Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 19:44, Gvynbleidd napisał:

Ma ktoś jakiś dobry sposób na ubicie kościeja?

Przede wszystkim eliksiry (Jaskółka+Rosomak+Zmierzch+Puszczyk) i kamień runiczny zmieniający na pewien czas statystyki srebrnego miecza. No, poza tym styl silny srebrny, dużo uciekania i Igni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze eliksiry, polecam Jaskółkę, Wierzbę i Zamieć. Kamień runiczny na srebrny miecz. No i gdy nie masz energii wal ignią i uciekaj, da ci to trochę czasu na regenerację energii(Jaskółka). No i gdy przez chwilę się "zapomni" podbiegnij i wal ile wlezie... I tak aż padnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę pozmieniać by w V czy IV akcie tam w starej wyzmie już tak mi strasznie się nie cięło .. ?
Oto komp:
Procesor Intel Pentium 4 2,8 Ghz,
2 GB ram DDR1,
karta graficzna GeForce 7600 GS TDH 256MB
? Na średnich gram. I czy ten dodatek do gry znacznie poprawia jej wydajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:14, mlynar911 napisał:


? Na średnich gram. I czy ten dodatek do gry znacznie poprawia jej wydajność?


Jak dla mnie to pogarsza. Mam lepsza kartę graficzną niż kiedyś, a gra i tak chodzi tak samo jak na starszej...w III akcie to jak wyjdę na te miasto to mam z 15FPS...na średnich...a w takiego Crysisa na wysokich gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 14:17, Ecko09 napisał:

Jak dla mnie to pogarsza. Mam lepsza kartę graficzną niż kiedyś, a gra i tak chodzi tak
samo jak na starszej...w III akcie to jak wyjdę na te miasto to mam z 15FPS...na średnich...a
w takiego Crysisa na wysokich gram.

To może gra ma zbytnio nie zbilansowany silnik graficzny? Nie wiem bo strasznie ciężko mi się gra a wolę skończyć grę już ;] a w istniejącej sytuacji to szybko się w nerwicę wpędzam niż czerpię przyjemność z gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 14:23, Sareth14 napisał:

Znalazłem mały BŁĄD w wiedźminie.Kiedy są czasami przerywniki filmowe to jak się przyjrzeć
z bliska to postacią się trzęsą oczy xD


Zdarza się, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 14:38, Sareth14 napisał:

Jak się instaluje przygody dodatkowe?


Najprościej zainstalować je przy instalacji edycji rozszerzonej, to znaczy ściągasz rozszerzenie, przygody, paczkę językową i instaluje się bez problemu. Tylko trzeba to mieć w jednym folderze, bo może mieć fochy tak jak w moim przypadku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:03, Blackbeard napisał:

> Jak się instaluje przygody dodatkowe?

Najprościej zainstalować je przy instalacji edycji rozszerzonej, to znaczy ściągasz rozszerzenie,
przygody, paczkę językową i instaluje się bez problemu. Tylko trzeba to mieć w jednym
folderze, bo może mieć fochy tak jak w moim przypadku. :)

Skąd mogę ściągnąć cene neutralnosci i efekt uboczny?na głównej stronie nie znalazłem mógłybs dać link?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi ma obrażenia zmniejszone o 30% co jest sporym minusem. Polecałbym Ci na razie używać miecza z 3 niebieskich meteorytów. Najszybciej jak się da udaj się na wyspę wyvern (niedaleko gaju druidów na bagnach) - znajdziesz tam zwłoki przy których jest najlepszy miecz jaki można zdobyć w II Akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 21:22, Karharot napisał:

Ten drugi ma obrażenia zmniejszone o 30% co jest sporym minusem. Polecałbym Ci na razie
używać miecza z 3 niebieskich meteorytów. Najszybciej jak się da udaj się na wyspę wyvern
(niedaleko gaju druidów na bagnach) - znajdziesz tam zwłoki przy których jest najlepszy
miecz jaki można zdobyć w II Akcie.


Chodzi o Harvalla? Mam go od niedawna, ale do tej pory nie używałem, ze względu na duże szansa na efekt krytyczny miecza z meteorytów. Dzięki za poradę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że z mieczy kutych z meteorytów, ten zrobiony z trzech czerwonych ma +40% obrażeń i +30% szans na krwawienie. Przeszedłem grę siedem razy, i ten był każdorazowo moim ulubionym przez cały drugi i trzeci akt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować