Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2009 o 19:47, Starter napisał:

Czy ktoś z was grał może w Wiedźmina z Flash modem?? Jakie są wasze opinie? Dla tych,
którzy o modzie nie słyszeli zapraszam do tego tematu:

Cała masa ludzi grała... Ja tylko kawałeczek pocięłem na flashu i zdecydowałem, że 4 przechodzenie Wieśka pod rząd to za dużo :P
Niemniej - jest sporo trudniej. I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 13:22, katrin20km napisał:

Była na to jakaś specjalna reakcja?... bo nie pamiętam żeby btł z tego jakiś profit.


Pewno że była:

Spoiler

Okazuje śie że pucybut to Ori. W zamian za milczenie bodajże daje Ci pierścień proroka Lebiody, któy znacznie ułatwia kontakty ze starszymi ludźmi, np. Babcią u której mieszka Shani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Kiedyś zainstalowałem Witchera u siebie i skasowałem, teraz chcę zagrać jeszcze raz i nie włącza się... Możecie pomóc? Jeżeli potrzebne to mam Vistę 32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 13:12, Nevrac napisał:

witam. Mam pytanie. Czy wiedzmin pojdzie na tym procku:
Intel Pentium Dual CPU T2330 1.60GHz 1.60GHz

Powinien chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz... Ja tez tak od się domyślełem że "powinien chodzić" ale nie byłem pewien. A jest różnica między będzie a powinno :) Kupie wiedzmina za 80zł i okaze się że nie pojdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 15:58, Nevrac napisał:

wiesz... Ja tez tak od się domyślełem że "powinien chodzić" ale nie byłem pewien. A jest
różnica między będzie a powinno :) Kupie wiedzmina za 80zł i okaze się że nie pojdzie
;p

Polecam demo :)
Ja spokojnie grałem na althonie 3800+(2000mhz)
Intel ma lepsze procesory.Nawet gdy maja niższy zegar wygrywają z amd.No ale ''''dziwny jest ten świat'''' wiec spróbuj tego dema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy Patch 1.4 dodaje "rąbanie" ? (hmm...)
Chodzi mi o "odrąbywanie" części ciała ...

U siebie grałem na wersji 1.4 i takowego nie uświadczyłem, poszedłem do kolegi i już na początku gry (obława Kaer Mohren) po serii "kombosów" jakie wycinał Geralt, głowa przeciwnika upadła na ziemie a z jego szyi trysnęły hektolitry krwi! (AJĆ! :P)

Znajome gra na nisko-średnich detalach, ja na średnio-wysokich i tego nie mam ? :(
Dodam że tylko procesor ma mocniejszy (Q6600) bo kartę ma słabszą (8500GT)

Druga, podobna sytuacja:

Upatrzyłem u znajomego np. że w Assassin''s Creedzie ma taką "mgiełkę" w grze, takie obłoczki jakby mgły snujące się po ziemi, a ma E6750. U mnie także tego nie ma :(

Czy gry mają dodatkowe "detale" działające tylko na Procesorach Intela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Mimo iż przeczytałem wiele książek o zbieraniu roślin to i tak nie mogę żadnej zebrać. Np. mam wpisane w składnikach że mogę zbierać jaskółcze ziele ale jak do niego podchodzę to nie wyświetla mi się ikonka podnoszenia rzeczy. Można je gdzieś kupić w 2 rozdziale? Zaznaczam że nie udaje mi się to z żadną rośliną mimo posiadanego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 13:02, qrex napisał:

Mam taki dziwny problem. Mimo iż przeczytałem wiele książek o zbieraniu roślin to i tak
nie mogę żadnej zebrać. Np. mam wpisane w składnikach że mogę zbierać jaskółcze ziele
ale jak do niego podchodzę to nie wyświetla mi się ikonka podnoszenia rzeczy. Można je
gdzieś kupić w 2 rozdziale? Zaznaczam że nie udaje mi się to z żadną rośliną mimo posiadanego
wpisu.


Bez umiejętności zbierania roślin, nic nie zbierzesz. Książki dają Ci tylko wiedzę o tym, co z tych roślin możesz uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopowiem to, o czym zapomniała napisać Paladynka (:P) - żeby móc zbierać zioła musisz wykupić umiejętność Zielarstwo z drzewka Inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V akcie i mam zabić strzygę.Więc wszedłem do tej krypty, a tam pusto jest tylko jakiś kamień drogi.
Poczekałem w tej krypcie do północy i nic. :/

Nie wiem co mam dalej tam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2009 o 16:13, Heralf napisał:

Jestem w V akcie i mam zabić strzygę.Więc wszedłem do tej krypty, a tam pusto jest tylko
jakiś kamień drogi.
Poczekałem w tej krypcie do północy i nic. :/

Nie wiem co mam dalej tam robić :(

Jeżeli dobrze pamiętam trzeba poczekać do północy (użyj ogniska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok :) spróbuje tak zrobić. Dzięki

edit: a z tym kamieniem nic nie trzeba robić ( to już z ciekawości ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować