Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2009 o 20:24, Daviochlebak napisał:

Mam mały problem w zadaniu Podejrzany: Vincent Meis. Mianowicie gdy go uniewinniam to
po zakończeniu dialogu daje mi Sygnet Straży Miejskiej, ale gdy miałem pełen ekwipunek,
pojawił się napis mnie o tym informujący. Ale co dolej? Nie mogę spytać Vincenta o sygnet,
czy to znaczy, że już go nie mogę zdobyć? Pozdrawiam.


ja jak miałem podobną sytułacje ale chodżiło ocoś innego już niepamiętam o co, (miałem pełny ekwipunek) to przedmiot upadał na ziemie wtedy go podnośisz i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:24, Daviochlebak napisał:

Mam mały problem w zadaniu Podejrzany: Vincent Meis. Mianowicie gdy go uniewinniam to
po zakończeniu dialogu daje mi Sygnet Straży Miejskiej, ale gdy miałem pełen ekwipunek,
pojawił się napis mnie o tym informujący. Ale co dolej? Nie mogę spytać Vincenta o sygnet,
czy to znaczy, że już go nie mogę zdobyć? Pozdrawiam.

2 godziny temu miałem to samo! Ale sygnet wypadł na podłogę. Mam ER, choć nie wiem czy to jest istotne w tym problemie.

Edit: Ile kosztuje ta zroja, która jest do kupienia w 2 i 3 a akcie u krasnoludzkiego kowala lub u zakonników obok slamsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:54, Gromo napisał:

Edit: Ile kosztuje ta zroja, która jest do kupienia w 2 i 3 a akcie u krasnoludzkiego
kowala lub u zakonników obok slamsów?

5 tysięcy orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:05, Lfdracon napisał:

> Edit: Ile kosztuje ta zroja, która jest do kupienia w 2 i 3 a akcie u krasnoludzkiego

> kowala lub u zakonników obok slamsów?
5 tysięcy orenów.

Sporo, będę musiał trochę pograć

Spoiler

z ogrodnikiem i resztą

w pokera.
Spoiler

Nie ma to jak save i gra o najwyższe stawki, po jednej wygranej save i dalej aż do osiągnięcia pożądanej kwoty

xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej pieniędzy zbierzesz za zlecenia i trofea... poza tym gra z Ogrodnikiem nie oferuje chyba jakichś wybitnych stawek... lepiej już w III akcie grać

Spoiler

z Kosterem z szulerni albo kimś na jego poziomie, nie pamiętam już w tej chwili, kto jeszcze był zaawansowanym graczem...
A tą taktykę też stosowałem, ale tylko do zaliczenia questa z grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:54, Gromo napisał:

2 godziny temu miałem to samo! Ale sygnet wypadł na podłogę. Mam ER, choć nie wiem czy
to jest istotne w tym problemie.

Niestety nie ma go już. Ile będę musiał nadrobić to już mi się odechciewa grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:19, Daviochlebak napisał:

> 2 godziny temu miałem to samo! Ale sygnet wypadł na podłogę. Mam ER, choć nie wiem
czy
> to jest istotne w tym problemie.
Niestety nie ma go już. Ile będę musiał nadrobić to już mi się odechciewa grać :/

Wczytaj autosave sprzed rozmowy z Vincentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:07, Gromo napisał:

> 5 tysięcy orenów.
Sporo, będę musiał trochę pograć

Spoiler

z ogrodnikiem i resztą

w pokera.
Spoiler

Nie ma to
jak save i gra o najwyższe stawki, po jednej wygranej save i dalej aż do osiągnięcia
pożądanej kwoty

xD.


Jeżeli brak Ci kasy to oprócz zleceń, kart i boksu dobrze można zarobić sprzedając niektóre składniki Kalksteinowi np. kwas ginatsy, kryształki alhambra. (nazwy mogą być błędne ale chyba wiadomo o co chodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 22:36, Gromo napisał:

Kwas gintazy

Spoiler

właśnie często z utopów/topielców leci na bagnach, a jest po 15 za sztukę.



Faktycznie z tą nazwą się pomyliłem ale ja leciałem da Kalka, badałem co mu pasi i na czym można zbić kasę. Potrafiłem na tych duperelkach nieźle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 21:13, Lfdracon napisał:

Więcej pieniędzy zbierzesz za zlecenia i trofea... poza tym gra z Ogrodnikiem nie oferuje
chyba jakichś wybitnych stawek... lepiej już w III akcie grać

Spoiler

z Kosterem z szulerni
albo kimś na jego poziomie, nie pamiętam już w tej chwili, kto jeszcze był zaawansowanym
graczem...
A tą taktykę też stosowałem, ale tylko do zaliczenia questa z grą :P




Na grze w pokera można zbić majątek, trzeba tylko wiedzieć jak grać. Raz grając miałem na koniec gry ponad pół miliona. Przy tym kasa za wszystkie zlecenia to podręczna gotówka na drobne wydatki.

Spoiler

Ani szuler ani Hazardzista nie grają o wysokie stawki - więc na tm se raczej nie dorobisz. Talar w II rozdziale, Velerad i deWett w trzecim, to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 11:28, Karol44 napisał:

a foltest ja u niego 13 tyś zarobiłem


Ale po wygranej u niego i tak nie możesz na nic ciekawego kasy już wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Edycją Rozszerzoną jeśli chodzi o wymagana? Czy gra jest dzięki temu płynniejsza czy nie? Czy szybciej się ładuje? I czy zwiększa wymagania? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 11:43, witkab napisał:

Jak to jest z Edycją Rozszerzoną jeśli chodzi o wymagana? Czy gra jest dzięki temu płynniejsza
czy nie? Czy szybciej się ładuje? I czy zwiększa wymagania? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nie wiem jak z resztą, ale wiem że prędkość ładowania została zwiększona do ponoć 80%. Czy to prawda? Nie wiem, ale w porównaniu do dema ładuje się rzeczywiście szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 11:43, witkab napisał:

Jak to jest z Edycją Rozszerzoną jeśli chodzi o wymagana? Czy gra jest dzięki temu płynniejsza
czy nie? Czy szybciej się ładuje? I czy zwiększa wymagania? Z góry dzięki za odpowiedź.


Wiesz z tym jest różnie np. u mnie na athlonie 6000 i ATI 4850 chodzi na maksie jedynie w w dzielnicy handlowej jak i w starej wyzimie zwalnia i czasem tnie.Niestetyprogramisci nie popisali sie tu kunsztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 12:05, WIkitory napisał:

Najlepsze stawki ofkors Foltest ma,gorzej jak przegrasz ^^


Gra w kości jest bardzo prosta,a Foltrest jest jednym z łatwiejszych przeciwników, ale rzeczywiście na nim można dużo zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym przeciwnikiem jest chyba jednak Talar, nie dość że można z nim grać bez końca to jeszcze wygraną kasę można na coś sensownego wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 11:28, Karol44 napisał:

a foltest ja u niego 13 tyś zarobiłem


Z Foltestem zagrasz tylko raz - jedną partię, albo wygrasz albo przegrasz i już. Więcej z Tobą nie zagra. Więc wiele nie zarobisz - ja grając z Odem wygrałem więcej - nawet w tym temacie pisałem dokładnie jak i dawałem screenshota: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=17501

No i oczywiście po grze z Foltestem i tak nie ma na co pieniędzy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować