Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

udało mi sięgo pokonać:)
zakończenie świetne

Spoiler

, ciekawe kto nasłał tego zabójcę, nie do uwierzenia , że Alvin to nasz największy wróg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 19:31, Liqid napisał:

Jeśli chodzi o wspomnianego Kościeja - może to wina tego normalnego poziomu i mojej 50-tki,
ale naprawdę nic mi nie zrobił. Owszem, ból może raz wywołał i z dwa powalił (chyba,
że wypiłem wierzbę, dwa razy dla zabawy z nim walczyłem), ale nawet nie zranił mnie.
Ciąłem go jak chciałem i zajął mi z pół minuty, chyba następnym razem go bez znaków i
eliksirów z grupowego wezmę, bo naprawdę za łatwo mi było. Azar za pierwszym razem trochę
problemów sprawił, ale poszedł, tylko zwłoki wpadły do wody ;P. Za drugim wskutek oślepienia
trochę dłużej niż Kościej zajął :/ Jedynie zeugl zdjął mi coś z 1/7 - 1/8 życia, ale
i tak padł, choć Zygfryd też był mężny.

Fabuła świetna,

Spoiler

tylko ta kwestia Alvina :/ Rozumiem, że kontynuacja musi być, ale
aż tak urwać sprawę? Również nie zauważyłem konsekwencji tego, co mu się mówiło w IV
akcie, ale sprawdzę za drugim razem, jak to wyjdzie. Ciekawa też kwestia tego filmiku
kończącego, kocie oczy, jak u Geralta... ;)

Cóż, robić dwójkę, jeszcze lepszą, dłuższą
i wspanialszą oczywiście! Poza tym brak jakiegoś prawdziwie wielkiego boju, jakiejś
soczystej bitki, która pokazałaby potencjał wysoko rozwiniętej postaci, ale widać tacy
wrogowie się nie narodzili. Na szczęście są odpowiednie mody.

Krótko mówiąc - Triss ssie, ale tym razem będę musiał ją wybrać. Wielka gra i naprawdę,
mamy wspaniały wkład w rynek gier. Ech, byle do dwójki.


Jak ci za łatwo to ściągnij flash mode. Gwarantuje dobrą zabawę. Trudniejsza, wymagającą, bliższą wiedźminowi z ASa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 22:00, Leos8 napisał:

> Fabuła świetna,

Spoiler

tylko ta kwestia Alvina :/ Rozumiem, że kontynuacja musi być,
ale
> aż tak urwać sprawę? Również nie zauważyłem konsekwencji tego, co mu się mówiło
w IV
> akcie, ale sprawdzę za drugim razem, jak to wyjdzie. Ciekawa też kwestia tego filmiku

> kończącego, kocie oczy, jak u Geralta... ;)


No właśnie, kocie oczy. Czyżby inny wiedźmin ( w co raczej wątpię), czy może jeden z niewielu udanych eksperymentów. I mogliby dokończyć sprawę Alvina. Znika i później już się nie pojawia ( nie licząc wizji Mistrza Zakonu). A szkoda, bo wątek był całkiem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:07, Baluk25 napisał:

Bry. Zebrałem 9 sefir została mi ostatnia. Nie wiedzieć czemu gdy klikam ,,Pokaż zadanie
na mapie" zaznacza mi dom prywatnego detektywa. Czy tam się otrzymuje jakoś sefire?

Spoiler

Zaznaczę,
że jestem po momencie, gdy dowiaduje się, że zostaje zabity.



Jeszcze jedno. Może mi ktoś napisać jakie cyfry trzeba mieć na kościach aby mieć dany
,,układ" w pokerze? I który jest najlepszy, bo zupełnie się na tym nie znam.


Jak masz dwie kości to masz parę później dwie pary, trzy kości to trójka, cztery takie same to Kareta, od jeden do pięć to mały strit, od 2 do 6 to duży strit, a jak masz pięć kości takich samych to masz pokera.

Wszystko masz w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:56, BoloMaster napisał:

czy aby zagrać w dodatkowe przygody muszę tworzyć nową postać czy mogę wykorzystać tą,
która skończyłem grę?


W drugiej przygodzie dostajesz tylko dwa talenty. Musisz wydać je tak, aby ułatwiło Ci to zarobienie 2000 orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry, mam problem w IV rozdziale.

Spoiler

Otóż po przemianie tej kobiety co ma wyjść za mąż w południce

mam znaleźć jakieś kawałki lustra. Jedno jest na dachu jakieś wieży. Czemu nie mogę go podnieść? Tylko mała świecąca kropka jakaś leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:39, Baluk25 napisał:

Bry, mam problem w IV rozdziale.

Spoiler

Otóż po przemianie tej kobiety co ma wyjść za mąż
w południce

mam znaleźć jakieś kawałki lustra. Jedno jest na dachu jakieś wieży.
Czemu nie mogę go podnieść? Tylko mała świecąca kropka jakaś leży...

Może jest już wieczór? Można je znaleźć tylko w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 13:23, Baluk25 napisał:

Dzięki. A czy 26 lv w IV rozdziale to dobrze?

Grę z tym skończysz ;P. Ja osobiście IV akt zakończyłem pomiędzy 30 a 40, te dodatkowe talenty zawsze się przydadzą, resztę się w Krypcie Kruka dociągnie. Jeśli jeszcze możesz - zrób trochę poziomów na Bazyliszkach na wyspie lub w Krypcie na Polach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do krypty...Gdy do niech wchodzę, ubijam kilka potworów, to chce przejść w korytarz, w lewo. I wyskakuję błąd Windows, że aplikacja zostanie zamknięta. Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przerywnikami filmowymi. Cała gra chodzi bardzo ładnie, tylko podczas przerywników filmowych gra ''szarpie'' równomiernie co jakieś 5 sekund. Nic na to nie mogę poradzić. Ani przeinstalowaniem gry, ani zmiana ustawień nie pomogły. Na każdych detalach jest tak samo podczas cutscenek. Sprzęt mam bardzo dobry (GTX 260, E8500, 4gb ram), stery najnowsze. Miał ktos coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 20:17, KannX napisał:

Mam problem z przerywnikami filmowymi. Cała gra chodzi bardzo ładnie, tylko podczas przerywników
filmowych gra ''szarpie'' równomiernie co jakieś 5 sekund. Nic na to nie mogę poradzić.
Ani przeinstalowaniem gry, ani zmiana ustawień nie pomogły. Na każdych detalach jest
tak samo podczas cutscenek. Sprzęt mam bardzo dobry (GTX 260, E8500, 4gb ram), stery
najnowsze. Miał ktos coś podobnego?

To nie łatwiej je wyłańczać ESC-pem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 06:40, sebastiano444 napisał:

To nie łatwiej je wyłańczać ESC-pem


Twój geniusz w zakresie merytoryki jak i ortografii mnie zadziwił i zmiażdżył. Ma ktoś inne, mniej genialne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:00, KannX napisał:

> To nie łatwiej je wyłańczać ESC-pem

Twój geniusz w zakresie merytoryki jak i ortografii mnie zadziwił i zmiażdżył. Ma ktoś
inne, mniej genialne pomysły?

Nie pamietam czy jest w wieśku opcja zmiany jakości filmów. Jeśli tak zmniejsz jakość i jeśli masz jakieś kodeki odinstaluj je bo z tego co wiem mogą ingerować w przerywniki z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować