zakończył,
Alvin w tej domniemanej części 2 musi być...


To jest jedna i ta sama osoba kolejnym argumentem są słowa Wielkiego Mistrza

Spoiler

gdy przychodzi ci na bagnach z pomocą; "Geralt z Rivii śmiać mi się chce gdy wspominam twoje pseudo-filozoficzne rozważania".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Zebrałem 9 sefir została mi ostatnia. Nie wiedzieć czemu gdy klikam ,,Pokaż zadanie na mapie" zaznacza mi dom prywatnego detektywa. Czy tam się otrzymuje jakoś sefire?

Spoiler

Zaznaczę, że jestem po momencie, gdy dowiaduje się, że zostaje zabity.



Jeszcze jedno. Może mi ktoś napisać jakie cyfry trzeba mieć na kościach aby mieć dany ,,układ" w pokerze? I który jest najlepszy, bo zupełnie się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:07, Baluk25 napisał:

Bry. Zebrałem 9 sefir została mi ostatnia. Nie wiedzieć czemu gdy klikam ,,Pokaż zadanie
na mapie" zaznacza mi dom prywatnego detektywa. Czy tam się otrzymuje jakoś sefire?

Spoiler

Zaznaczę,
że jestem po momencie, gdy dowiaduje się, że zostaje zabity.



Jeszcze jedno. Może mi ktoś napisać jakie cyfry trzeba mieć na kościach aby mieć dany
,,układ" w pokerze? I który jest najlepszy, bo zupełnie się na tym nie znam.



Spoiler

Trzeba pogadać z Kalksteinem(nie wiem jak się pisze..) i dokończyć śledztwa. Wtedy fałszywy detektyw da ostatnią sefire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pokonać wielkiego mistrza? mam finałową walkę ale kompletnie sobie z nim nie radzę;/
jakie eliksiry wypić, jaki miecz użyć i na czym się skupić: na mistrzu na czy iryfitach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:13, BoloMaster napisał:

jak pokonać wielkiego mistrza? mam finałową walkę ale kompletnie sobie z nim nie radzę;/
jakie eliksiry wypić, jaki miecz użyć i na czym się skupić: na mistrzu na czy iryfitach?



Ja wypiłem grom i jaskułkę, olałem iryfity i waliłem w mistrza ile mogłem. Nie pamiętam jaki miałem miecz. Pokonałem go za 2 razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:13, BoloMaster napisał:

jak pokonać wielkiego mistrza? mam finałową walkę ale kompletnie sobie z nim nie radzę;/
jakie eliksiry wypić, jaki miecz użyć i na czym się skupić: na mistrzu na czy iryfitach?


Ja wypiłem tylko jaskółkę+puszczyk i przeszedłem walkę za 1 razem mając zaledwie 30lvl. Pierwszą grupę potworów zabiłem tak: Poszedłem w kąt tak, żeby nie mogło mnie atakować kilka potworów na raz. Po kolei wybijałem je znakiem igni+aard. Z wielkim mistrzem poszedłem już na miecze, bo nie jest to za bardzo wymagający przeciwnik. Z trzeciej walki już zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

który masz lvl ?
przecież walka z wielkim mistrzem jest taka prosta że eliksirów nie trzeba używać . Olewasz iryfity i walisz mistrza stalowym silnym , jeżeli jakieś eliksiry potrzebujesz to jaskółka i puszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 10:47, karolek44 napisał:

hahaha mi się też tak raz zrobiło


Morał z tego taki, że nie można go sprowadzać zbytnio do krawędzi, o ile komuś nie zależy na "skarbach", które posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować