Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2009 o 17:32, Karol44 napisał:

Najlepiej samą podstawkę wiedźmina kup resztę ściągnij legalnie z oficjalnej strony
o wiedźminie .


Jak by co prowadziłem dyskusje na ten temat(całkiem niedawno) dyskusję z Robenem w dziale pomocy technicznej Wiedźmina. Wszystko tam jeszcze dokładniej wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A''propos Wiedźminkołaja. Zainstalowałem dzisiaj i jestem na etapie

Spoiler

zdobycia stroju od Helgi

. Niestety, po
Spoiler

wręczeniu jej wina

idzie kwestia dialogowa, po czym gra się zawiesza ;/ mam podstawkę zupdatowaną do ER(o ile ma to jakiekolwiek znaczenie), Flash moda odinstalowałem bo nie mogłem pokonać
Spoiler

Diabolo

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ten patch 1.5 chociaż pewnie żadnych zmian nie ma, a większość z tych przygód już dawno każdy zagra. Ale miło że RED''zi nadal się interesują swoją dość starszawą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:30, Kraju napisał:

Ja czekam na ten patch 1.5 chociaż pewnie żadnych zmian nie ma, a większość z tych przygód
już dawno każdy zagra. Ale miło że RED''zi nadal się interesują swoją dość starszawą
grą.


Usunięcie zabezpieczeń i dodanie hotfixa z poprawkami do EAX (przez co wcześniej niektórzy nie mieli dźwięku w intro i outro, chyba teraz będzie to poprawione) i jak mnie pamięć nie myli to coś z rozmyciem poprawione. W sumie taki większy crack z tego patcha ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 17:42, tykus napisał:

Usunięcie zabezpieczeń i dodanie hotfixa z poprawkami do EAX (przez co wcześniej niektórzy
nie mieli dźwięku w intro i outro, chyba teraz będzie to poprawione) i jak mnie pamięć
nie myli to coś z rozmyciem poprawione. W sumie taki większy crack z tego patcha ^^


Jakieś tam poprawki zawsze będą, ale czy to na pewno to co oczekujemy po półtorarocznej premierze. Ja oczekiwałem raczej darmowych jak i płatnych dodatków do gry zrobionych przez samych twórców, a jak na razie RED''zi liczą tylko na społeczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 19:43, Karol44 napisał:

Tobie się chyba latka pomyliły ta gra nie jest stara .


Wiedźmin ma jakieś półtora roku, a więc to nie jest gra pierwszej świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 20:48, Czempion9 napisał:

Witam.Może mi ktoś podać linka gzie można pobrać ten EAX nowy czy coś takiego bo nie
mogę znaleźć? Wiem że takie coś było.proszę o pomoc.

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21012.0

Albo poczekaj do 26 VI - będziesz miał to samo zawarte w patchu 1.5, a dodatkowo ten patch usunie ci zabezpieczenia itd... Zresztą - poczytaj sam: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/906.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 22:19, szypek26 napisał:

> Witam.Może mi ktoś podać linka gzie można pobrać ten EAX nowy czy coś takiego bo
nie
> mogę znaleźć? Wiem że takie coś było.proszę o pomoc.
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21012.0

Albo poczekaj do 26 VI - będziesz miał to samo zawarte w patchu 1.5, a dodatkowo ten
patch usunie ci zabezpieczenia itd... Zresztą - poczytaj sam: http://www.thewitcher.com/community/pl/news/906.html

Dzięki :D mam upadat''a więc i tak chodzi mi bez płyty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Wieśka ER. I mam problem gra wybija mi do Windowsa i pisze komunikat o błędzie.Mój komp:
AMD X2 5600
ATI HD 4850
2 GB RAM
WIN Vista Service Pack 1

Dlaczego???? I to dwa razy w prologu co 5-10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Może nie najgorsza, ale najbardziej zawiodłem się na Wiedźminie. Oczekiwałem prawdziwego zaskoczenia, czegoś, co odciągnie mnie od obliviona i morrowinda, a gra znudziła mnie zanim wszedłem do Wyzimy. Po pierwsze, liniowość-masz drogę, wokół drogi płotki. Nie ma szans wyjść poza drogę. Po drugie, schematyczność-każda walka toczy się tak samo, nie mamy wpływu na nią-mamy tylko w odpowiednim momencie wćisnąć przycisk. Po trzecie, gra zmusza do ciągłego chodzenia po tej samej drodze."
To cytat z tematu " Najgorsza gra, W jaką najgorszą gre przyszło wam grać?" z forum CDA. Nie chce mi się znowu tego pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion to może ma jakiś genialny system walk? I mówię że wielki świat to tam nie jest plusem - i tak cały czas używałem szybkiej podróży bo nie widziałem sensu w bieganiu po identycznych lasach (może nie identycznych, zastosowane tam jest generowanie losowe - no ale jaka to różnica że drzewo stoi gdzie indziej? -.-)

W Wiedźminie jest świetna fabuła, a walki moim zdaniem są bardzo dobre. Nie masz szans wyjść poza droge - a jaki sens widziałbyś w wychodzeniu po za drogę? I to nazywasz liniowością? Gratulacje. -.- Gra nie jest liniowa - masz wiele wyborów, chociażby po czyjej stanąć drodze. Albo z rozmowy z Alvinem,

Spoiler

gdy kreujesz mu światopogląd co jest wykorzystane w ostatnim akcie.

A pierwszy i trzeci argument jest identyczny, do tego śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować