Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 08:39, MarcusBrutus napisał:

> a foltest ja u niego 13 tyś zarobiłem

Z Foltestem zagrasz tylko raz - jedną partię, albo wygrasz albo przegrasz i już. Więcej
z Tobą nie zagra. Więc wiele nie zarobisz - ja grając z Odem wygrałem więcej - nawet
w tym temacie pisałem dokładnie jak i dawałem screenshota: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=17501

No i oczywiście po grze z Foltestem i tak nie ma na co pieniędzy wydawać.

Skąd w I akcie wziąć 10000 o_O? Jeśli ktoś dobrze ciuła to w pod koniec II będzie go stać na zbroję ale 10k w Iakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 10:06, Witcher1990 napisał:

Skąd w I akcie wziąć 10000 o_O? Jeśli ktoś dobrze ciuła to w pod koniec II będzie go
stać na zbroję ale 10k w Iakcie?


No cóż pierwszy tysiąc, czy dwa zdobyłem sprzedając czaszki berghestów mózgi utopców, kwas ginatzy, zioła itd.. Nabijałem na potworach poziomów to i sprzedawać było co ... a potem to już poszło z górki - grałem z Mikulem, Harenem i Odem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:52, MarcusBrutus napisał:

> Skąd w I akcie wziąć 10000 o_O? Jeśli ktoś dobrze ciuła to w pod koniec II będzie
go
> stać na zbroję ale 10k w Iakcie?

No cóż pierwszy tysiąc, czy dwa zdobyłem sprzedając czaszki berghestów mózgi utopców,
kwas ginatzy, zioła itd.. Nabijałem na potworach poziomów to i sprzedawać było co ...
a potem to już poszło z górki - grałem z Mikulem, Harenem i Odem ;).

To na pierwszym akcie spędziłeś pewnie 20-30 godzin:) Jaką postać miałeś na koniec gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:01, MarcusBrutus napisał:

> To na pierwszym akcie spędziłeś pewnie 20-30 godzin:) Jaką postać miałeś na koniec
gry?

56 poziom ;)

o lol xD Nieźle musiałeś się nad tym namęczyć:) Z tego co pamiętam ja miałem 26lub28 na hard w ER po zaliczeniu wszystkich questów i laniu sporej ilości potworków:)
Ekspiłeś na bazyliszkach (jeśli tak to ile xp za nie dostałeś) w II lub III akcie na bagnach czy na utopcach za 1xpka? xD Jaki miałeś tytuł? Słyszałem coś o legendarnym wiedźminie od 60poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mianowicie: Vincent Mais powinien mi dać klucz do bramy na prowadzącej na cmentarz, ale nie mam takiej kwestii dialogowej. Zakończyłem już zadanie Podejrzany: Vincent Mais, więc nie wiem co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:07, Daviochlebak napisał:

Mam mały problem. Mianowicie: Vincent Mais powinien mi dać klucz do bramy na prowadzącej
na cmentarz, ale nie mam takiej kwestii dialogowej. Zakończyłem już zadanie Podejrzany:
Vincent Mais, więc nie wiem co jest nie tak.

Klucz dostajesz od grabarza. Trzeba wykonać sekcję zwłok wcześniej dając mu wódkę. Później idziesz prosisz o klucz, następnie do Talara spłacasz długi wracasz i masz klucz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:41, Witcher1990 napisał:

Klucz dostajesz od grabarza. Trzeba wykonać sekcję zwłok wcześniej dając mu wódkę. Później
idziesz prosisz o klucz, następnie do Talara spłacasz długi wracasz i masz klucz:)

To było tylko moje niedopatrzenie. Ale i tak wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce odzyskać hasło na thewitcher.com. Przyszedł e-mail, z linkiem do odzyskania hasła. Jest napisane abym podał nowe hasło, wpisuję, potwierdzam, a potem wyskakuje mi, że kod aktywacyjny jest nieprawidłowy, może mi ktoś powiedzieć o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:07, Witcher1990 napisał:

o lol xD Nieźle musiałeś się nad tym namęczyć:) Z tego co pamiętam ja miałem 26lub28
na hard w ER po zaliczeniu wszystkich questów i laniu sporej ilości potworków:)


Ja w pierwszej grze (rok temu) miałem 36 poziom, bez grindu potworów. Na pewno wykonywałeś wszystkie zadania?

Dnia 23.04.2009 o 16:07, Witcher1990 napisał:

Ekspiłeś na bazyliszkach (jeśli tak to ile xp za nie dostałeś) w II lub III akcie na
bagnach czy na utopcach za 1xpka? xD Jaki miałeś tytuł? Słyszałem coś o legendarnym wiedźminie
od 60poziomu...


Bazyliszki są w IV akcie. W II były graveiry w kryptach w kanałach, w III zaś kuroliszki w jaskini na bagnach - najlepsze miejsce do nabijania XP w całej grze. Zresztą było tu w temacie kilka postów opisujących co i gdzie "rąbać" ...

A "legendarny Wiedźmin" to już od 50 poziomu jest, o ile pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2009 o 08:58, MarcusBrutus napisał:


Ja w pierwszej grze (rok temu) miałem 36 poziom, bez grindu potworów. Na pewno wykonywałeś
wszystkie zadania?


No to może coś poplątałem nie mam teraz zainstalowanej gry żeby sprawdzić. Ale questy teraz bankowo wszystkie. Zdaje się, że pominąłem tylko ten w I akcie gdzie trzeba pochować tego kolesia. A tak to nawet zadanie cwaniaczek wykonałem:)

Dnia 24.04.2009 o 08:58, MarcusBrutus napisał:


Bazyliszki są w IV akcie. W II były graveiry w kryptach w kanałach, w III zaś kuroliszki
w jaskini na bagnach - najlepsze miejsce do nabijania XP w całej grze. Zresztą było tu
w temacie kilka postów opisujących co i gdzie "rąbać" ...

A no może Kuroliszki. W takiej jaskini na bagnach. Czy za nie zawsze dostaje się tak dużo expa? Z tego co pamiętam to około 1700?

Dnia 24.04.2009 o 08:58, MarcusBrutus napisał:

A "legendarny Wiedźmin" to już od 50 poziomu jest, o ile pamiętam.

A jaki jest limit poziomów?
Hehe może jeśli ponownie po Wiśka sięgnę to kto wie może będę expił na ten 50poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się zabić stwora o nazwie kokacydium? To ten co pluje jakimiś strzałami jest np. na bagnach w II rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się. Najlepiej jest to zrobić ostrzeliwując go z odległości znakiem Igni (jak ustawisz się poza jego zasięgiem to nawet nie będzie w stanie się bronić) ale jak się zaweźmiesz to dasz radę i w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten stwór nie ma wcale paska życia. Tłukłem go z miecza z 3 minuty i nic się nie działo z Jego hp :/ Nie mam jeszcze znaku Igni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaku Igni powinieneś się nauczyć już w krypcie na podgrodziu, jeśli tego nie zrobiłeś to udaj się do kryjówki Lwiogłowego Pająka którą znajdziesz w tych kanałach w których ubiłeś kuroliszka. Ten znak jest bardzo przydatny przeciwko wszystkim roślinom bo są one wrażliwe na ogień, poza tym jego wielką zaletą jest to że można nim zwalczać przeciwników na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 10:13, Witcher1990 napisał:

A no może Kuroliszki. W takiej jaskini na bagnach. Czy za nie zawsze dostaje się tak
dużo expa? Z tego co pamiętam to około 1700?


To zależy na jakim poziomie byłeś kiedy zabiłeś tego w kanałach i na jakim jesteś kiedy wchodzisz do jaskini w III akcie. Ja miałem około 800 punktów za sztukę, o ile pamiętam.

Dnia 24.04.2009 o 10:13, Witcher1990 napisał:

A jaki jest limit poziomów?
Hehe może jeśli ponownie po Wiśka sięgnę to kto wie może będę expił na ten 50poziom:)


Nie wiem czy jest limit poziomów, ale bodajże od 52 nie dostajesz już talentów. Ja lekko przegiąłem z tym ekspieniem i byłem nieco wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować