Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

1. Gdzie jest ten kowal w V rozdziale co może dla mnie zrobić te legendarną zbroje? Właśnie wyszedłem z zamku po rozmowie z Foltestem.
2. Gdzie jest ten pięściarz zdenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 13:57, Karharot napisał:

1. To zależy od tego po jakiej stronie się opowiedziałeś (Zakon, Scoia''tael, neutralna)


Zakon.

Dnia 10.04.2009 o 13:57, Karharot napisał:

2. W jednej z jaskiń na bagnach.


Aha. Ale na bagna chyba nie ma tego przewoźnika. No chyba, że jest inna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 14:26, Ecko09 napisał:

Zakon.


Najpierw będziesz musiał zwyciężyć w walce ze Scoia''Tael w mieście, potem w jednym z domów znajdziesz kowala który powie Ci co jest potrzebne do wykonania zbroi (będziesz musiał się udać na bagna aby zdobyć te komponenty).

Dnia 10.04.2009 o 14:26, Ecko09 napisał:

Aha. Ale na bagna chyba nie ma tego przewoźnika. No chyba, że jest inna droga.


Jest inna droga, bagna na które dotrzesz to zresztą inne miejsce niż to które odwiedzało się w II i III Akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Scoia''tael to tłucz ich tak długo aż przynajmniej na chwilę oczyścisz okolice szpitala, styl grupowy i obszarowe czary są tu bardzo użyteczne.
Na bagna będziesz mógł się udać dopiero po tym jak poprowadzisz udany atak na barykady Wiewiórek (co zrobisz w dalszej części fabuły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 16:04, Ecko09 napisał:

Jeszcze jedno. Jak dość do tej wyrwy w murze prowadzącej na bagna? Wszystkie drogi są
zablokowane...

Musisz rozwalać znakiem Aard barykady i torowac sobie drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. no wiec ponownie po kilku miesiącach przerwy zainstalowa3em Wieśka. Sprawdzi3em, dzia3a. Mam wersje podstawową. Wzią3em aby mi znalaz3o aktualizacje i mi ściągne3o wersje 1.4 i paczke z jezykami. Uruchamiam plik aktualizacji wpisuje has3o i login kilkam dalej i zaczyna sie proces. Juz na samym początku gdy jest "C:|\Program Files\Wied1min\Data\Localized.key" wyskakuje mi b3ąd. O o chodzi? Mo?e musze jakiś wcześniejszy patch wgraa? Jeśli tak to gdzie go znajde bo jak szuka3o to od razu 1.4

20090410185427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem wrócić do wiedźmina zainstalowałem edycje rozszerzoną wszystko ok dodatkowe przygody ale jak gram w cenę neutralności to jest takie dziwne echo jak postacie mówią da się to jakoś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:54, Xlol1 napisał:

Mam problem. no wiec ponownie po kilku miesiącach przerwy zainstalowa3em Wieśka. Sprawdzi3em,
dzia3a. Mam wersje podstawową. Wzią3em aby mi znalaz3o aktualizacje i mi ściągne3o wersje
1.4 i paczke z jezykami. Uruchamiam plik aktualizacji wpisuje has3o i login kilkam dalej
i zaczyna sie proces. Juz na samym początku gdy jest "C:|\Program Files\Wied1min\Data\Localized.key"
wyskakuje mi b3ąd. O o chodzi? Mo?e musze jakiś wcześniejszy patch wgraa? Jeśli tak to
gdzie go znajde bo jak szuka3o to od razu 1.4

ja na Twoim miejscu zainwestowałbym dwie dychy i kupił sobie pudełkową edycję tego patcha. Przy pobieraniu były niesamowite błędy czasem ludzie ściągali łatkę po 3 razy;| Zaletą pudełkowej jest też to, że gra działa bez cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 18:33, Bartkula napisał:

Gdzie można sprzedać kły fledera w II akcie?


Mi wyskakiwał też w nocy na poletku koło szpitala Lebiody,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze nie jest to ujawnione ale był to albo wiedźmin z innej szkoły albo ktoś kto przeszedł proces mutacji. Najprawdopodobniej więcej dowiemy się w Wiedźminie 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:21, Ecko09 napisał:

No i przeszedłem Wiedźmina. Super była ta walka z tym zabójcą w outro. BTW wiadomo kim
on w ogóle jest/był?


Wlasciwie to sa dwie teorie na ten temat :
- pierwsza jest taka iz byl to jeden z tych ostatnich Wiedzminow, choc jest to malo prawdopodobne.
-druga jest taka ze byl to jeden z UDANYCH eksperymentów Javeda, czyli w skrocie taka zla imitacja wiedzmina,

Byc moze dowiemy sie tego w kontynuacji, o ile tak owa powstanie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:26, Kur0 napisał:

>

Byc moze dowiemy sie tego w kontynuacji, o ile tak owa powstanie/.


Że taka powstanie nie ma wątpliwości. Dałbym głowe, że Wiedźmin 2 już jest w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale były jakieś plotki, albo takie tam, na temat drugiej części tej gry ? Jeśli coś takiego wyjdzie, będzie super ;p Trochę mi się już znudziła jedyna, niedawno przeszedłem ją z 5 raz =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem wrócić do wiedźmina zainstalowałem edycje rozszerzoną wszystko ok dodatkowe przygody ale jak gram w cenę neutralności to jest takie dziwne echo jak postacie mówią da się to jakoś zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować